m.rekinek
122.3K

Ujawniono rażące oszustwo naukowe ! Próby szczepionek Moderna i Pfizer sfałszowane przez zaszczepienie grupy kontrolnej ...

Wiele osób na całym świecie nie spieszy się z zaszczepieniem przeciwko Covid-19, ponieważ chcą dowiedzieć się więcej o długoterminowych skutkach tego eksperymentalnego produktu. W końcu ten eksperyment z replikacją białka kolczastego jest nowością w dziedzinie szczepień i był prowadzony pospiesznie przez kilka lat, zanim mógł zostać gruntownie przetestowany. W jaki sposób pracownicy służby zdrowia mogą udzielić swoim pacjentom odpowiedniej świadomej zgody, gdy nie ma wiarygodnych danych na temat tego eksperymentalnego produktu? W jaki sposób osoby fizyczne mogą podjąć świadomą decyzję, gdy są przekupywane, naciskane, zmuszane i okłamywane na temat tego produktu?

Podczas gdy FDA znajduje się pod silną presją polityczną, aby w pełni zatwierdzić te produkty, okazuje się, że Moderna i Pfizer sfałszowały badania kliniczne swoich szczepionek, eliminując grupę kontrolną i ukrywając dane na zawsze!

Pfizer i Moderna wyeliminowały grupę kontrolną w eksperymentalnych badaniach nad szczepionkami, naruszając podstawowe standardy naukowe

Po wzięciu udziału dziesiątek tysięcy osób w badaniach klinicznych, zarówno

Moderna, jak i Pfizer popełniły dalsze oszustwa naukowe, szczepiąc grupę placebo podczas wizyt kontrolnych! Szczepiąc grupę kontrolną, Moderna i Pfizer zniszczyły wszelkie perspektywy długoterminowego bezpieczeństwa i skuteczności swoich „szczepionek”. Te firmy produkujące szczepionki naruszyły podstawowe standardy naukowe dotyczące prowadzenia badań klinicznych. Wszystkim uczestnikom grupy kontrolnej (którzy nie zostali zaszczepieni) ostatecznie zaoferowano szczepionki. Pod presją przyjęcia szczepionek prawie wszyscy w grupie kontrolnej wzięli szczepionki, na zawsze zaciemniając dane.

Uczestnicy ci nadal przechodzą dwuletnią obserwację, aby porównać grupę zaszczepioną z grupą placebo. Jednak nie ma już grupy placebo! Wiele ważnych pytań dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki pozostanie bez odpowiedzi, ponieważ firmy Pfizer i Moderna manipulowały badaniami.

Dr. Carlos Fierro z Johnson County Clinical Trials w Lenexa w stanie Kansas potwierdził, że gdy FDA wyda awaryjne zatwierdzenie szczepionek, wszyscy uczestnicy grupy kontrolnej zostaną odwołani i poproszeni o szczepienie.

„Podczas tej wizyty omówiliśmy opcje, które obejmowały pozostanie w badaniu bez szczepionki”, mówi, „i co zaskakujące, niektórzy uczestnicy zdecydowali się to zrobić”. Fierro był zszokowany, że kilka osób z grupy kontrolnej chciało pozostać nieszczepionymi, aby zachować integralność badania. Po tym, jak badania kliniczne zostały celowo sfałszowane, nie ma już żadnej grupy porównawczej wartości statystycznej do oceny bezpieczeństwa i skuteczności szczepionek. Dr. Fierro przyznaje, że z naukowego punktu widzenia jest to strata „ale uzasadnia naukowe oszustwo, mówiąc, że jest to słuszne w danych okolicznościach”.

FDA nie może udzielić pełnego zatwierdzenia szczepionek Covid, ponieważ dane kliniczne zostały trwale zaciemnione

Eliminując grupę kontrolną, producenci szczepionek nie mogą zagwarantować, jak długo utrzyma się ochrona ani czy szczepionki przyczynią się do rozwoju mutacji białek kolców i kolejnych wariantów. Specjalista ds. badań klinicznych na Uniwersytecie Stanforda, dr. Steven Goodman powiedział: „Nie wiemy, jak długo trwa ochrona”. Nie znamy skuteczności przeciwko wariantom – dla których absolutnie potrzebujemy dobrej grupy kontrolnej – i nie wiemy również, czy istnieją różnice w jakichkolwiek tych parametrów według wieku, rasy lub choroby ”.

Niekorzystając z grupy kontrolnej, przemysł szczepionkowy może błędnie założyć, że za pojawienie się nowych wariantów winni są nieszczepieni. Nie ma jednak danych na poparcie tego twierdzenia. Jest więcej niż prawdopodobne, że mutacje są wynikiem kampanii szczepień na dużą skalę, która wywiera presję selekcyjną na mutację białka kolca.

Obecnie FDA znajduje się pod silną presją polityczną, aby całkowicie zatwierdzić te szczepionki, ale ponieważ Moderna i Pfizer oszukały długoterminowe badania, FDA nie może legalnie udzielić pełnego zatwierdzenia. To może być powód, dla którego reżim Bidena nielegalnie przepisuje szczepionki dla urzędników federalnych i wojska przed pełnym zatwierdzeniem przez FDA - ponieważ nie ma możliwości naukowego lub prawnego uzasadnienia zatwierdzenia. Nie ma danych gwarantujących bezpieczeństwo i skuteczność tych szczepień i nie ma już możliwości uzyskania tych danych z klinicznego punktu widzenia.

uncutnews.ch/…t-eklatanter-wissenschaftlicher-betrug-aufgedeckt/
jac05
Cała ta, nigdy nie ogłoszona oficjalnie przez WHO, pandemia została zbudowana na kłamstwach, oszustwach, domniemaniach, ryzykach, strachu i teraz ludzie dają sobie wstrzykiwać GMO-nie-wiadomo-co a boją się żywności GMO jak diabeł święconej wody. Nie chcą nawet czytać co jest napisane w ulotkach do tych zastrzyków. Co ich spotka za brak czujności ? Te same skutki spotykają i zwykłego człowieka …More
Cała ta, nigdy nie ogłoszona oficjalnie przez WHO, pandemia została zbudowana na kłamstwach, oszustwach, domniemaniach, ryzykach, strachu i teraz ludzie dają sobie wstrzykiwać GMO-nie-wiadomo-co a boją się żywności GMO jak diabeł święconej wody. Nie chcą nawet czytać co jest napisane w ulotkach do tych zastrzyków. Co ich spotka za brak czujności ? Te same skutki spotykają i zwykłego człowieka i księdza.
olek19801 shares this
368
Ujawniono rażące oszustwo naukowe ! Próby szczepionek Moderna i Pfizer sfałszowane przez zaszczepienie grupy kontrolnej ...
BeatkaS
Jedno wielkie oszustwo na które dało się nabrać tak wielu ludzi... Boże ratuj nas!