Clicks1.2K
csk.news
3

František: "Pamatuji Si, Že Jsem Se Ptal Své Matky Jestli Umírám"

"Z vlastní zkušenosti znám pocit těch, kteří jsou nemocni s coronavirem a mají obtíže dýchat, "říká František v jeho nové knize Ritorniamo a sognare.

Byl 21letý seminarista z Buenos Aires, když nemoc, nesprávně diagnostikována chřipka, se zhoršila, "Z jedné z plic mi vybrali asi litr a půl vody a visel jsem mezi životem a smrtí."

Několik měsíců později mu doktoři odstranili vrchní lalok pravé plíce, "Několik měsíců jsem nevěděl kdo jsem, jestli budu žít nebo zemřu, ani lékaři to nevěděli. Vzpomínám si, že jsem jednou objal svou matku a ptal se jí jestli umírám."

Sestra Cornelia Carglio OP, která pracovala jako zdravotní sestra, mu pomohla zachránit život tím, že tajně zdvojnásobila lékařem předepsané dávky penicilinu a streptomycinu.

#newsVwkhffzyae

Július7
Bolo by pre neho lepšie, keby vtedy zomrel, pretože jeho súd pred Bohom po smrti bude pre neho strašný. Žiadny pápež tak zákerne neničil Cirkev ako on.
Peter(skala)
tak hovoríš ako keby si poznal skutky všetkých papežov a ako keby si dokazal sám za seba rozhodnuť, čo by bolo pre teba lepšie 😲
forthetruth333
Pravda by mala byť všade NIE tento falošný prorok
dáva sa mu až prílíž priestoru PRE pravu církev NEUROBIL NIČ
LEN JU ROZOBERA