Bývalý agent CIA ROBERT DAVID o očkovaní !

BÝVALÝ AGENT CIA ROBERT DAVID STEELE V TURECKEJ TELEVÍZII ATV POTVRDIL KRUTÚ PRAVDU O OČKOVACÍCH „MRNA VAKCÍNACH COVID-19.“ NEJDE O ŽIADNU OCHRANU ĽUDÍ, ALE O BIOLOGICKÚ ZBRAŇ!


V tureckej verejnej televízii ATV zverejnili ľuďom krutú pravdu o očkovacích „vakcínach COVID-19.“ Nejde o žiadnu ochranu ľudí, ale o biologickú zbraň.

Bývalý agent CIA Robert David Steele v tureckej televízii ATV potvrdil skrývanú pravdu pred svetom o podvodnej epidémii, ktorá nie je žiadnou epidémiou !!!

Vakcína COVID-19 je vyrábaná všetkými farmaceutickými firmami ako bakteriologická ZBRAŇ !!!!!

Zbytočné je ku krátkej reportáži čokoľvek dodávať. Hovorí ju v angličtine a môžete si ju všetci znalí jazyka vypočuť.

Všetkým, ktorí uverili a nechali si ju pichnúť, neprešli testom inteligencie… …a končí

Správy v televízii TU

Stretol som sa v Zürichu s jedným známym právnikom. Podľa jeho slov by všetci ľudia mali zapisovať mená všetkých ľudí podieľajúcich sa na „cirkuse COVID-19,“ ktorí odporúčali, či dokonca nútili druhých sa nechať testovať, poprípade očkovať. Ako hlásatelia v rádiách, televíziách, šéfov firiem, ktorí ľudí vydierali a trvali na testoch, či očkovaní pod hrozbou vyhadzovu z firmy. Ďalej lekárov, učiteľov, riaditeľov. Jednoducho povedané, všetkých ľudí, ktorí nútili druhých akýmkoľvek spôsobom sa nechať testovať či očkovať. Mená bude potrebovať Dr. Reiner Fuellmich pri procesoch Norimbergského tribunálu, ktorý už začal.

Zároveň som dostal správu, že sa v súčasnej dobe nachádza v meste Nürnberg v Nemecku cez 29.000 amerických vojakov a SHAEF. Mesto má zhruba 500.000 obyvateľov. Otázka znie: Prečo toľko vojakov na jednom mieste?

Pravdepodobne sú tu umiestnení kvôli Procesom, ktoré tu začali.

Zdroj: podtatransky-kurier.sk

„Vakcína je dar od Boha, čím skôr sa zaočkuješ, tým skôr sa s ním stretneš, ale ako zombi.“

MODeRNA = modifikovaná RNA
Injekcia Moderny obsahuje chemikálie, ktoré spôsobujú rakovinu, neplodnosť, poškodenie nenarodeného plodu dieťaťa, poškodenie pečene, obličiek a dýchacích ciest. Všetko nájdete voľne vo vyhľadávači!!

Súčasné vakcíny proti RNA a DNA nie sú na očkovania, ale geneticky upravené produkty,
pre ktoré existuje iba dočasný súhlas.
Podávanie týchto látok je rozsiahlym ľudským genetickým experimentom.

Nukleové kyseliny, teda zložky RNA + DNA, slúžia predovšetkým na generovanie energie v tele, ako je známe už celé desaťročia.
RNA je vždy vysoko horľavá, keď sa vstrekne do tela. Preto musia byť kúsky RNA potiahnuté nanočasticami, ktoré pozostávajú z tukov.
Vďaka svojej malej veľkosti a chemicko – fyzikálnym vlastnostiam sú tieto nanočastice transportované krvou do celého tela a môžu sa hromadiť vo všetkých orgánoch, predovšetkým v pečeni, ale aj v stenách krvných ciev a v mozgu.
Telesné tkanivá sú zničené, dochádza k zápalu a funkčným poruchám.
Vedľajším účinkom nanočastíc je, že sa veľmi ťažko vylučujú, takže je otázne, ako dlho a s akou aktivitou v tele zostanú…

Najnovším hitom v rámci verejnej otravy je napríklad kombinácia dvoch variantov toxického odpadu Zmes DNA-vektor od spoločnosti AstraZeneca, ako 1. tip + zmes RNA-BionTech, ako 2. podanie, ako maximalizácia maximálneho poškodenia.

Už sa hovorí o sezónnom očkovaní, akoby išlo o módny predmet, o mutáciách, proti ktorým sa musí zakaždým znovu očkovať, a v každom prípade o opakovanom preočkovaní.

Okrem toho by mali byť aj deti od útleho veku niekoľkokrát očkované.
Je to jednoducho totálne svinstvo genocída ľudí na Zemi.

SÚČASNÉ VAKCÍNY OBSAHUJÚ :

Hliník :
Známy tým, že má schopnosť poškodiť mozog. Pravdepodobný rizikový faktor pre vznik Alzheimerovej choroby, demencie, kŕčov a kómy. Alergia na pokožke tela človeka.

Síran amónny – soľ
Jed pre tráviaci trakt.

Latexová guma:
Spôsobuje silné alergické reakcie.

Beta-propiolakton :
Známy karcinogén. Jed pre tráviaci trakt – pečeň, nervovú a dýchaciu sústavu a zmyslové orgány.

Ortuť – thimerosal :
Jedna z najjedovatejšich známych látok poškodzuje mozog, čreva, pečeň, obličky.
Už stopové množstvo poškodzuje nervovú sústavu. Príznaky otravy ortuťou sú podobné príznakom autizmu.

Beta-propiolakton – známy to karcinogén.
Jed pre tráviacu, nervovú, dýchaciu sústavu,
pečeň, pokožku a zmyslové orgány.

Fenol a fenoxyetanol:
Používa sa, ako nemrznúca kvapalina. Jedovatý pre bunkové steny, schopný ochromiť mechanizmus prvotnej odpovede imunitného systému.

Polysorbat 80 TWEEN BO – spôsobuje rakovinu.

Želatína:
Vyrába sa z vybraných kusov teľacích a hovädzích koží, demineralizovaných hovädzích kosti a bravčových koží. Boli hlásené alergické reakcie na túto želatínu.

Geneticky upravené kvasinky, zvieracia, bakteriálna a vírusová DNA :
Môže byť vpravená do DNA očkovanej osoby a spôsobiť nevypočítateľne genetické mutácie DNA očkovaného.

Formaldehyd:
Hlavná zložka balzamovacej tekutiny, Jedovatý po prehltnutí známy karcinogén. Nebezpečný jed pre tráviacu, nervovú, imunitnú, dýchaciu a rozmnožovaciu sústavu.

Ľudské a zvieracie bunky pochádzajúce z tkanív umelo potratených bábätok ľudský albumin, prasacia, ovčia a konská krv, králičie mozgy, obličky z morčiat, psov a opíc, kuracie embryo, teľacie sérum, slepačie a kačacie vajcia, časti srdca hovädzieho dobytka, Atď.

Mikro – organizmy
Mŕtve i živé vírusy a baktérie a ich toxíny. Vakcíny proti detskej obrne boli kontaminované opičím vírusom SV40, ktorý bol preukázaný v nádoroch kostí, v pľúcach (mezoteliomoch), mozgu a a lymfómoch.

Glutaman Sodný: MSG, glutaman, kyselina glutámova.
Nervový jed, ktorý vplýva na vznik mutovaného poškodeného plodu a schopnosť rozmnožovania sa.
Alergické reakcie môžu byť od miernych,
až po ohrozujúce.

Siran neomycín – antibiotikum
Prekáža vstrebávaniu vitamínu B6. Poruchy v príjme vitamínu B6 môže spôsobiť vzácnu formu epilepsie a mentálnej retardácie.
Alergické reakcie v rozmedzí od miernych po život ohrozujúce.

Glutaraldehyd
Jedovatý. U pokusných zvierat spôsoboval vrodené vady.

Všetko je to podvod, celosvetová pandémia je len skúška novej GLOBÁLNEJ VLÁDY, aby vedeli, kto sa pridá na ktorú stranu, kto komu viac verí a zverí mu svoj život do rúk.

Záverom : pre tých, čo stále žiadajú, aby bol uvedený zdroj… no tak zdroj je na Internete, zväčša v cudzom jazyku. Takže nie je problém si to vyhľadať a použiť prekladač. Tak, ako to robím aj ja sám.

Nielen Slovensko,ale celý svet sa stal testovacím laboratóriom nielen vakcín rôznych výrobcov, ale aj s tým súvisiacich politických mocenských bojov.


MUDr. Ján LAKOTA, CSC v rozhovore na TV SLOVAN Záznam z tohto vysielania by mal vidieť každý Slovák. Postupujeme verejnosti bez ďalšieho komentára TU.

FB


Dr. Bridle o mRNA vakcínach: SPIKE PROTEÍN MÔŽE PREKONAŤ HEMATOENCEFALICKÚ BARIÉRU A SPÔSOBIŤ POŠKODENIE MOZGU. OČKOVANÍ NESMÚ DAROVAŤ KRV, SÚ PRUDKO TOXICKÍ!

Posledné údaje z experimentov na zvieratách s mRNA vakcínou Pfizer sú naozaj desivé.

Dr. Byram W. Bridle, profesor virológie a imunológie na University of Guelph v Kanade v rozhovore s moderátorom rádia Alexom Piersonom varuje pred geneticky upravenými vakcínami proti COVID-19.

Bridle spolu s kolegami obdržal informácie od registračného úradu v Japonsku o testoch na zvieratách týkajúcich sa mRNA vakcíny od spoločnosti BioNTech/Pfizer. Získané údaje dokazujú, že nanočastice nezostávajú iba lokálne v mieste vpichu, vo svalovom tkanive, ako tvrdí výrobca vakcíny, ale že v niektorých prípadoch sa veľmi vysoké koncentrácie dostanú aj do iných orgánov. Zistenia z pokusov na zvieratách by mohli objasniť, prečo u očkovaných došlo k zápalu, trombózam a zástavám srdca. Všetky Bridleho tvrdenia možno overiť publikovanými článkami v rešpektovaných vedeckých časopisoch.

Z rozhovoru vyberáme:

„Musím varovať ľudí. Informácie, ktoré sa chystám priblížiť, sú trochu strašidelné. V posledných dňoch vyšli najavo dôležité vedecké skutočnosti. Teraz už rozumieme, prečo pri tejto vakcíne vznikajú závažné pridružené komplikácie.

Vírus SARS-CoV-2 má na svojom povrchu spike proteín. S vakcínou je do organizmu dopravená časť genetického materiálu vírusu (mRNA), ktorá priamo v tele prostredníctvom ľudských buniek produkuje spike proteín, teda proteín vírusu SARS-CoV-2. Ten by mal vyvolať imunitnú odpoveď. To je teória fungovania vakcíny.

Avšak vedci zistili, že samotný spike proteín s hrotmi spôsobuje, pokiaľ sa dostane do krvi, srdcové ťažkosti, poruchy kardiovaskulárneho systému s krvácaním a trombózu (krvné zrazeniny).

Ak vstreknete vyčistený spike proteín do krvi testovaných zvierat, skutočne spôsobí všetky druhy poškodenia kardiovaskulárneho systému. Môže tiež prekonať hematoencefalickú bariéru a spôsobiť poškodenie mozgu,“
hovorí Dr. Bridle, (štúdia: TU).

Na prvý pohľad to nie je znepokojujúce, pretože vakcína sa vstrekuje iba do ramenného svalu. Doteraz sa predpokladalo, že vakcína, ako je obvyklé u bežných vakcín, zostane v ramennom svale a iba časť proteínu bude migrovať do miestnych lymfatických uzlín, aby sa aktivoval imunitný systém.

Ale prostredníctvom žiadosti zaslanej japonskému regulačnému orgánu získal Dr. Bridle a jeho kolegovia prehľad o tom, kde a ako dlho mRNA vakcíny zostávajú v tele. A tu sa všetko komplikuje, hovorí Bridle.

Pretože vakcína Pfizer nezostáva v ramennom svale, ale cirkuluje v krvi niekoľko dní po očkovaní.

„Hneď ako sa dostane do krvi, zažne sa hromadiť v tkanivách, ako je slezina, kostná dreň, pečeň, nadobličky, a čo ma obzvlášť znepokojuje, hromadí sa vo pomerne vysokých koncentráciách vo vaječníkoch.

Práve zverejnená vedecká práca to potvrdila. Bolo vyšetrených trinásť mladých zdravotníckych pracovníkov, ktorí dostali vakcínu mRNA od spoločnosti Moderna, tiež geneticky modifikovanú vakcínu. Spike proteíny boli nájdené v krvi 11-tich z 13-tich zamestnancov.

Teraz máme jasný dôkaz o tom, že sa proteín dostáva do krvi. Viaže sa na receptory, ktoré sú na krvných doštičkách a bunkách. Keď sa to stane, môže to spôsobiť dve veci. Buď zhlukovanie krvných doštičiek alebo to vedie ku vzniku krvných zrazenín. To je dôvod, prečo sme zaznamenali poruchy zrážania krvi a krvácanie spojené s týmito vakcínami. A samozrejme je do toho zapojené srdce, dôležitá súčasť kardiovaskulárneho systému. Preto u očkovaných evidujeme problémy so srdcom. Proteín môže tiež prechádzať cez hematoencefalickú bariéru a spôsobiť neurologické poškodenie. Často vidíme smrteľné prípady z dôvodu krvných zrazenín v mozgu.

Znepokojivá je aj štúdia, ktorá potvrdzuje, že protilátky sa môžu prenášať cez materské mlieko. Cieľom matiek bolo poskytnúť dieťaťu pasívnu ochranu. Teraz sa však zistilo, že vakcíny skutočne prenášajú svoju nosnú RNA do materského mlieka a prenášajú vektor vakcíny na dojčené deti.

Čo to znamená? Vieme, že bielkoviny sa dostanú do krvi. Všetky bielkoviny v krvi sú koncentrované v materskom mlieku. Ak sa pozrieme do databázy nežiaducich reakcií v USA, nájdeme dôkazy o gastrointestinálnom krvácaní u dojčených detí.

Ovplyvňuje to aj krvnú banku. Kanadská krvná banka momentálne dovoľuje ľuďom, ktorí boli očkovaní darovať krv. Nesmie sa to stať. Tieto patogénne bielkoviny sa prenášajú na citlivých pacientov, ktorí dostávajú krvnú transfúziu. Ovplyvňuje tiež dojčené deti. A to bude mať vážne dôsledky pre naše deti. Urobili sme veľkú chybu pri schvaľovaní týchto mRNA vakcín a nevedeli sme, že samotný spike proteín je toxín,“
upozorňuje Dr. Bridle.

Doktor Bridle má vážne obavy týkajúce sa génových vakcín, napríklad ohľadom hromadenia proteínov vo vaječníkoch.

Na záver si Bridle kladie otázku: „Budeme robiť mladých ľudí sterilnými?“

Zdroj: zemavek.sk

Pre priateľov, príbuzných, známych: Pred ďalším očkovaním – iba 5 minút! Varuje DR. Barbara Kahler
25. MÁJA 2021


PO očkovaní je PRED očkovaním

Dobrý deň, hovorím so všetkými, ktorí chcú počúvať:

Ako môžete zabrániť ľuďom, ktorí chcú očkovať, aby nespadli do očkovacej agendy Covid-19 ?

Nedávno sa ma na to viackrát pýtali: väčšinou ľudia, ktorí sa márne snažili varovať priateľov, príbuzných a ďalších blízkych ľudí pred očkovaním.

Stručne povedané: Aké dobré dôvody existujú na presvedčenie ľudí o nebezpečnosti tohto údajného očkovania? Čo samozrejme nie je očkovanie, ale génový experiment.

Len v krátkosti odpovedám: Existuje dosť presvedčivých dôvodov, jednoducho nepomôže, ak ich väčšina ľudí nechce počuť ani neposlúchnuť – alebo môžu.

Konverzácie s ľuďmi, ktorí sa chcú dať zaočkovať, zvyčajne zlyhajú nie pre nedostatok dobrých + logických argumentov, ale pre niečo, čo je oveľa hlbšie :

Už viac ako 70 rokov sme vystavení veľmi úspešnej očkovacej propagande. Prebieha to cez univerzity, školy, školiace kurzy a dokonca aj preventívne lekárske prehliadky našich detí.

Ponecháme bokom bolestivú históriu očkovania pred rokom 1945, ktoré malo okolo 150 rokov, pretože sa začalo hrozivým očkovaním proti kiahňam.

Máme do činenia s hlboko zakorenenou vierou v domnelú bezpečnosť, ktorú je možné vložiť – teda naočkovať .

Sme systematicky „vzdelávaní“ – teda: DEFORMOVANÍ, aby sme verili v zmysluplnosť, prínos + nevyhnutnosť očkovania.

Až do tej miery, že väčšina ľudí je dnes presvedčená, že očkovanie chráni, prospieva + celkovo + je neškodné.

Táto viera poskytuje podporu mnohým ľuďom, pravdepodobne aj ľuďom, ktorí s maskou úplne zbytočne chodia pod holým nebom.

Naše varovania potom otriasli vierou v bezpečnosť, takže reagujeme obranou.

Teraz zbierame trpkú úrodu z mnohoročných neslýchaných varovaní kritikov očkovania. Vymývanie mozgov fungovalo perfektne.

Tu je však niekoľko argumentov, ktoré je možné urobiť vecnými:

Slovo „nútené očkovanie“ je nevhodné, takže je ponúkaný vhodný problém:

Napríklad pracovná zmluva závisí od očkovacieho listu alebo existujú zľavy s farbou „starého normálu“.

To sa deje výmenou za zdravie + integritu – a to nielen s nami, ale s účinkami na ďalšie generácie.
V tomto obchode je takzvaná očkovaná osoba nevyhnutne porazená.

Súčasné vakcíny proti RNA a DNA NIE sú očkovania, ale geneticky upravené produkty, pre ktoré existuje iba dočasný súhlas. Podávanie týchto látok je rozsiahlym ľudským genetickým experimentom.

Aké je pozadie?

Nukleové kyseliny, teda zložky RNA + DNA, slúžia predovšetkým na generovanie energie v tele, ako je známe už celé desaťročia.

Koncept toho, čo nazývame genetika, je vyvrátený už viac ako 20 rokov, odborníci to vedia – ale stále sa to učia.

30 rokov neviedla liečba RNA pri liečbe rakoviny k žiadnemu úspechu + musela byť prerušená kvôli mnohým škodám na pacientovi.

Poškodenie + inkompatibility pri podávaní RNA + DNA sú známe už dlho.

Napríklad experimenty s kŕmením geneticky modifikovaným krmivom pre dobytok viedli k extrémnym malformáciám teliat.

Farmaceutický priemysel neúspešne investoval do genetického inžinierstva už 30 rokov a viac otvoril nový, skvelý a výnosný trh s novými vakcínami s génovou technológiou – pomocou politiky, ktorá je v súlade s predpismi.

Takto sa dajú ľahko vyrovnať staré straty.

Preto sú tieto produkty nemilosrdne, bezohľadne + neľudsky uvádzané na trh.

Aké sú konkrétne očakávané účinky?

RNA je vždy vysoko horľavá, keď sa vstrekne do tela. Preto musia byť kúsky RNA potiahnuté nanočasticami, ktoré pozostávajú z tukov.

Vďaka svojej malej veľkosti + chemicko-fyzikálnym vlastnostiam sú tieto nanočastice transportované krvou do celého tela + a môžu sa hromadiť vo všetkých orgánoch, predovšetkým v pečeni, ale aj v stenách krvných ciev + v mozgu.

Telesné tkanivá sú zničené, dochádza k zápalu a funkčným poruchám.

Vedľajším účinkom nanočastíc je, že sa veľmi ťažko vylučujú, takže je otázne, ako dlho + s akou aktivitou v tele zostanú + spôsobujú poškodenie.

Okrem toho sa časť RNA prevádza na DNA + poškodzuje bunkové jadrá. Ak sú bunkové jadrá rozbité, vedie to k poškodeniu tkanív a orgánov, tkanivá sa jednoducho rozpadnú.

To isté platí pre DNA z vektorových vakcín, ktoré vstupujú priamo do bunkového jadra. Tento typ vakcíny spôsobuje ešte väčšie poškodenie bunkových jadier s následným rozpadom tkaniva.

Okamžité zápalové reakcie u očkovanej osoby sa potom prejavia ako imunitná reakcia + o ktorej sa tvrdí, že je úspešná – za predpokladu, že očkovaná osoba tento postup zatiaľ prežije.

Dlhodobý problém tých, ktorí stále chcú mať deti, je tento:

Práve opísané poškodenie sa môže vyskytnúť aj na zárodočných bunkách, to znamená, že postihuje spermie + vaječné bunky, a potom vedie k neplodnosti, potratom a najhorším malformáciám detí.

Toto dlhodobé poškodenie je zrejmé, ak sa pozriete na to, ako tieto geneticky upravené vakcíny fungujú.

Otázkou zostáva: stojí predpokladaná bezpečnosť za tieto riziká?

A na záver : Rozhodne to NEZOSTÁVA pri jednom očkovaní, najnovším hitom v rámci verejnej otravy je napríklad kombinácia dvoch variantov toxického odpadu Zmes DNA-vektor od spoločnosti AstraZeneca ako 1. tip + zmes RNA-BionTech ako 2. podanie – ako maximalizácia maximálneho poškodenia.

Už sa hovorí o sezónnom očkovaní, akoby išlo o módny predmet, o mutáciách, proti ktorým sa musí zakaždým znovu očkovať, a v každom prípade o opakovanom preočkovaní.

Okrem toho by mali byť deti od detstva niekoľkokrát očkované.

Ak to ako argument nestačí, nič vás nepresvedčí – môžeme vám len popriať všetko dobré. Aspoň sme to skúsili.

Pamätajte:

PO očkovaní PRED očkovaním!

.
Zostaňte neočkovaní – a bavte sa! Robíme to tiež.Videa v nemčine:

odysee.com/@DeansDanes:1/ostern-2021-stefan-teil-1:8

odysee.com/@DeansDanes:1/ostern-2021-stefan-teil-2:7

odysee.com/@DeansDanes:1/Ostern-2021-stefan-teil-3:c

prebraté: neuemitte.org

Tisíce lekárov tvrdia, že pandémia bola naplánovaná ... Niektoré nespochybniteľné dôkazy.

Nový výskum ukazuje, že spike proteín je prítomná v očkovaní.
Jozef Jozef Tkáč shares this
1.6K
ľubica shares this
572
A proč bylo patentu přiděleno kódové číslo 060606? Je to náhoda nebo úmyslná volba toho, o čem se v Knize Zjevení mluví jako o čísle bestie?
ľubica
Nielen Slovensko,ale celý svet sa stal testovacím laboratóriom nielen vakcín rôznych výrobcov, ale aj s tým súvisiacich politických mocenských bojov.
KláraMarie
mRNA vás "jen" zabije - ještě není "značkou šelmy", tou značkou, o které Písmo svaté jasně říká, že kdo ji přijme, bude pít neředěný Boží hněv a která má člověku uloupit svobodnou vůli. Tento znak šelmy bude dle omilostněných duší čip! Ten nesmí přijmout nikdo, kdo si je vědom hodnoty své věčné duše a to ani za cenu obav o holý život. Zde bude platit Ježíšovo biblické "kdo chce svůj …More
mRNA vás "jen" zabije - ještě není "značkou šelmy", tou značkou, o které Písmo svaté jasně říká, že kdo ji přijme, bude pít neředěný Boží hněv a která má člověku uloupit svobodnou vůli. Tento znak šelmy bude dle omilostněných duší čip! Ten nesmí přijmout nikdo, kdo si je vědom hodnoty své věčné duše a to ani za cenu obav o holý život. Zde bude platit Ježíšovo biblické "kdo chce svůj život zachránit, ten jej ztratí a kdo svůj život ztratí pro Mne, ten si jej zachrání."
ABADAN . .
Paní lubico, ujasněte si to. To číslo nesedí. 🥴 Tomu ostatnímu nepřikládám žádný význam a aktivity BG nesleduji. Ne, Microsoft si nezaregistroval patent na implantování mikročipů do lidského těla Tak jen pro upřesnění faktů....
Trepifajksl
Také bych dodal pro upřesnění faktů. Jedná se o číslo patentu 060606. Není v něm upřesněno, zda se jedná o čip v těle nebo senzor na těle (což je ve finále úplně jedno). Zkrátka jste pod kontrolou.
WIPO - Search International and National Patent Collections
ABADAN . .
To číslo je nepřesné, dílčí, to jen pro upřesnění. Číslo patentu je WO2020060606A1
To ostatní je samozřejmě shit, ale jde mi jen o přesnost uvedeného čísla....😉More
To číslo je nepřesné, dílčí, to jen pro upřesnění. Číslo patentu je WO2020060606A1

To ostatní je samozřejmě shit, ale jde mi jen o přesnost uvedeného čísla....😉
One more comment from ľubica
ľubica
... video s lékařkou dr. Zandre Bothaovou, která analyzovala obsah covid injekcí a také krev očkovaných pacientů, kteří za ní přicházeli s vážnými zdravotními problémy. Objevila dost alarmující věci... černé kulaté disky něčím pospojované, černá vlákna a více... poslechněte si její vysvětlení.
Zhlédnout: Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očkovaných &…More
... video s lékařkou dr. Zandre Bothaovou, která analyzovala obsah covid injekcí a také krev očkovaných pacientů, kteří za ní přicházeli s vážnými zdravotními problémy. Objevila dost alarmující věci... černé kulaté disky něčím pospojované, černá vlákna a více... poslechněte si její vysvětlení.
Zhlédnout: Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očkovaných & samotných covid injekcí.
poli75
otazka je , čo možeme robit? kto zastaví týchto satanistov? obavam sa , že my už nemožeme urobit nič, len sa modlit a postit , budeme prenasledovaný, zatýkaný, mučený a zabitý.
KláraMarie
správně. MODLIT SE A POSTIT. Absolutně neumíme docenit sílu těchto zbraní. Pán je blízko :-) My jsme solí země a toto je výhradně náš úkol, který za nás v našich pohanských zemích NIKDO JINÝ NEUDĚLÁ a budeme voláni k zodpovědnosti, jak jsme naložili se svou hřivnou VÍRY.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Níže uvedený případ se týká oficiálně zdokumentovaného faktu, ačkoliv je na tom něco spíše biblického. Patent WO/2020/060606 byl zaregistrován 26. března 2020. Patentovou přihlášku podala společnost Microsoft Technology Licensing, LLC, řízená Billem Gatesem, 20. června 2019 a dne 22. dubna 2020 byl patentu udělen mezinárodní status. Patent má název „ Systém kryptoměny využívající údaje …More
Níže uvedený případ se týká oficiálně zdokumentovaného faktu, ačkoliv je na tom něco spíše biblického. Patent WO/2020/060606 byl zaregistrován 26. března 2020. Patentovou přihlášku podala společnost Microsoft Technology Licensing, LLC, řízená Billem Gatesem, 20. června 2019 a dne 22. dubna 2020 byl patentu udělen mezinárodní status. Patent má název „ Systém kryptoměny využívající údaje tělesné aktivity “.
Takže, o jaký jde vynález, který se lidé z Microsoftu rozhodli patentovat? Abstrakt patentové přihlášky online uvádí :
„Aktivita lidského těla spojená s úkolem, daným uživateli, může být použita při procesu těžby kryptoměnového systému. Server může stanovit úkol pro zařízení uživatele, které je komunikativně propojeno se serverem. Senzor, který je komunikativně propojený nebo obsažený v těle uživatele, může snímat tělesnou aktivitu uživatele. Údaje o tělesné aktivitě mohou být generovány na základě aktivity snímaného těla uživatele. Kryptoměnový systém, komunikativně propojený s tělem uživatele, může ověřit, zda údaje o tělesné aktivitě splňují jednu nebo více podmínek, stanovených kryptoměnovým systémem, a udělit kryptoměnu tomu uživateli, jehož údaje o tělesné aktivitě budou ověřeny.“
Jinými slovy, do těla bude vložen čip, který bude oplátkou za kryptoměnu sledovat každodenní fyzickou aktivitu člověka. Budou-li podmínky splněny, pak osoba obdrží určité bonusy, které bude možné za něco utratit.
Podrobný popis „vynálezu“ stanovuje 28 konceptů, jak by mohlo být zařízení použito.
Poskytuje také seznam zemí, pro které je vynález určen. Jedná se v zásadě o všechny členy OSN a několik regionálních organizací, specifikovaných samostatně – Evropský patentový úřad, Eurasijská patentová organizace a dvě africké organizace na ochranu duševního vlastnictví.
Přestože vkládání mikročipů do těla není nic nového – Zednářský program pro identifikaci mladistvých funguje v USA již nějakou dobu; a lidé, kteří si říkají kyborgové , ukazují na odiv různé implantáty – zapojení Microsoftu je zajímavé. A proč bylo patentu přiděleno kódové číslo 060606? Je to náhoda nebo úmyslná volba toho, o čem se v Knize Zjevení mluví jako o čísle bestie?
Jméno Billa Gatese je v dnešní době neustále zmiňováno v souvislosti s jeho zájmy o farmaceutické společnosti, očkování a financování Světové zdravotnické organizace. Ačkoli se globalistická média snaží ukazovat Billa Gatese jako velkého filantropa a chránit ho před útoky a kritikou všemi možnými způsoby, je nepravděpodobné, že by dokázali utajit celou síť propojení.
Společnost Billa Gatese je zapojena do dalšího projektu – digitálního identifikačního projektu Aliance ID2020 . Na domovské webové stránce se uvádí, že projekt se zabývá problematikou digitálních práv už od roku 2016. V roce 2018 Aliance spolupracovala s Vysokým komisařem OSN pro uprchlíky. Aliance zahrnuje kromě Microsoftu také Rockefellerovu nadaci, designové studio IDEO.org (se sídlem v San Francisku a New Yorku), poradenskou firmu Accenture a vakcínovou alianci Gavi – společnost, která aktivně propaguje a distribuuje různé vakcíny po celém světě. Sekretariát sídlí v New Yorku.
Na webu se uvádí, že vakcínová aliance Gavi většinou pokrývá země v Africe a Asii. V Evropě je organizace aktivní pouze v Albánii, Chorvatsku, Moldavsku a na Ukrajině, a na Kavkaze je to v Gruzii, Arménii a Ázerbájdžánu. Vakcínová aliance Gavi má také vazby na nadaci Billa a Melindy Gatesových, Skupinu Světové banky, Světovou zdravotnickou organizaci a UNICEF. Všechny tyto organizace jsou uvedeny jako zakládající partneři!
Od února 2020 se vakcínová aliance Gavi zaměřuje na koronavirovou pandemii . Generálním ředitelem organizace je Dr. Seth Berkley. Ačkoli vedení vakcínové aliance Gavi sídlí v Ženevě, sám Berkley, který je vzděláním epidemiolog, je z New Yorku. Od konce 80. let pracoval osm let v Rockefellerově nadaci a je členem Rady pro zahraniční vztahy. Je také členem poradní rady newyorské neziskové organizace Acumen Fund .
Takže bylo nalezeno ještě další spojení. Teologické interpretace čísla tohoto patentu raději ponecháme odborníkům na náboženství, ale je zřejmé, že existuje silné spojení mezi organizacemi a společnostmi, jako je Rockefellerova nadace, Microsoft, farmaceutická lobby a Skupina Světové banky, nemluvě o sekundárních poskytovatelích služeb. Snaží se hrát roli nadnárodní vlády tím způsobem, že se neustále zaměřují na fakt, že v dnešní době nemohou národní vlády samostatně zvládat epidemie, nemoci, hladomor, atd. Ale jak ukázala Čína, tak mohou. Západ to však nemůže a nechce uznat, zejména proto, že se nechce dělit o moc. Takže globalistická média budou nadále pokračovat ve svých informačních kampaních, v nichž budou obviňovat každého, kromě Západu. Právě nyní, jak se začaly objevovat další informace o koronaviru, přibývají falešné příběhy o úloze Číny během epidemie a statistiky jsou manipulovány .
zdroj: zvedavec.org
Příspěvek Bill Gates, vakcinace, mikročipy a patent 060606 pochází z ČeskoAktuálně.cz