Clicks42.8K
Bacalublin
218
Katarzyna Szymon- polska stygmatyczka. Katarzyna Szymon - jedyna polska stygmatyczka. Żyła w XX wieku.More
Katarzyna Szymon- polska stygmatyczka.

Katarzyna Szymon - jedyna polska stygmatyczka. Żyła w XX wieku.
ObjawieniaOlawskie.pl
Jeszcze była polska stygmatyczka Jadwiga Bartel z Radomina k. Golubia-Dobrzynia.
ŻanetaKramarczuk10 shares this
42.8K
widzialny znak Bożej obecności w ziemskim świecie
Maria51 shares this
42.8K
www.facebook
RegisGodefroy
Nie jedyna, jest jeszcze Wanda Boniszewska
dawidp94
KATARZYNA SZYMON

Była polską Stygmatyczką. Żyła na Śląsku w latach 1907-1986.

Zmarła w opinii świętości 24 sierpnia 1986 r. To była prosta, niepiśmienna kobieta, ale święta. Lud śląski to widział i ją ukochał. Uzdrowiła wielu na duszy i na ciele. To Pan Jezus przez nią uzdrawiał.

Eucharystia jest największym Skarbem Kościoła, zatem należy się jej cześć najwyższa okazywana w sposób wewnętrz…More
KATARZYNA SZYMON

Była polską Stygmatyczką. Żyła na Śląsku w latach 1907-1986.

Zmarła w opinii świętości 24 sierpnia 1986 r. To była prosta, niepiśmienna kobieta, ale święta. Lud śląski to widział i ją ukochał. Uzdrowiła wielu na duszy i na ciele. To Pan Jezus przez nią uzdrawiał.

Eucharystia jest największym Skarbem Kościoła, zatem należy się jej cześć najwyższa okazywana w sposób wewnętrzny przez dobre przygotowanie do przyjęcia Komunii św. jak i przez postawę zewnętrzną. Jedyną, która podoba się Panu Jezusowi, jest pokorna postawa klęcząca, co wyrażał wielokrotnie, m.in. przez usta polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon On sam, jak i święci.

Fragment jednej z ekstaz odczytany z nagrania audio:

“...I dzisiaj jeszcze Jezus cierpi..., bo Go bardzo lud prześladuje. Nienawidzą Go. Na stojąco Ciało Jego rozdzielają wierni słudzy i powiadają, że to jest dobrze. Staną na Sądzie Bożym, to będą wiedzieć. Jezus im powie: “Za coście Mnie mieli, za coście Mnie uważali...”, ale będzie już za późno. A teraz nie dają powiedzieć. Oni są kapłanami. ... Tak, moje dzieci. Wiara musi być, moje dzieci. Nigdy na stojąco, tylko ci co nie mogą. Zabrali, moje dzieci, stoły Pańskie ze świątyń i nie mogą ludzie upadać na kolana. Czy to jest dobrze, moje dzieci? Niedobrze, bo stół Pański musi być w świątyni, abyście, moje dzieci, mogli upadać na kolana. ... A ten Jezus powiada: “Padajcie na kolana...”

Innym razem ukazał się O. Pio, który powiedział:

“...Uważajcie dobre dzieci, byście Jezusa miłowali. I trzy godziny byście byli bez pokarmu. Bo lud na ziemi przyjmuje pokarm do końca. A potem Ciało Jezusowe. A przez 3 godziny bez jedzenia - dzieci - nie umrzecie. Są powiedziane te słowa, żeby godzinę, aby pomniejszać. Ale Pan Jezus tego nie powiedział. Kościół rzymsko-katolicki, moje dzieci, Papież Jan Paweł II połączył wszystko, byście żyli, to On też rozdaje Ciało Jezusowe na stojąco. I wierni słudzy na to patrzą, że Papież na stojąco Ciało rozdziela ludowi grzesznemu. Papież pokutuje. Bo gdyby powiedział – będziecie padać na kolana – byłby zamordowany. Bo było to jedno, że nie słuchali. Ci co nie słuchali Papieża odeszli z tej ziemi. I tak się nauczyli [inni zaczęli to uważać za normalne]. I zamordowali by Go. Ale wierni słudzy i lud wierny ma padać na kolana. Zginajcie przed Jezusem kolana...”

Świetny film - warto go obejrzeć!
masada
I co na to, " Franciszkanie" - przecież dla nich to pierwszy i ostatni stygmatyk na ziemi to św.Franciszek.
ewa100757
Piękny Film !..... Bóg zapłać 👏 👍
podochrona
Bog zaplac !
Zal mi tych,ktorzy nadal nie wierza.
jadwina
Bóg zapłać!!!!!!
Obywatel10
Zawsze i wszędzie!!
Serdecznie dziękujemy za to świadectwo
Zespół Redakcyjny strony www.Katarzynaszymon.pl ✍️
Sara.Szanel
Dziekuje za ten film. ......brak mi slow,jednym slowem niesamowity.Pozdrawiam. Kroluj nam Chryste.....!!!!!!
Ob10ang
SERDECZNE SŁOWA PODZIĘKOWANIA za wspaniałe - prosto z serca - komentarze i świadectwa.
W tym tygodniu ukazały się już wersje w 10 językach i to wersje o wyraźnie LEPSZEJ JAKOŚCI filmu (625MB).
Prosimy o zmianę linków na te lepsze wersje.

Oto linki do tych nowych wersji:

Lepší kvalita provedení: Better quality versions: Bessere Qualität Ausführungen: Versions de meilleure qualité: Mejor …More
SERDECZNE SŁOWA PODZIĘKOWANIA za wspaniałe - prosto z serca - komentarze i świadectwa.
W tym tygodniu ukazały się już wersje w 10 językach i to wersje o wyraźnie LEPSZEJ JAKOŚCI filmu (625MB).
Prosimy o zmianę linków na te lepsze wersje.

Oto linki do tych nowych wersji:

Lepší kvalita provedení: Better quality versions: Bessere Qualität Ausführungen: Versions de meilleure qualité: Mejor calidad de las versiones: Версии лучшего качества:

angielski-English-625 -gloria.tv/post/UFpiDzX6333a2ozJJdPi3tUzK
dunski-Danske-625 - KATARZYNA SZYMON POLSK STIGMATIKER Danske version 625 MB
czeski- Česky-625 - POLSKÁ STIGMATIČKA KATARZYNA SZYMON Česká verze 625MB
hiszp-Español-625 - ESTIGMATIZADA POLACA KATARZYNA SZYMON Versión española 625MB
słow-Slovenský-625 - POLSKÁ STIGMATIČKA KATARZYNA SZYMON Slovenská verzia 625MB
port-Português -625 - CATARINA SZYMON ESTIGMATIZADA POLACA em português 625MB
ros-Русский-625 - ПОЛЬСКАЯ СТИГМАТИЧКА КАТАЖИНА ШИМОН на русском языке …
niem-Deutsch-625 - Polnische Stigmatikerin Katharina Szymon - Deutsche Version 620 MB
franc-Français-625 - LA STIGMATISEE POLONAISE CATHERINE SZYMON Version française 625MB
wloski-Italiano-625 - STIGMATICA POLACCA KATARZYNA SZYMON Versione italiana 625MB
polski dla niesłyszących (z polskimi napiami ):
POLSKA STYGMATYCZKA KATARZYNA SZYMON dla niesłyszących wersja polska 625MB
Polecamy też stronę www.KatarzynaSzymon.pl - aktualnosci, kontakt i wiele ciekawych informacji (o Katarzynce jest także na stronie www.prorocykatolik.pl )
schoole
Trzeba młoteczkiem edytować medium, przewinąć trochę w dół i kliknąć na "delete medium".

Pozdrawiam
Bacalublin
Ob10ang

Nie wiem jak wykasować film z Glorii
Ob10ang
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.
Dopiero dziś piszę tutaj, bo nie mogę odszukać Pana emaila, ale serdeczne Bóg zapłać za umieszczenie tego filmu na Glorii. Dzięki Bogu, wreszcie, udało nam się umieścić ten film także w wersjach w innych 10 językach i to o wiele lepszej jakości. Chciałbym skasować z Glorii te wersje o gorszej jakości, a pozostawić te nowsze wersje ,…More
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.
Dopiero dziś piszę tutaj, bo nie mogę odszukać Pana emaila, ale serdeczne Bóg zapłać za umieszczenie tego filmu na Glorii. Dzięki Bogu, wreszcie, udało nam się umieścić ten film także w wersjach w innych 10 językach i to o wiele lepszej jakości. Chciałbym skasować z Glorii te wersje o gorszej jakości, a pozostawić te nowsze wersje , ale nie wiem jak to zrobić. Bardzo Pana proszę , albo kogoś, kto umie to zrobić, aby tu napisał. Napisałem emaila do BOK Glorii, ale na razie nie dostałem odpowiedzi.
Serdeczne pozdrowienia dla Libora Halika, Olivii i wszystkich ludzi na tej Świętej Ziemi. Film jest także po czesku i słowacku. Alleluja i do przodu.
Życzę wszystkim z całego serca wielu łask Bożych oraz nieustannej opieki Przenajświętszej Panienki - O.A.

Z Panem Bogiem
Libor Halik
Dne 16.11.1985 na svátek Panny Marie Milosrdenství a možná právě na její přímluvu, byl na amatérské video kameře zaznamenám, mimořádný a jedinečný záznam, extáze Kateřiny Szymon.

St99 EXTÁZE: „Ježíši, ó Ježíši, vidíš dobrý Ježíši. Jsi tak strašně zabit hříšným lidem. Zabili Tě Ježíši a přibili Tě na Kříž, ó Ježíši. Miluj Ježíši, miluj Ježíši všechny své děti. Miluj, ó Ježíši Ty, kteří Tě …More
Dne 16.11.1985 na svátek Panny Marie Milosrdenství a možná právě na její přímluvu, byl na amatérské video kameře zaznamenám, mimořádný a jedinečný záznam, extáze Kateřiny Szymon.

St99 EXTÁZE: „Ježíši, ó Ježíši, vidíš dobrý Ježíši. Jsi tak strašně zabit hříšným lidem. Zabili Tě Ježíši a přibili Tě na Kříž, ó Ježíši. Miluj Ježíši, miluj Ježíši všechny své děti. Miluj, ó Ježíši Ty, kteří Tě opustili a přijmi je k sobě. Ježíši neplač, dej mi tyto slzy, ó Ježíši, neplač Ježíši. Půjdou všechny tyto děti do Nebe? Ó Ježíši, půjdou i ti, co Tě křižují? Celý svět Tě křižuje, ó Ježíši, smiluj se, smiluj se Ježíši nad svými dětmi. Zachovej je, vezmi je všechny do Nebe. I ty závislé alkoholiky. I ty, kteří hřešili strašným hříchem nečistoty. I ta rozbitá manželství, nenarozené děti. Ó, Ježíši, přijmi je do Nebe, daruj jim všechno, ó Ježíši, vezmi je pod svou ochranu, ó Ježíši, Ježíši.“

St100 „Dcero moje. Jestli chtějí jit do Nebe, musí být mnoho pokání, mnoho obětí. Pak jim odpustím. Ale všem ne, protože velmi mnoho hříšníků, velmi mnoho je zabitých dětí.“

St101 „Ježíši, já Tě miluji. Ježíši, opravdu mě neopustíš, ó Ježíši, neopustíš ty děti, které tady přišly. Vezmi je pod svou ochranu“.

St102 „Dcero – vezmu je – nezahynou. Musí konat pokání. Nebe jim otevřu. Je potřeba se hodně modlit růženec. Je potřeba konat pokání, oběti. Vy všichni rozjímejte o Mém Umučení. Všichni jste to pochopili? Kdo Mě nemiluje a kdo se mi nevydá, nemá v sobě život! A kdo Mě miluje, ten bude vždy při Mně. A vydám vás před Svým Otcem. www.katarzynaszymon.pl/Webserver/W/Stenogram.php
Bacalublin
Oliwia dziękuję za komentarz

Sony powiedz czemu akurat ja mam pisac o działkach w Oławie
Oliwia
bardzo ciekawy dokument, dziękuję
sony200
A czemu nie ma cic o cudach na dzialkach w Oławie czyzby tworca tego filmiku z tel komurkowego zapomnial ??? a co do wypowiedzi pani Piksa to trzeba bylo ja zapytac skad ona ja pamieta jako dziecko :) bo moja mama i babcia znaly ja od dziecka w koncu zamieszkiwaly w tak zwanej siagarni i nie bylo to tak jak jest powiedziane w filmie jest mi przykro jako katolikowi ze takie ... nie powiem co …More
A czemu nie ma cic o cudach na dzialkach w Oławie czyzby tworca tego filmiku z tel komurkowego zapomnial ??? a co do wypowiedzi pani Piksa to trzeba bylo ja zapytac skad ona ja pamieta jako dziecko :) bo moja mama i babcia znaly ja od dziecka w koncu zamieszkiwaly w tak zwanej siagarni i nie bylo to tak jak jest powiedziane w filmie jest mi przykro jako katolikowi ze takie ... nie powiem co pokazujecie :(((