Clicks2.7K
henryk33
5
Pachołki Rosji - dokument 2014 Pachołki Rosji - dokument 2014More
Pachołki Rosji - dokument 2014

Pachołki Rosji - dokument 2014
LovVal
Dzisiaj w telewizji szwedzkiej uslyszalam ze Europa Srodkowa, czyli kraje byle komunistyczne sa przeznaczone w operacji globalizacji jako tereny do produkcji zywnosci, w tym Brazylia. Byla to konferenca naukowa.
Miola
ona 2014-10-10 13:27:06
Bardzo dobry film, dwa razy dodany na glorie niestety z żałosną frekwencją oglądalnosci
=========================
👍
ona
Bardzo dobry film, dwa razy dodany na glorie niestety z żałosną frekwencją oglądalnosci
mkatana
z netu

A dzisiaj ich dzieci i wnuki mają lepsze narzędzie prania umysłów. TVN, POLSAT i prasę. Polecam książkę "Resortowe dzieci - MEDIA". 450 stron skanów dokumentów i dokładnie opisane pokrewieństwo i koligacje dzisiejszych "gwiazd" telewizji mainstreamowych z tymi zbrodniarzami o których mowa w filmie. To w linii prostej krewni tych sowietów. Jedyna szansa wyjścia z tego bagna to propagować …More
z netu

A dzisiaj ich dzieci i wnuki mają lepsze narzędzie prania umysłów. TVN, POLSAT i prasę. Polecam książkę "Resortowe dzieci - MEDIA". 450 stron skanów dokumentów i dokładnie opisane pokrewieństwo i koligacje dzisiejszych "gwiazd" telewizji mainstreamowych z tymi zbrodniarzami o których mowa w filmie. To w linii prostej krewni tych sowietów. Jedyna szansa wyjścia z tego bagna to propagować takie filmy i książki.
mkatana
Oparty na unikalnych materiałach archiwalnych i dokumentach film pod wymownym tytułem „Pachołki Rosji” autorstwa dokumentalistki, Aliny Czerniakowskiej. W niemal godzinnym filmie historycy - prof. Andrzej Paczkowski, prof. Andrzej Nowak, dr Leszek Żebrowski, dr Piotr Gontarczyk oraz dr Sławomir Cenckiewicz, analizują genezę i kolejne przeobrażenia, a także konsekwencje działań i władzy „…More
Oparty na unikalnych materiałach archiwalnych i dokumentach film pod wymownym tytułem „Pachołki Rosji” autorstwa dokumentalistki, Aliny Czerniakowskiej. W niemal godzinnym filmie historycy - prof. Andrzej Paczkowski, prof. Andrzej Nowak, dr Leszek Żebrowski, dr Piotr Gontarczyk oraz dr Sławomir Cenckiewicz, analizują genezę i kolejne przeobrażenia, a także konsekwencje działań i władzy „czerwonych” w Polsce.