Clicks27
uk.news

Кардинал Фатіми нав'язує Святе Причастя в руки, виставляючи себе дурнем

Без усякого жалю 73-річний кардинал Фатіми Антоніо Марто з Португалії відмовився прийняти звернення 500 осіб, які просили відправляти Святе Причастя належним чином (на язик - прим. ред.) під час коронавіруса.

29 травня, виставляючи себе дурнем в ході бесіди з PontoSJ.pt, він заявив, що "Ісус заповідав" бери та їж ", а не просив когось відкрити рот". Проте, Ісус сказав ці слова апостолам, а не віруючим, які отримували Святе Причастя від них.

На думку Марто, 500 переконаних католиків не є "вагомою кількістю" для церкви і його світської країни. Він шкодує, що віруючі ставлять під сумнів "особисту віру єпископів", незважаючи на те, що така віра часто викликає масу питань.

Виступаючи проти правильної процедури, Марто придумав собі виправдання, заявивши, що "в роті багато бруду". Він не думає про те, що Причастя, яке потрапляє в руки, все одно відправляється в рот.

Автори петиції виступають проти заборони відправлення Святого Причастя на язик, яке "підриває основи католицької церкви (які перетворилися в непотрібну писанину - прим. ред.), а також порушує всі правила проведення євхаристії".

Зображення: António Marto, © wikicommons, CC BY-SA, #newsIevyfcvyls