m.rekinek
45.3K

Prof. Christian Perronne - Zaszczepione osoby stanowią zagrożenie dla innych i powinny zostać poddane kwarantannie

Francuski profesor Christian Perronne został zapytany w wywiadzie dla brytyjskiej kolumny, czy osoby nieszczepione powinny bać się „wariantów korony”. „Dokładnie jest odwrotnie!”, odpowiedział ekspert od szczepionek. „Ludzie, którzy zostali zaszczepieni, są zagrożeni. W kilku krajach udowodniono, że osoby, które właśnie zostały zaszczepione, powinny zostać poddane kwarantannie.

– Osoby nieszczepione nie są niebezpieczne, osoby zaszczepione stanowią zagrożenie dla innych – podkreślił francuski profesor, który przez długi czas przewodniczył komisji doradzającej rządowi w zakresie polityki szczepień.

„Teraz zostało to udowodnione w Izraelu, gdzie mam kontakt z wieloma lekarzami” – powiedział Perronne. Tam są duże problemy: poważnie chorzy pacjenci z koroną w szpitalach są szczepieni. Lekarz powiedział, że istnieją również problemy w Wielkiej Brytanii, gdzie wskaźniki szczepień są wysokie.

Podkreślił, że „warianty” nie są bardzo niebezpieczne i stracą swoją zjadliwość. Powiedział, że szpital, w którym pracuje, Hôpital Raymond-Poincaré w Garches, miał ponad 50 pacjentów z koroną od marca do kwietnia 2020 roku. Podczas „drugiej”, „trzeciej” i „czwartej” fali było ich znacznie mniej, a szpitale nie były już pełne.

To dowód na to, że to szczepienie nie jest szczepionką.

„Ale media twierdziły, że wszystkie szpitale są pełne pacjentów. To nie jest prawda. Była epidemia, ale „warianty” stawały się coraz mniej zjadliwe – powiedział, dodając, że w wielu krajach epidemia już się skończyła.

W wielu krajach epidemia wybuchła ponownie po wprowadzeniu szczepionki. W Wietnamie odnotowano niewiele zgonów, a epidemia się skończyła. Wtedy podjęto decyzję o zaszczepieniu całej populacji i ponownie wzrosła śmiertelność. „To dowód na to, że to szczepienie nie jest szczepionką” – powiedział profesor Perronne.

uncutnews.ch/…dar-und-sollten-unter-quarantaene-gestellt-werden/
Bos016
Bos016
m.rekinek
Wypowiedź prof. Christian Perronne
jac05
To czego nie zrobili z ludźmi Hitler, Stalin, zrobi kowid i jego szczepionki. To nowy marketing diabła. Boże ! Spraw aby był ostatnim a na Polsce i Polakach połamał swoje zęby i szpony !