Clicks3.5K
Libor Halik
7

Infikovaní Číňané nyní přežívají díky tomuto:

Už 23.2.2020 dopravili 50 tun vitamínu C do čínského Wuhanu a dávají ho pacientům. Na banneru je to čínsky napsáno. Zprávu potvrdil čínský lékař, žijící v USA Richard Cheng, MD. Proto přežili jeho rodiče v Číně a mnozí další tam nyní neumírají jako dřív na koronavirus N-CoV, s dnešním názvem Covid-19. orthomolecular.org Pokud dají tuny vitaminu C Evropanům a Američanům, také přežijí. Avšak tají se to a mluví se jen a pouze o nejpřísnější karanténě jakoby ta samotná bez obřích dávek vitamínu C byla všemocná. Ale ani nejpřísnější karanténa bez vitaminu C všemocná není.

Říkejte to každému! Nutno obrovské dávky C vitamínu. Když je člověk už umírající na koronavir, potřebuje 200 gramů (tj. 2 celé krabičky) každých 5 hodin, nejlépe nitrožilně (čili s pomocí lékaře a zdravotní sestry).
Jen díky tomu se 10.3.2020 odvážil čínský prezident přicestovat do Wuhanu. Už měl k dispozici i pro sebe lék - obří dávku vitaminu C. Je však sprosté, že před Evropany a Američany se lék tají, a jen a pouze se doporučuje co nejpřísnější karanténa, která ale samotná bez vitaminu C nedokáže zachránit životy už tisíců nakažených-infikovaných lidí.
Bratia a sestry
Takže nová vláda ide šetriť na dôchodcoch, ale americké stíhačky kúpiť musíme?! - MAGAZÍN 1
magazin1.sk/takze-nova-vlad…
Libor Halik
Než Čína nasadila obří dávky vitaminu C, čínské úřady donutily podřízené zničit data o koronaviru ....Epoch Times získal kopii dokumentu z 23. února, který zaslala zdravotní komise třímilionového města Čchao-jang svým podřízeným úřadům a orgánům. Píše se v něm, že na základě instrukcí z provincie Liao-ning, kam město Čchao-jang patří, musejí být zničeny všechny dokumenty a data o epidemii …More
Než Čína nasadila obří dávky vitaminu C, čínské úřady donutily podřízené zničit data o koronaviru ....Epoch Times získal kopii dokumentu z 23. února, který zaslala zdravotní komise třímilionového města Čchao-jang svým podřízeným úřadům a orgánům. Píše se v něm, že na základě instrukcí z provincie Liao-ning, kam město Čchao-jang patří, musejí být zničeny všechny dokumenty a data o epidemii koronaviru, které dotyční v minulosti obdrželi....Epoch Times již informoval o případu v provincii Šan-tung, kde oficiálně zveřejněná data místní zdravotní komise uváděla počty nakažených 1,36 až 52 krát nižší než interní čísla sesbíraná Střediskem pro kontrolu a prevenci nemocí. Čínský týdeník Caixin přinesl 26. února reportáž, kde napsal, že městští úředníci ve Wu-chanu, kde se koronavirus vynořil jako první, o epidemii věděli předtím, než s tím přišli na veřejnost. Caixin vyzpovídal zdravotnického pracovníka v nemocnici Xinhua ve Wu-chanu, který prohlásil, že už do 29. prosince 2019 přišlo do zařízení sedm pacientů s novým koronavirem a že úřady o tom byly informovány již od 27. prosince. Další osoba, s níž reportéři týdeníku hovořili, byl doktor Čau Su z Ústřední wuchanské nemocnice. Ten uvedl, že prvního pacienta s příznaky koronaviru přijímal 20. prosince. Že je 27 lidí nakaženo „neznámým virovým onemocněním plic“ oznámila zdravotní komise ve Wu-chanu teprve 31. prosince a vláda v Pekingu začala přiznávat závažnost epidemie až 20. ledna, kdy uznala, že virus je nakažlivý. Reportáž Caixinu byla smazána z internetu záhy po publikaci, ale článek byl aktivisty zkopírován na jinou stránku. www.epochtimes.cz/…/cinske-urady-nu…
Libor Halik
Jen díky tomu se 10.3.2020 odvážil čínský prezident přicestovat do Wuhanu. Už měl k dispozici i pro sebe lék - obří dávku vitaminu C. Je však sprosté, že před Evropany a Američany se lék tají, a jen a pouze se doporučuje co nejpřísnější karanténa, která ale samotná bez vitaminu C nedokáže zachránit životy už tisíců nakažených-infikovaných lidí.
Hledač
Citróny (šťáva z nich) asi stačit nebudou, že?
Jenže kde si tady v ČR sehnat infůze s vitamínem C ?!
apredsasatoci
V zdravej výžive predávajú čistý vitamin C v práškovej forme. Na Slovensku som v BIO kvalite kúpila 500 g v cene cca 10 - 12 €.
POZOR! Nepomýlite sa! Vitamín C = kyselina askorbova nie je to isté ako kyselina citrónová!
Hledač
Já koupil tady v ČR "GS vitamín C se šípky" (jedna tableta má prý 1g.vitamínu C), v tablety, ale mívají nižší vstřebatelnost.

Pak jsem ještě sehnal "tekutý lipozomální vitamín C" v jedné dávce je 1000mg (tedy 1g.vitamínu C.
Bylo to, ale dost drahý přes 500.kč.

Jinak piju horkou vodu s citronem.