Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Marieta Ria
241.2K

Švajčiarsko: Deti vo veku od 10 rokov by sa mohli dať zaočkovať aj proti vôli svojich rodičov! icon

Švajčiarsko: Desaťročné deti by podľa BAG mali mať možnosť samy sa rozhodnúť, či chcú byť očkované. Profesorka práva Regina Aebi-Müllerová toto …
Zuz S
Uloha rodiny verzus mentalita otroka... cim viac ludi toto pochopi, tym lepsie - cca od 11:30 do 24:00.
odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-180:4More
Uloha rodiny verzus mentalita otroka... cim viac ludi toto pochopi, tym lepsie - cca od 11:30 do 24:00.

odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-180:4
Marieta Ria
To je to smutné, že rodičia často kvôli zabezpečeniu rodiny, jej fungovania, nemajú čas sledovať, čo sa deje v škole, venovať sa deťom... Dobre vystihnuté - mentalita otroka, nikto sa nebúri, nevzdoruje nezmyselným nariadeniam, útlaku zamestnávateľov... nevieme chrániť vlastné deti, z ktorých sa stávajú takí istí otroci... Vychovávajú ich cudzí a tým nejde o dobro detí, ale o budovanie nových …More
To je to smutné, že rodičia často kvôli zabezpečeniu rodiny, jej fungovania, nemajú čas sledovať, čo sa deje v škole, venovať sa deťom... Dobre vystihnuté - mentalita otroka, nikto sa nebúri, nevzdoruje nezmyselným nariadeniam, útlaku zamestnávateľov... nevieme chrániť vlastné deti, z ktorých sa stávajú takí istí otroci... Vychovávajú ich cudzí a tým nejde o dobro detí, ale o budovanie nových poslušných más jedincov, ktorí sklopia uši a pôjdu, kam ich poženú...
Zuz S
A deje sa to nielen v skole... kolko rodicov narve uz 2-3 rocnym detom ruska, respiratory, a to i v exterieri... sami, dobrovolne, mozno nie tak z hladiska ochrany voci "virusu", ale pod tlakom socialnej kontroly... velmi ma boli, ze ludia zabudli na svoju slobodu a brania prave otroctvo...
Marieta Ria
Však to - rúško bolo v dejinách vždy znakom otrokov!! A keď ľudia u nás sú už tak zmagorení, že sami seba obviňujú - vraj "keby ľudia dodržiavali opatrenia, už by bolo po covide" - takéto naivné myslenie - veď je to všetko naplánované, umelo udržiavané, živené médiami! Keď mi 70 ročná žena povie, že sa chodí pravidelne testovať - a na čo, veď ty nemusíš, nechodíš do práce - ALE JA CHCEM …More
Však to - rúško bolo v dejinách vždy znakom otrokov!! A keď ľudia u nás sú už tak zmagorení, že sami seba obviňujú - vraj "keby ľudia dodržiavali opatrenia, už by bolo po covide" - takéto naivné myslenie - veď je to všetko naplánované, umelo udržiavané, živené médiami! Keď mi 70 ročná žena povie, že sa chodí pravidelne testovať - a na čo, veď ty nemusíš, nechodíš do práce - ALE JA CHCEM MAŤ ISTOTU! Toto nevymyslíš... "Byť zodpovedný" za každú cenu a ani si nepripustiť, že je to testovanie (teraz už i očkovanie) obmedzovaním základných slobôd. Deti a mladí sú zdraví jedinci, majú silný imunitný systém a tí rodičia im ho ničia! A aké negatívne následky to má na psychiku a vývoj tých detí, ani nehovoriac!
dalila
Smutné. Veľmi smutné.
Peter(skala)
10 ročné deti?
Ved nevedia, kde je sever
😂
Marieta Ria
Mám skúsenosť, že nie sú múdrejší ani starší - 18 ročný chlapec z rodiny mi povie, že on sa prvý pôjde zaregistrovať, keď sa bude dať - hovorím, to nemyslíš vážne?... Po mojich námietkach mi hovorí, že on to už prekonzultoval aj s kňazom!?! Čo k tomu dodať? Jeho otec povie, že na neho nedá... - púšťala som mu Dr. Baláka - to spozornel... no mám veľké obavy, ako to dopadne!
Peter(skala)
tiež som ukazoval dospelemu 22. a tiež váha, ale aj tak si myslí, že nejaké vakciny predsa len môžu byť dobré. Tá vakcinačná ideologia je tak hlboko zakorenena v mnohých ludoch, že mi to pripomína problem s evolučnou ideologiou (Darwinova teoria)
Tá je tiež od detstva vštiepovana ľudom a ked vyrastu, tak maju problem prijať skutočnosť, že Darwin resp. jeho teoria o vzniku zvierat a ludí je omyl …More
tiež som ukazoval dospelemu 22. a tiež váha, ale aj tak si myslí, že nejaké vakciny predsa len môžu byť dobré. Tá vakcinačná ideologia je tak hlboko zakorenena v mnohých ludoch, že mi to pripomína problem s evolučnou ideologiou (Darwinova teoria)

Tá je tiež od detstva vštiepovana ľudom a ked vyrastu, tak maju problem prijať skutočnosť, že Darwin resp. jeho teoria o vzniku zvierat a ludí je omyl a naopak, že boli stvorení, takže žiaden vývin z opice či iného druhu.

všimni si ten suvis... od detstva ich učia, že človek sa vyvíjal z ineho druhu, čiže nebol stvorený a čo sa týka vakcín, tak to isté: od detstva ich učia, že vakcíni su riešením pred chorobami

... a ked dospeju, zrazu ich chce niekto presvedčiť, že tak ako človek nebol vyvinutý z ineho druhu, aj vakcína nie je riešením v boji proti chorobam?!

to jednoducho tak lahko nepôjde.
Oni musia bud zažiť náhly Boží zasah, niečo ako zjavenie, či naopak trest kvôli čomu by sa vážne rozhodli vakciny stopnuť resp. prestať s nimi počitať ako možnosť ochrany pred virusmi alebo potom postupne spoznávať prostrednictvom dialogu ako su vakciny nespolahlivé, či dokonca nebezpečné.
Marieta Ria
Najhoršie je, že ľudia to berú (hlavne starší), že veď sme boli očkovaní mnohokrát za života a bolo to prospešné -ale toto dnes NIE JE VAKCÍNA!! Museli to tak nazvať, aby to mohli používať! Veď je to génová terapia, mení DNA! Ale to nikto nechce pripustiť! Keď mi štyridsiatnička, ovládajúca viac jazykov, scestovaná a veľmi schopná žena povie, že ona tomu verí, lebo všetci známi lekári sa …More
Najhoršie je, že ľudia to berú (hlavne starší), že veď sme boli očkovaní mnohokrát za života a bolo to prospešné -ale toto dnes NIE JE VAKCÍNA!! Museli to tak nazvať, aby to mohli používať! Veď je to génová terapia, mení DNA! Ale to nikto nechce pripustiť! Keď mi štyridsiatnička, ovládajúca viac jazykov, scestovaná a veľmi schopná žena povie, že ona tomu verí, lebo všetci známi lekári sa dali zaočkovať? To majú všetci IQ húpacieho koníka? Toto sú fakt odborníci? Človek žasne, čo o tom vôbec vedia a ako môžu takto hazardovať s vlastným zdravím?
Peter(skala)
Ináč dobrým svedectvom je Strunecká ktorá pracovala v laboratoriach, kde vakcini boli pre nu samozrejmosťou a až po dlhých rokoch praxe zistila, že su nespolahlivé:
webnode.sk/…ti-vakcinam-a-ako-si-zachovat-zdravy-zivotny-styl/More
Ináč dobrým svedectvom je Strunecká ktorá pracovala v laboratoriach, kde vakcini boli pre nu samozrejmosťou a až po dlhých rokoch praxe zistila, že su nespolahlivé:

webnode.sk/…ti-vakcinam-a-ako-si-zachovat-zdravy-zivotny-styl/
Peter(skala)
...lebo všetci známi sa zaočkovali...
🤔
ano, všetci známi... tá spoločnosť, v ktorej sa človek nachádza resp. ked je človek v spoločnosti s väčšinovým názorom či nejakým praktickým zaužívaním zvyklostí, tak prevážia tých, čo hovoria a konaju ináč, lebo ich nepozná osobne alebo len málokoho.
aj ten navzdelanejší človek v mnohých jazykov, či vied je mudri len v tom kontexte ako vraví Biblia …More
...lebo všetci známi sa zaočkovali...
🤔
ano, všetci známi... tá spoločnosť, v ktorej sa človek nachádza resp. ked je človek v spoločnosti s väčšinovým názorom či nejakým praktickým zaužívaním zvyklostí, tak prevážia tých, čo hovoria a konaju ináč, lebo ich nepozná osobne alebo len málokoho.

aj ten navzdelanejší človek v mnohých jazykov, či vied je mudri len v tom kontexte ako vraví Biblia o rozdiele medzi mudrymi tohto sveta a maličkými. Mudri maju problem s pýchou, kdežto maličkí su pokorní a preto neda mudrym ktorí by ich pohoršili
Marieta Ria
Vďaka za tip, ju nepoznám... Pre mňa je najväčším prínosom zatiaľ mor. teológ Dr. Balák - uňho je to rozobrané z každej strany - či morálka, viera, etika, zdravie... Bohu vďaka za neho! Len neviem pochopiť to, ako tých ľudí, nadšencov očkovania, nezastavia ani tí postihnutí, ani mŕtvi a len idú ďalej svojou cestou do záhuby... Aj tí, čo boli proti, menia svoje názory a sklonia hlavy... kam …More
Vďaka za tip, ju nepoznám... Pre mňa je najväčším prínosom zatiaľ mor. teológ Dr. Balák - uňho je to rozobrané z každej strany - či morálka, viera, etika, zdravie... Bohu vďaka za neho! Len neviem pochopiť to, ako tých ľudí, nadšencov očkovania, nezastavia ani tí postihnutí, ani mŕtvi a len idú ďalej svojou cestou do záhuby... Aj tí, čo boli proti, menia svoje názory a sklonia hlavy... kam sa to rútime?
Marieta Ria
Pred časom tu na Glorii bolo video, kde jeden černoch z nejakej americkej DDS hovoril o tom, ako u nich, jemu pred očami, zomrelo 14 ľudí seniorov po očkovaní v priebehu 18 dní a celý prechádzajúci rok covidu nikto... plakal, že sa nikde nevie dovolať pomoci, nikomu na tom nezáleží, hovoria že tam bol superšíriteľ covidu a pritom boli všetci izolovaní. Už je to video zmazané - neviem, či to má …More
Pred časom tu na Glorii bolo video, kde jeden černoch z nejakej americkej DDS hovoril o tom, ako u nich, jemu pred očami, zomrelo 14 ľudí seniorov po očkovaní v priebehu 18 dní a celý prechádzajúci rok covidu nikto... plakal, že sa nikde nevie dovolať pomoci, nikomu na tom nezáleží, hovoria že tam bol superšíriteľ covidu a pritom boli všetci izolovaní. Už je to video zmazané - neviem, či to má niekto stiahnuté?
majina1
Veľmi smutné, ale vymývanie mozgov deťom sa darí, áno deti veria svojim autoritám a keď to potvrdia kňazi, tak vôbec nepochybujú a mnohé už aj 10 ročné tú vakcinu si chcú dať, lebo je to v záujme zdravia a že budú môcť chodiť opäť do školy. Veľmi smutné.
Marieta Ria
Peter vďaka, to som hľadala! Zaočkovaní a izolovaní - takmer istá cesta na večnosť... 🥺
Josef Arimati
Pokud se tady lidé nepostaví na nekompromisní odpor, tak už je neprobudí vůbec nic.
Zuz S
Reziser Jan Tomanek (zdrave forum) odhaduje, ze na odpor sa stavia tak 1-3% ludi... tazko povedat, podla coho tak usudzuje, kazdopadne, kazdy mame tu moznost sam za seba a trpezlivo argumentovat aj druhym.
Zuz S
Interview s pani Katarinou Bokovou z SHO cca od 85. minuty (variant bez hudby) - hovori o "psychologickej priprave" deti na skolach, kde sa menovite zistuje a ZAZNAMENAVA, ktore deti maju zaujem o vakcinaciu!!! Pocuvajte pozorne.
infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 14.5.2021
Marieta Ria
Je to strašné, kam to všetko speje - aby rodičia nechali v dobrej viere svoje deti v škole, že sú v zodpovedných rukách a tam sa nasáčkujú kdejakí psychológovia a manipulujú s nimi! Bez vedomia rodičov, čo tam majú robiť? Menovite si zapisovať deti, ktoré by sa dali zaočkovať?? To je už teda iný level! A dovolí si tam ísť poslanec KDH Štefanec pretláčať vakcináciu - školákom - to je už čo …More
Je to strašné, kam to všetko speje - aby rodičia nechali v dobrej viere svoje deti v škole, že sú v zodpovedných rukách a tam sa nasáčkujú kdejakí psychológovia a manipulujú s nimi! Bez vedomia rodičov, čo tam majú robiť? Menovite si zapisovať deti, ktoré by sa dali zaočkovať?? To je už teda iný level! A dovolí si tam ísť poslanec KDH Štefanec pretláčať vakcináciu - školákom - to je už čo za hnoj? Nebojí sa ten človek P. Boha? Raz darmo, je to žumpa, celé KDH - len sa prikrývajú pláštikom kresťanský a sú to najväčší pokrytci!
dalila
Ja už dávam deti do školy s obavami. Preto keď zase bude online, budem pokojnejšia. Aj keď vedomosti menšie, ale bez indoktrinacie
Zuz S
My sme boli v domacom vzdelavani este pred "pandemiou". Vela slobody a este viac zodpovednosti, v tomto case tyranie a indoktrinacie sa osvedcilo, ze to bolo dobre rozhodnutie.
dalila
@Zuz S ako to funguje, domáce vzdelávanie. Čo treba dať škole, alebo žiadosť, dôvody......?
Zuz S
@dalila celkom dobre je to zhrnute na domacaskola.sk, dolezite je ale vediet, ze hoci je to legislativne mozne vsade, nie kazda skola dokaze a chce spolupracovat, odporuca sa skor taka skola, kde su tomu otvoreni - a ti su potom napomocni i v procese prechodu na DV. Dovodom moze byt jednoducho zaujem o uplatnenie individualneho pristupu.