CÓRKA MARYI
211.2K

JEZUS: Musicie rozprowadzać Pieczęć i przekazywać ją tak wielu ludziom, jak to możliwe

JESUS: You must spread the Seal and get it to as many people as possible

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

piątek, 20 lipca 2012 roku, godz. 17.46

Moja szczerze umiłowana córko, trzy i pół roku, które pozostało z okresu ucisku, rozpocznie się w grudniu 2012 roku.

To jest okres, kiedy antychryst wyłoni się jako wojskowy bohater. Jego dusza została oddana szatanowi, który panuje nad każdą jego częścią. Moce, które będzie posiadał, spowodują, że z czasem będzie postrzegany nie tylko jako człowiek pokoju, ale ludzie będą myśleli, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem, Zbawicielem ludzkości.

Z czasem też uwierzą, że antychryst został posłany, aby zapowiedzieć Powtórne Przyjście. Z tego powodu tak wiele biednych dusz przyjmie chętnie jego znamię – znamię bestii. Ponieważ on jest bestią pod każdym względem z powodu sposobu, w jaki szatan ujawni się w jego ciele. Będzie dokonywał cudów na niebie. Będzie uzdrawiał ludzi. Zostanie przywódcą nowej światowej religii i on, wraz z fałszywym prorokiem, który będzie kierował skorupą Kościoła katolickiego na ziemi, będzie z nim ściśle współpracował, aby oszukać wszystkie dzieci Boże.

Światu zostanie wkrótce przedstawione najbardziej podstępne kłamstwo, które na tym etapie będzie niemożliwe do rozpoznania przez ludzkość. Wy, którzy otrzymaliście Księgę Prawdy, te Moje święte Orędzia, aby ostrzec ludzi przed tymi rzeczami, to wiedzcie. Ich plan będzie tak wyrafinowany, że wielu zostanie zwiedzionych pełną troski humanitarną zewnętrzną otoczką ich nikczemnego planu, którą przedstawią światu.

Antychryst i fałszywy prorok kończą już wspólnie planować swoje niegodziwe panowanie, a pierwszą rzeczą, do której doprowadzą, będzie nasilenie wojen na Bliskim Wschodzie. Antychryst będzie najważniejszym człowiekiem pociągającym z ukrycia za sznurki. Potem się ujawni i będzie uważany za tego, który przedstawił plan na rzecz pokoju. Nastąpi to wtedy, kiedy świat padnie pod jego urokiem.

W tym czasie fałszywy prorok przejmie władzę w Kościele katolickim. Wkrótce zostanie on wciągnięty do nowej światowej religii, fasady kultu szatana. Uwielbienie samego siebie będzie podstawowym celem tej ohydy, jak również wprowadzenie praw, które będą się sprowadzały do dwóch rzeczy. Do zlikwidowania sakramentów i zniesienia grzechu. Sakramenty będą dostępne tylko u tych księży i innych duchownych chrześcijańskich, którzy pozostaną Mi wierni. Oni będą udzielać tych sakramentów w specjalnych kościołach, miejscach schronienia.

Wprowadzone zostanie zniesienie grzechu – dzięki wprowadzeniu ustaw, które – wedle tego, jak będzie się je postrzegać – będą wspierały tolerancję. Będą one obejmowały aborcję, eutanazję i małżeństwa osób tej samej płci. Kościoły będą zmuszane do przyzwolenia na małżeństwa osób tej samej płci, a kapłani będą zmuszani do błogosławienia ich w Moich Oczach.

W tym czasie nadal będą odprawiać swoją własną wersję Mszy Świętej. Ich ofiarowanie Najświętszej Eucharystii, kiedy będą bezcześcić Hostię, będzie się odbywało w kościołach katolickich. Mojej Obecności będzie brakować nie tylko w takich Mszach, ale będzie jej brakować także w samych tych kościołach, w których będą Mnie znieważać. Wszystkie te rzeczy będą dla Moich wyznawców bardzo przerażające.

Już dłużej nie będziecie w stanie korzystać z sakramentów, z wyjątkiem tych od księży z Reszty Mojego Kościoła na ziemi. To dlatego daję wam teraz Dary, takie jak Odpust Zupełny dla odpuszczenia grzechów. Nie jest po to, aby zastąpić katolikom akt spowiedzi. To będzie sposób na umożliwienie wam pozostawania w stanie Łaski.

Choć miliardy ludzi nawrócą się podczas Ostrzeżenia, te proroctwa nadal będą się wypełniać. Ale wiele z nich może zostać złagodzonych przez modlitwę o zmniejszenie cierpienia i prześladowań. Wy, Moi wyznawcy, pamiętajcie, jesteście przez cały czas chronieni dzięki Pieczęci Boga Żywego. Musicie rozprowadzać Pieczęć i przekazywać ją tak wielu ludziom, jak to możliwe. Proszę, zrozumcie, że mówię wam te rzeczy, aby was przygotować, tak byście mogli uchronić jak najwięcej dusz przed przyjęciem znamienia bestii. Szatan będzie korzystać z mocy opętania w tych duszach, które przyjmą znamię i bardzo trudno będzie je zbawić. Będziecie pouczani na każdym kroku drogi, Moi wyznawcy, poprzez tę Misję.

Nie możecie pozwolić, aby lęk wszedł do waszych serc, bo ja was napełnię odwagą, siłą, wytrwałością i zaufaniem, abyście byli wyprostowani i mieli podniesione czoła, podczas gdy będziecie maszerować w Mojej Armii. Pamiętajcie, szatan nie może wygrać tej bitwy, bo nigdy nie może się to stać. Tylko ci z Pieczęcią Boga Żywego i ci, którzy pozostaną wierni i niezachwiani w Bogu, mogą zwyciężyć.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

ORĘDZIA O PIECZĘCI BOGA ŻYWEGO

_____________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Proszę, zrozumcie, że mówię wam te rzeczy, aby was przygotować, tak byście mogli uchronić jak najwięcej dusz przed przyjęciem znamienia bestii."