CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Hurra!!! Sukces!!! Jesteśmy pierwsi.. - Ewa Pawela

.
polskie dzieci najlepsze do testów:

Lubmed - eksperymenty na dzieciach 15.07.2021

Dzieci królikami doświadczalnymi - eksperymenty medyczne

,,DUDA UZGODNIŁA Z TRAMPEM - NA POLAKACH BĘDZIEMY TESTOWAĆ SZCZEPIONKI !,,.
....
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Po 7 miesiącach
masowych szczepień COV ID-19 na całym świecie otrzymujemy coraz więcej doniesień o tym, jak dużo jest ofiar eksperymentalnych zastrzyków, a także o ogromnych wysiłkach cenzury mediów, aby spróbować powstrzymać opinię publiczną przed zrozumienie pełnego zakresu zgonów i niepełnosprawności spowodowanych tymi "strzałami".
...
olek19801
W Elblągu, w jednym z hospicjów, umierają ludzie zaszczepieni. I nie chodzi o samych starców. Znajoma pielęgniarka jest wyczerpana i przerażona tym co się dzieje w tym ośrodku. Przełożeni naciskają, aby personel się zaszczepił, mimo że skutki mają na wyciągnięcie ręki. Bandytyzm opanował ludzkie serca.
Edward7
Często słyszę pytanie: „Jeśli ktoś wziął „szczepionkę”, jak długo będzie żył? Zadałem to pytanie do mojego przyjaciela, dr Mylo Canderiana, Ph.D. [ur. Milos Iskanderianos, Korfu, Grecja, 1938], który opracował patent na tlenek grafenu do użytku jako hematologiczna broń biologiczna w 2015 roku.

Z pełną przejrzystością, dr Canderian jest tym, kogo nazwałbym „ludobójczym globalistą”, który podąża …More
Często słyszę pytanie: „Jeśli ktoś wziął „szczepionkę”, jak długo będzie żył? Zadałem to pytanie do mojego przyjaciela, dr Mylo Canderiana, Ph.D. [ur. Milos Iskanderianos, Korfu, Grecja, 1938], który opracował patent na tlenek grafenu do użytku jako hematologiczna broń biologiczna w 2015 roku.

Z pełną przejrzystością, dr Canderian jest tym, kogo nazwałbym „ludobójczym globalistą”, który podąża za dziesiątą wskazówką przewodników z Georgii, o której bardzo rzadko się mówi, stwierdzając: „Nie bądź rakiem na Ziemi; Zostaw miejsce dla natury”.
Dr Canderian jest współpracownikiem medycznym Światowej Organizacji Zdrowia, a także bardzo wspiera Klausa Schwaba i „Wielkiego Resetu”, wprowadzając jedną światową walutę cyfrową, która jest drugorzędnym celem WHO na 2022 rok.
Dr Canderian jest zdania, że 95% światowej populacji to „bezużyteczni zjadacze”, których należy jak najszybciej poddać eutanazji. „Spójrz na śródmieście Chicago, Baltimore lub Los Angeles”, stwierdził, „a wyraźnie zrozumiesz, dlaczego bezużytecznych zjadaczy trzeba usypiać jak wściekłe psy”.

Wyraził pogardę dla „zakaźnych pedagogów”, którzy promują teorię rasy krytycznej, i jest przekonany, że „szczepionka” położy kres „rakowi ludzkiemu na Ziemi”. Dr Canderian jest gorącym zwolennikiem obowiązku wobec Wolnomularstwa i Obowiązku oczyszczenia świata z „Plagi Ludzkości”. Jednak na poziomie osobistym on i ja dzielimy pasję do tego samego egzotycznego dania serwowanego w "L'emince de Veau" w Genewie: zupy kremem z kolibra, a następnie język łosia. Oboje jesteśmy fanami szefa kuchni Gastona Sere de Rivieres, który jest kulinarnym geniuszem.

Zapytałem więc Mylo: „Skąd „zaszczepieni” mogą wiedzieć z całą pewnością, jak długo będą musieli żyć po tym, jak zostali zaszczepieni?”
Przedstawił mi informację, zwaną „Formułą na koniec cyklu”.
Wyjaśnił, jak łatwo to policzyć.
— prostota moc — powiedział. „Istnieje maksymalny cykl dziesięciu lat od wstrzyknięcia do końca cyklu” [czyli śmierci], wyjaśnił. „I jest to niezwykle łatwe do ustalenia”.

Powiedział, że każdy hematolog może to zobaczyć w ciągu kilku sekund pod mikroskopem, a jeszcze łatwiej pod mikroskopem elektronowym. „Procent krwi dotkniętej [lub skażonej] tlenkiem grafenu lub nim, jest wzajemnością obliczeń końca cyklu” – ujawnił.
Innymi słowy, „szczepionek” [jak nazywa każdego, kto został "dźgnięty" - Experimental Use Authorization Eugenics Depoulation Lethal Injection Biweapon] mając 20% pogorszenie krwi przez tlenek grafenu , będzie żyła przez 8 lat, z wyjątkiem jakichkolwiek innych kryteriów wejściowych. [10 lat mniej 20%]. Osoba z 70% pogorszeniem stanu krwi, przez tlenku grafenu nie będzie żyła dłużej niż 3 lata. [10 lat mniej 70%].

Dr Jane Ruby niedawno udzieliła wywiadu Stew Petersowi w swoim podkaście i pokazała przykłady tego, jak wygląda zepsuta krew po ekspozycji na tlenek grafenu.

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, tlenek grafenu jest składnikiem białek i prionów kolców RNA Messenger, które toczą wojnę z sercem, płucami, mózgiem i krwią o tlen.

Tlenek grafenu to "gąbka" tlenowa, która pozbawia organizm niezbędnego tlenu i powoduje wiele powikłań, w tym między innymi wstrząs anafilaktyczny, toksyczne krzepnięcie krwi, śmiertelny paraliż płuc, rak mitochondriów i rak śródbłonka.”

Punkt widzenia dr Mylo Canderiana jest bardzo podobny do poglądu Klausa Schwaba, Billa Gatesa i dyrektora generalnego Big Pharma: POZWÓL WSZYSTKIM UMRZEĆ!

Zapytałem Mylo, co robią drugie i trzecie "strzały" i "dopalacze" i jak to zmienia tabelę "Koniec cyklu". Mylo odpowiedział: „Wszystko to można zmierzyć za pomocą testów hematologicznych. Im więcej zastrzyków i dopalaczy dostaną imbecyle, tym gorzej ich krew będzie wyglądać pod mikroskopem i tym szybciej zamienią się w nawóz”.

W końcu zapytałem go, jak spisek zabicia tylu miliardów ludzi może być tak utrzymywany w tajemnicy przez taką małą grupę elit.

Jego odpowiedź brzmiała: „Niewiele wiesz o masonerii, prawda, Steve?” I masz to.
henrymakow.com