Clicks41
lv.news

Jūs domājat, ka pāvests varētu radīt shismu? Kardināls Burke, "Jā"

Mums vairākkārt tika teikts, ka Ģimenes sinodē nav paredzēts atļaut aktīviem laulības pārkāpējiem saņemt Komūniju, pastāstīja kardināls Burke intervijā Rosam Douhatam, “Bet galu galā par to bija runa. ”

Viņš arī novēroja, ka Amazones sinodes galīgais dokuments neatspēko tos paziņojumus Instrumentum Laboris, “kas ir atkrišana no katoļu ticības”.

Burke izvirza hipotēzes, ka Francisks apstiprina šo dokumentu, un cilvēki teikto: “Ja jūs to nepieņemat, jūs nonāksit nesaprašanā.”

Viņš atbild: “Es nebūtu skumjš, jo dokumentā ir elementi, kas neatbilst Apustuliskās tradīcijas principam. Tātad, manuprāt, dokuments ir šizmatisks. ES neesmu."

Douhats uzsver, ka šādas domas liek domāt, ka pāvests izraisīja šķeltni. Burke: “Jā.”

Viņš atzīst, ka “es nezinu, kā rīkoties šādā situācijā”, jo Baznīcas likumi nepiedāvā mehānismu, kā to risināt. Tomēr Burke gadījumā nav situācijas, kas attaisnotu ekvivalentu tam, ko darīja arhibīskaps Lefebvre,

“Cilvēki nāk pie manis un saka, skatieties, kardināli, ir pienācis laiks, mums jāiedziļinās. Un es saku nē, tas nav iespējams. Mūsu Kungs to nevēlas, un es nepiedalīšos nevienā šizmā. ”

Burke arī neredz iespēju apgalvot, ka Francisks "nav pāvests".

Attēls: Raymond Burke, © Joseph Shaw, CC BY-NC-SA, #newsDxhvxqccpq