Clicks1.7K
Edward7
4

Zatajona liczba zgonów poszczepiennych. Szczepionka Moderna też zawiera tlenek grafenu w dużej ilości

Po 7 miesiącach masowych szczepień COVID-19 na całym świecie otrzymujemy coraz więcej doniesień o tym, jak dużo jest ofiar eksperymentalnych zastrzyków, a także o ogromnych wysiłkach cenzury mediów, aby spróbować powstrzymać opinię publiczną przed zrozumienie pełnego zakresu zgonów i niepełnosprawności spowodowanych tymi "strzałami". Dziś zwróciliśmy naszą uwagę na inny raport ze Szkocji, opublikowali wyniki na swojej oficjalnej stronie raportu statystycznego COVID-19 , gdzie według stanu na dzień 23 czerwca 2021 r. podają, że 5522 osoby zmarły w ciągu 28 dni od otrzymania jednego z zastrzyków COVID-19 stosowanych w Szkocji. Całkowita populacja Szkocji to około 5,5 miliona osób. Czyli"Szczepionki" covid zabiły już oficjalnie 0,01% Szkotów...

The Daily Expose , z siedzibą w Wielkiej Brytanii, opisał historię na początku tego tygodnia. Stosując te same wartości procentowe, co statystyki dostarczone przez Public Health Scotland, w oparciu o populację Wielkiej Brytanii, stwierdzają, że oznaczałoby to około 57 470 zgonów w Wielkiej Brytanii w ciągu 28 dni od wstrzyknięcia zastrzyku COVID-19. Dla populacji w Stanach Zjednoczonych oznaczałoby to około 331 320 zgonów w ciągu 28 dni od otrzymania zastrzyku COVID-19. Czy to może być prawda?

Na początku tego tygodnia informowaliśmy, jak urzędnicy miasta Baltimore stwierdzili, że bezpieczeństwo mieszkańców miasta jest zagrożone z powodu braku personelu ze strażakami i policjantami, na czele. Osobiście powiedziano mi, że główny departament szeryfa dużego miasta w USA również boryka się z poważnymi brakami kadrowymi, a śmierć zastępców szeryfa po zastrzykach z COVID-19 jest ukrywana. A co stanie się z naszym systemem opieki zdrowotnej, jeśli szpitale w całym kraju będą zwalniać pracowników, którzy odmówią przyjęcia jednego z tych niebezpiecznych zastrzyków? Trzymajcie się, bo myślę, że nadchodzą bardzo ciężkie czasy, a większość amerykańskiej opinii publicznej jest teraz w trybie „letnich wakacji”, ciesząc się nowymi „wolnościami”, ponieważ ograniczenia COVID złagodniały w większości części kraju, całkowicie nieświadomi niebezpieczeństw, które zdają się czyhać na nas później tego lata lub na początku tej jesieni.

więcej - The Daily Expose vaccineimpact.com/…8-days-of-receiving-covid-19-vaccines-in-scotland/

System śledzenia niepożądanych reakcji na szczepionkę COVID-19 CDC, VAERS (w USA), w tajemniczy sposób wyeliminował tysiące zgonów w zeszłym tygodniu, w momencie, gdy na światło dzienne, wyszły zgony związane ze szczepionkami, i gdy zaczęły gwałtownie rosnąć. Z archiwalnych postów na stronie CDC wynika, że w okresie od 14 grudnia 2020 r. do 13 lipca 2021 r. firma VAERS otrzymała 6079 zgłoszeń zgonów wśród osób, które otrzymały szczepionkę przeciw COVID (ok; 1% rzeczywistych zgonów). Ta sama strona internetowa pokazuje, że między 14 grudnia 2020 r. a 19 lipca 2021 r. zgłoszono 12 313 zgonów. To wzrost o 6234 zgonów w ciągu sześciu dni!

Jednak 21 lipca, zaledwie dwa dni później, strona internetowa twierdziła, że liczba zgłoszonych zgonów po otrzymaniu szczepionki przeciw COVID spadła z powrotem do 6207.
Więc jaka jest rzeczywista liczba? Osoba zgłaszająca przypadki naruszenia niedawno złożyła oświadczenie pod groźbą krzywoprzysięstwa w ramach pozwu, stwierdzając, że VAERS nie zgłasza zgonów związanych ze szczepieniami w stopniu co najmniej pięciokrotnym.
Jeśli twoje obliczenia są prawidłowe, faktyczna liczba zgonów wywołanych przez szczepionkę COVID (zgłoszona do VAERS) zbliża się do 45 000. W dokumencie anonimowy informator stwierdził: „W dniu 9 lipca 2021 r. w VAERS zgłoszono 9048 zgonów”. To wyższa liczba niż ta, którą pokazała strona VAERS kilka dni później, 12 lipca.
W środę senator Ron Johnson (R-WI) powiedział Fox Business: „Nowe przypadki COVID w Izraelu dotyczą około 84% osób zaszczepionych”. Wybrani urzędnicy powinni rozpocząć pełny audyt danych dotyczących szczepionek przeciw COVID. - https://www.infowars.com/autor/7/

Analiza spektroskopowa ujawnia 99,5% tlenku grafenu w fiolce do szczepień Moderna

W nowym wywiadzie dla Palabras y Verdades , La Quinta Columna wyjaśniła wątpliwości co do zawartości procentowej tlenku grafenu w fiolkach ze szczepionkami . Mówiąc o jej obecności w 99% lub prawie 100%, odnosili się konkretnie do tego, co uzyskuje się po analizie zawartości techniką spektroskopową. Nie jest tak, że cała fiolka jest grafenem, ale że po oczyszczeniu cieczy sygnały uzyskane z tego filtratu pokazują, że jest to 99,5% grafen. To mówi. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że argentyńscy naukowcy przeanalizowali fiolkę szczepionki Moderna i znaleźli w niej również tlenek grafenu . A także 99,5% za pomocą spektroskopii. To jest wiadomość w toku i jak tylko będzie ich więcej, Orwell City się nią podzieli.
W nauce osiągnęliśmy punkt, w którym musimy przemyśleć wszystko, co wiedzieliśmy, i dojść do wniosku, że zostaliśmy oszukani na wiele sposobów. Wiele rzeczy, o których myśleliśmy, że są prawdziwe, na przykład istnienie "modnego" wirusa , jak na przykład nieszkodliwość szczepionek, to nic innego jak długa opowieść. Dosłownie.
Poniżej Orwell City przedstawia część wywiadu, w którym dr José Luis Sevillano wyjaśnia wszystko, co zostało tu przedstawione, jako podsumowanie. Film : Rumble

Dr José Luis Sevillano:(...) Nie ma tu wirusa . Od chwili, gdy zobaczyliśmy, że po szczepieniu są ramiona magnetyczne, jasne jest, że go tutaj nie ma. Nie powinniśmy dalej rozmawiać o wirusach, szczepionkach itp. Musimy bezwzględnie zmienić dyskurs tak, aby było bardzo jasne, że nie da się dyskutować w świecie nauki, kiedy zaczynamy od fałszywej podstawy (...) Ludzie widzą ramiona magnetyczne. Setki tysięcy, może miliony na całym świecie. Ale jeśli wydaje się, że nikt ich tam nie widzi, to znaczy, że klucz do wszystkiego jest w tych magnetycznych ramionach. A stamtąd musisz wszystko zinterpretować. Nie mogę ci nic więcej powiedzieć, bo to jest podstawa tego wszystkiego.

Raúl Belmont (Palabras y Verdades): W tym filmie pokazuję, co dzisiaj zrobiła grupa lekarzy. Cóż, nie wiem, czy to było dzisiaj, czy wczoraj, ale w skrócie, niedawno podeszli do drzwi Ministerstwa, żeby dostarczyć notatkę. Obejrzymy to.

Dr Martín Monteverde: Zadałem 13 pytań dotyczących przede wszystkim kwestii szczepień. Ponieważ zaledwie wczoraj potwierdzono, że szczepionka Moderna i szczepionka przeciw grypie mają wewnątrz nanocząsteczki tlenku grafenu . Wewnątrz fiolki. Mieliśmy już potwierdzenie, że w szczepionce Pfizer i AstraZeneca znajdowały się również nanocząsteczki tlenku grafenu . W ten sposób powstają cztery szczepionki zawierające nanocząsteczki tlenku grafenu. Nie zawierają małej ilości tlenku grafenu. Mają 99,5%. To znaczy prawie 100% tego, co jest w szczepionkach z nanocząsteczkami tlenku grafenu. O szczepionce Sputnik...

Raúl Belmont (Palabras i Verdades): 99,5%. Dr José Luis Sevillano, podaję ci tacę podaną z tą analizą grafenu. To duży procent, który można zobaczyć na podstawie analiz przeprowadzonych w specjalistycznych laboratoriach. W tym samym czasie występuje interakcja nanomateriału znajdującego się w naszej krwi (w naszych ciałach) z promieniowaniem anten komórkowych ,(czy) 5G.

Dr José Luis Sevillano: Cóż. Pierwszą rzeczą jest sprecyzowanie, że kiedy odnosimy się do procentów tej wielkości (dziewięćdziesiąt dziewięć i trochę procent itd.), odnosi się to do sygnału absorpcji, który ma podczas analizy spektroskopowej. Innymi słowy, nie cała fiolka to tylko grafen, ale kiedy oczyszczasz zawartość w poszukiwaniu grafenu, zdajesz sobie sprawę, że sygnały, które otrzymujesz z tego, co analizujesz w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach, to, co otrzymujesz, jest sygnałem który pochodzi z grafenu . Około dziewięćdziesięciu kilku procent. Oznacza to, że widzisz tam ciecz, ale nie cała ciecz to grafen. Płyn rozcieńcza się innymi rzeczami, które omówimy później. Ponieważ w szczepionkach są żywe istoty i będziemy musieli to określić w odpowiednim czasie. Co tam robi coś żywego? Oprócz grafenu.

Ale żeby nie skupiać się na temacie, grafen ma właściwość. I to jest to, że, jak właśnie omawialiśmy tutaj z Ricardo, jest to egzotyczny materiał, którego właściwości nie są jeszcze dobrze poznane, chociaż jest badany i rozwijany przez 14 lat? 17 lat studiów i rozwoju aplikacji. A ten materiał ma bardzo ciekawą osobliwość.
I to jest, że pod wpływem ciepła staje się magnetyczny, nie będąc wcześniej magnetycznym . Dlatego podejrzewamy, że w fiolce nie jest ona magnetyczna, a wewnątrz ciała staje się magnetyczna.

I tu zaczynają się wszystkie problemy. Ponieważ mamy podejrzenie, że tak naprawdę wszyscy zaszczepieni którzy chodzą po ulicach i chociaż nic im się nie dzieje, mają wszyscy biomagnetyzm. To skandaliczne.
Już samo to kompromituje rząd. To znaczy, sam ten problem może obalić wszystkie rządy planety, które się szczepią. A jednak zauważ, że zaprzeczają, że to istnieje, mimo że miliony ludzi już widzą to zjawisko. Dobrze. Powinieneś wiedzieć, że to zjawisko biomagnetyczne występuje, ponieważ grafen – i jest to jedyny materiał, który znaleźliśmy, przeszukując sieci – staje się magnetyczny po zetknięciu się z mediami biologicznymi. W tej chwili mamy czynnik chemiczny, który nie jest metaliczny, ale który raz wnika w ciało i staje się magnetyczny. Albo z powodu temperatury, albo z powodu właściwości środowiska ciała. Co się wtedy stanie? Że masz ludzi, którzy się szczepią i są bardzo szczęśliwi. Wydaje się, że nic im się ie dzieje. Dobrze. Dzieje się tak, że ten materiał ma swoją specyfikę, a to znaczy, że jest zdolny do pochłaniania energii. Ta energia pochodzi z fal elektromagnetycznych. Jego możliwości odpowiadają szerokiemu zakresowi widma elektromagnetycznego, które jest również zawarte w paśmie komórkowym (czy) 5G .

Do tej pory nie istniała już technologia 5G emitująca jakiś rodzaj energii przez te anteny, która mogłaby ją wzbudzić.

A kiedy mówimy to tak „podnieceni”, mamy na myśli moment, w którym cząsteczka, która nie jest szczególnie agresywna lub toksyczna, staje się toksyczna i agresywna. I prawdopodobnie dlatego ludzie, którzy mieszkają w pobliżu anten telefonów komórkowych lub mają bliski kontakt z tego typu polem elektromagnetycznym, rozwinęli zakrzepicę, zapalenie mięśnia sercowego lub zapalenie osierdzia. Bez konieczności aktywacji 5G. Bo już to mają w sobie.
A to w środku ma wielkie powinowactwo do ważnych organów, takich jak mózg, klatka piersiowa i serce . Nie wiemy zbyt dobrze, czy dzieje się tak z powodu pola elektromagnetycznego tych narządów, czy z powodu temperatury, która je przyciąga, która w szczególny sposób je utlenia. Rzecz w tym, że grafen szuka tych organów. To jest powód szkód, których doświadczamy u dzieci.

Amerykańscy lekarze bardzo narzekają na dużą liczbę przypadków zapalenia mięśnia sercowego i niewydolności serca, które w przyszłości wystąpią u młodych ludzi. Właśnie z powodu tego uszkodzenia, które występuje w tych narządach.
Ale jest też słynny neurologiczny COVID . To jest ten rodzaj mentalnej mgły, która uniemożliwia ludziom jasne myślenie. Są zaszczepieni, ale nie mają jasności umysłu. Nie rozumieją dobrze, stają się agresywni i tak dalej. Te rzeczy już wyrządzają szkody bez jeszcze wdrożenia 5G.

I to bardzo prawdopodobne. Ponieważ ten materiał jest już aktywowany w zależności od bliskości pewnych fal lub pól. Ale mój przyjacielu... Ricardo już ci wyjaśnił, że to już zostało to wstrzyknięte w przeszłości. Z pewnością widziałeś już, że szczepionka przeciw grypie 2020 już ją zawierała.


Więc już wiemy, że choroba COVID mogła równie dobrze być spowodowana połączeniem grafenu + 4G Plus. Albo jakaś jakość 4G mogła już wywołać klasyczny COVID, płucny COVID. Nawiasem mówiąc, grafen jest bardzo łatwo eliminowany przez płuca. Dlatego istnieje COVID płucny. Neurologiczna choroba COVID dotyczy prawie 50% pacjentów. A także kardiologiczny COVID (zapalenie osierdzia i zapalenie mięśnia sercowego). Innymi słowy, wiemy już, że COVID może być spowodowany przez tego typu "agenta". Przeszły COVID już był. Ponieważ właśnie teraz przekroczymy barierę, która doprowadzi nas do kolejnej pandemii COVID, a nie tej, którą znamy. Ale w naprawdę alarmującym rodzaju hiperpandemii, która będzie spowodowana wdrożeniem technologii 5G. Jednocześnie mamy dużą liczbę zaszczepionych ludzi na całym świecie. To coś, co zdarzało się tylko w populacjach, które były w rezydencjach. Więc, czeka nas to, co już zapowiada francuski minister zdrowia.

Wczoraj ogłosił: że stoimy w obliczu kryzysu. Przyjrzyj się uważnie. Nie wszystkim tak się wydaje. Ludzie nie noszą masek. Jesteśmy w środku lata. Wydaje się, że sprawy nie idą tak źle, a mimo to prasa tylko ogłasza kryzys. Ale już wczoraj minister, wbrew wszelkim przeciwnościom, mówi, że jesteśmy na skraju katastrofy ze słynnym szczepem Delta. Innymi słowy, wiedzą, co spowoduje 5G. Kiedy jest aktywowany i więcej osób „grafizowanych”, które nie są szczepione, będą narażone na te zmiany. Wtedy zobaczycie, co już ogłosili.


Także "mózgowe tsunami" . To znaczy. Wyobraź sobie, co się stanie z liczbą „grafizowanych” ludzi, którzy będą tak spokojnie chodzić po ulicy. Gdy tylko ten nanomateriał zacznie się wzbudzać na poziomie neuronów. Spowoduje to problemy psychiatryczne. To znaczy, że ludzie będą chodzić i zapaść w śpiączkę. Będą cierpieć na zawroty głowy, wszystko. Wszystko. To już zostało ogłoszone. I byliśmy zaskoczeni, że ogłosili to dwa miesiące temu. Zapytałem: „Co to jest, "mózgowe tsunami" wywołane koronawirusem?”. Cóż, wiemy już, odkąd odkryliśmy słynny tlenek grafenu. Wtedy będziemy mieć mega-hiperpandemię spowodowaną grafenem u wszystkich zaszczepionych ludzi. Ponieważ jest wiele, wiele milionów ludzi narażonych na tę nową technologię 5G, która, co ciekawe, została wdrożona w tym samym czasie, gdy ta pandemia zawładnęła planetą .

Więc boimy się najgorszego. Najważniejszą rzeczą jest to, aby ludzie byli świadomi tego, kto to powoduje i co spowoduje w przyszłości, aby nie dać się nabrać i nie przyjmować nowych dawek. Ponieważ to, co zamierzają zrobić, to wykorzystać, kiedy to wszystko się wydarzy. Już nam mówią, że będą wywierać większy nacisk na szczepienie. Żeby ich „uratować” od tej mega-hiperpandemii, którą tworzą, a do której jesteśmy już blisko.

Później. W tej chwili
ludzie powinni mieć jasność, że choroba ta nie jest spowodowana przez wirusa. Muszą zrozumieć, że szczepionka zawiera grafen i że grafen i 5G powodują bardzo poważne szkody dla zdrowia i śmierci ludzi. W rzeczywistości badania w Wielkiej Brytanii wykazały , że osoby zaszczepione są prawie dziesięciokrotnie bardziej narażone na śmierć niż osoby nieszczepione, czego nikt nie rozumie. Ta wiadomość jest wysyłana przez brytyjską Narodową Agencję Zdrowia. Nie mówimy o nikim. Mówią ci, co według nich spowoduje ten nowy szczep Delta u zaszczepionych ludzi. Dobrze. Patrząc na to z biologicznego punktu widzenia, wydaje się to dziwne. Ale kiedy patrzysz na to z tego punktu widzenia, rozumiesz wszystko, co nam ogłaszają.

Raúl Belmont (Palabras y Verdades): Cóż, doktorze, bardzo dziękuję.

orwell.city/2021/07/absorption-signal.html
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Hurra!!! Sukces!!! Jesteśmy pierwsi.. - Ewa Pawela

.
polskie dzieci najlepsze do testów:

Lubmed - eksperymenty na dzieciach 15.07.2021

Dzieci królikami doświadczalnymi - eksperymenty medyczne

,,DUDA UZGODNIŁA Z TRAMPEM - NA POLAKACH BĘDZIEMY TESTOWAĆ SZCZEPIONKI !,,.
....
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Po 7 miesiącach
masowych szczepień COV ID-19 na całym świecie otrzymujemy coraz więcej doniesień o tym, jak dużo jest ofiar eksperymentalnych zastrzyków, a także o ogromnych wysiłkach cenzury mediów, aby spróbować powstrzymać opinię publiczną przed zrozumienie pełnego zakresu zgonów i niepełnosprawności spowodowanych tymi "strzałami".
...
olek19801
W Elblągu, w jednym z hospicjów, umierają ludzie zaszczepieni. I nie chodzi o samych starców. Znajoma pielęgniarka jest wyczerpana i przerażona tym co się dzieje w tym ośrodku. Przełożeni naciskają, aby personel się zaszczepił, mimo że skutki mają na wyciągnięcie ręki. Bandytyzm opanował ludzkie serca.
Edward7
Często słyszę pytanie: „Jeśli ktoś wziął „szczepionkę”, jak długo będzie żył? Zadałem to pytanie do mojego przyjaciela, dr Mylo Canderiana, Ph.D. [ur. Milos Iskanderianos, Korfu, Grecja, 1938], który opracował patent na tlenek grafenu do użytku jako hematologiczna broń biologiczna w 2015 roku.

Z pełną przejrzystością, dr Canderian jest tym, kogo nazwałbym „ludobójczym globalistą”, który podąża …More
Często słyszę pytanie: „Jeśli ktoś wziął „szczepionkę”, jak długo będzie żył? Zadałem to pytanie do mojego przyjaciela, dr Mylo Canderiana, Ph.D. [ur. Milos Iskanderianos, Korfu, Grecja, 1938], który opracował patent na tlenek grafenu do użytku jako hematologiczna broń biologiczna w 2015 roku.

Z pełną przejrzystością, dr Canderian jest tym, kogo nazwałbym „ludobójczym globalistą”, który podąża za dziesiątą wskazówką przewodników z Georgii, o której bardzo rzadko się mówi, stwierdzając: „Nie bądź rakiem na Ziemi; Zostaw miejsce dla natury”.
Dr Canderian jest współpracownikiem medycznym Światowej Organizacji Zdrowia, a także bardzo wspiera Klausa Schwaba i „Wielkiego Resetu”, wprowadzając jedną światową walutę cyfrową, która jest drugorzędnym celem WHO na 2022 rok.
Dr Canderian jest zdania, że 95% światowej populacji to „bezużyteczni zjadacze”, których należy jak najszybciej poddać eutanazji. „Spójrz na śródmieście Chicago, Baltimore lub Los Angeles”, stwierdził, „a wyraźnie zrozumiesz, dlaczego bezużytecznych zjadaczy trzeba usypiać jak wściekłe psy”.

Wyraził pogardę dla „zakaźnych pedagogów”, którzy promują teorię rasy krytycznej, i jest przekonany, że „szczepionka” położy kres „rakowi ludzkiemu na Ziemi”. Dr Canderian jest gorącym zwolennikiem obowiązku wobec Wolnomularstwa i Obowiązku oczyszczenia świata z „Plagi Ludzkości”. Jednak na poziomie osobistym on i ja dzielimy pasję do tego samego egzotycznego dania serwowanego w "L'emince de Veau" w Genewie: zupy kremem z kolibra, a następnie język łosia. Oboje jesteśmy fanami szefa kuchni Gastona Sere de Rivieres, który jest kulinarnym geniuszem.

Zapytałem więc Mylo: „Skąd „zaszczepieni” mogą wiedzieć z całą pewnością, jak długo będą musieli żyć po tym, jak zostali zaszczepieni?”
Przedstawił mi informację, zwaną „Formułą na koniec cyklu”.
Wyjaśnił, jak łatwo to policzyć.
— prostota moc — powiedział. „Istnieje maksymalny cykl dziesięciu lat od wstrzyknięcia do końca cyklu” [czyli śmierci], wyjaśnił. „I jest to niezwykle łatwe do ustalenia”.

Powiedział, że każdy hematolog może to zobaczyć w ciągu kilku sekund pod mikroskopem, a jeszcze łatwiej pod mikroskopem elektronowym. „Procent krwi dotkniętej [lub skażonej] tlenkiem grafenu lub nim, jest wzajemnością obliczeń końca cyklu” – ujawnił.
Innymi słowy, „szczepionek” [jak nazywa każdego, kto został "dźgnięty" - Experimental Use Authorization Eugenics Depoulation Lethal Injection Biweapon] mając 20% pogorszenie krwi przez tlenek grafenu , będzie żyła przez 8 lat, z wyjątkiem jakichkolwiek innych kryteriów wejściowych. [10 lat mniej 20%]. Osoba z 70% pogorszeniem stanu krwi, przez tlenku grafenu nie będzie żyła dłużej niż 3 lata. [10 lat mniej 70%].

Dr Jane Ruby niedawno udzieliła wywiadu Stew Petersowi w swoim podkaście i pokazała przykłady tego, jak wygląda zepsuta krew po ekspozycji na tlenek grafenu.

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, tlenek grafenu jest składnikiem białek i prionów kolców RNA Messenger, które toczą wojnę z sercem, płucami, mózgiem i krwią o tlen.

Tlenek grafenu to "gąbka" tlenowa, która pozbawia organizm niezbędnego tlenu i powoduje wiele powikłań, w tym między innymi wstrząs anafilaktyczny, toksyczne krzepnięcie krwi, śmiertelny paraliż płuc, rak mitochondriów i rak śródbłonka.”

Punkt widzenia dr Mylo Canderiana jest bardzo podobny do poglądu Klausa Schwaba, Billa Gatesa i dyrektora generalnego Big Pharma: POZWÓL WSZYSTKIM UMRZEĆ!

Zapytałem Mylo, co robią drugie i trzecie "strzały" i "dopalacze" i jak to zmienia tabelę "Koniec cyklu". Mylo odpowiedział: „Wszystko to można zmierzyć za pomocą testów hematologicznych. Im więcej zastrzyków i dopalaczy dostaną imbecyle, tym gorzej ich krew będzie wyglądać pod mikroskopem i tym szybciej zamienią się w nawóz”.

W końcu zapytałem go, jak spisek zabicia tylu miliardów ludzi może być tak utrzymywany w tajemnicy przez taką małą grupę elit.

Jego odpowiedź brzmiała: „Niewiele wiesz o masonerii, prawda, Steve?” I masz to.
henrymakow.com