Clicks3.1K
Coburg
19

POSLEDNÉ VAROVANIE ĽUDSTVU OD BÝVALÉHO VICEPREZIDENTA PFIZERU DR. MIKEA YEADONA

Bývalý viceprezident a počas 16 rokov hlavný vedecký poradca Pfizeru Dr. Mike Yeadon vo svojom nedávno uverejnenom online interview dôrazne varoval ľudstvo, že sa musí prebudiť skôr, ako bude neskoro.

Dr. Yeadon naznačil, že svetové vlády klamú verejnosť po celú covidovú pandémiu a že je na masách, aby ich zastavili.

Varovanie Mikea Yeadona

Ako uviedol Dr. Yeadon:

„Nehovorte, že ste neboli varovaní, pretože varujem ľudí tak dlho, ako sa dá a tak dôrazne, ako viem, že si stále môžete hneď teraz vziať naspäť svoju normálnu spoločnosť a vziať si ju už zajtra,“ povedal Dr. Yeadon.

Video si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Rúška ani lockdowny nefungujú

Vo vysie uvedenom videu Dr. Yeadon vysvetľuje, že obmedzenia ohľadom ochorenia Covid-19, zavedené na začiatku pandémie (ktoré sa stále využívajú) nefungujú. Vysvetľuje, napríklad, že rúška nie sú schopné zabránť šíreniu údajného vírusu a že lockdowny prenos nikdy nespomalili.

Ďalej Dr. Yeadon divákom povedal, že „nepotrebujú byť očkovaní nedostatočne otestovaným a tak trochu nebezpečným hrotovým proteínom, ktorého tvorbu v tele vakcíny vyvolávajú“, a mali by radšej ignorovať, čo im hovoria podplatení vedci.

Bývalý viceprezident Pfizeru varoval, že ak sa ľudia v niekoľkých nasledujúcich týždňoch neprebudia, stratia šancu vziať si späť svoju slobodu a vrátiť sa k normálnej spoločnosti, keď budú zavedené očkovacie (covid) pasy.

Vo videu Dr. Yeadon vysvetlil, že vládna politika – dokonca ešte pred začiatkom covidovej pandémie – postavila na hlavu chápanie toho, ako chrániť ľudí pred infekčnými ochoreniami, uvádzajúc ako kľúčový príklad toho lockdowny.

„Na to, aby ste boli infekční, musíte byť najprv symptomatickí. Do karantén by sa mali dávať chorí. Robili sme to vždy v minulosti.

Chorých dávame do karantény preto, lebo takto sa vyhnete nakazeniu širšej populácie.

Takže nápad dať do karantény zdravých spolu so zavádzaním týchto takzvaných lockdownov je nový vynález, ktorýa nemá vôbec žiadne opodstatnenie vo vede, ani v histórii zvládania epidémií.“


Aký je skutočný zmysel hromadného testovania?

Ďalej Dr. Yeadon uviedol, že hromadné testovanie obyvateľstva nebolo zavedené kvôli trasovaniu prípadov koronavírusu, ale kvôli vyvolaniu strachu, aby bolo možné mať kontrolu nad masami.

Tiež vyhlásil, že asymptomatické prípady sa vzpierajú zdravému rozumu, keďže podobné vírusy sa objavili až v roku 2020.

„Je pre nás silnou evolučnou výhodou, že si intenzívne uvedomujeme, či pre nás niekto predstavoval alebo nepredstavoval hrozbu.

Skutočnosť, že sme v tom veľmi dobrí, by vám podľa mňa mala povedať, že je spoľahlivým radcom v tom, či pre vás niekto je alebo nie je hrozbou.

Ak teda nie sú symptomatickí, tak vás chrípkou (covidom) nenakazia.“


Okrem toho Dr. Yeadon vysvetlil, že Covid-19 predstavuje hrozbu pre starších a pre tých s už jestvujúcimi zdravotnými stavmi, nie je však rizikom pre tých, ktorí sú mladší, fit a zdraví. Pre mladších je podľa neho Covid-19 menšou hrozbou než chrípka.

Dr. Yeadon upozorňuje, že vlády celého sveta napriek tomu ďalej prikazujú masám utiecť a ukryť sa vo svojich domovoch, nútiac ich do zbytočných lockdownov a podrobovaniu sa tyranským reštrikciám.

Na konci videa Dr. Yeadon hovorí, že je vo svojich slovách úprimný a že by neklamal, keďže od kolegov sa mu dostáva „iba kritika a spoločenská izolácia“.

„Varujem vás, že vlády celého sveta, a určite aj tá vaša, vám rôznymi spôsobmi klamú a vy to viete ľahko zistiť.“

Záver: Ako ďalej?

O klamstvách a zločinoch našej vlády sme na tejto stránke písali už mnohokrát.

Nedávno sme napríklad zverejnili odhalenie známeho slovenského lekára MUDr. Radoslava Čičalu o veľkom podvode s falšovaním počtu hospitalizovaných na Covid-19 počas druhej vlny pandémie minulú zimu a jar.

Od počtu hospitalizovaných covidových pacientov sa následne odvíjali pandemické opatrenia ako lockdowny, zatváranie škôl a prevádzok či rušenie necovidových zdravotníckych úkonov v nemocniciach.

V dôsledku tohto falšovania štatiustík došlo nielen k obrovským materiálnym škodám, ale aj k množstvu poškodení zdravia či dokonca úmrtiam, hlavne kvôli obmedzeniu zdravotnej starostlivosti pre iné ochorenia než covid. O neodbornosti liečenia covidových pacientov v našich nemocniciach nateraz pomlčíme.

Týmto konaním sa vláda, ministerstvo zdravotníctva, úrady verejného zdravotníctva, Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) a ďalšie inštitúcie podieľajúce sa na riadení pandémie, dopustili trestného činu sabotáže a zrejme aj mnohých ďalších závažných trestných činov.

Samozrejme, tieto ich zločiny neostanú ani zabudnuté, ani nepotrestané. Blíži sa doba, keď režim súčasných covidových zločincov skončí a začnú sa hromadné súdne procesy – u nás, aj inde vo svete.

Je vysoko pravdepodobné, že mnohí vedúci predstavitelia vyššie spomenutých inštitúcií skončia v base na dlhé desaťročia či dokonca doživotia. Covidoví kriminálnici budú potrestaní a ľudia začnú znova slobodne žiť.

Ešte tam však nie sme, preto treba byť aktívny. Čím viac z nás sa pridá k občianskemu odporu proti týmto tyranom, tým skôr sa dočkáme spravodlivosti.

Z tohto dôvodu prosíme každého, aby sa v rámci svojich možností čo najviac zapájal do akcií odporu proti súčasnému zločinnému režimu. Či už sú to demonštrácie, blokády, bojkoty, ignorovanie opatrení, podávanie trestných oznámení či akékoľvek iné nenásilné formy protestu – všetko sa ráta.

cz24.news/…-byvaleho-viceprezidenta-pfizeru-dr-mikea-yeadona/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post
dominikguzman
Ž 31:23-24 Milujte Pána, všetci jeho svätí. Pán verných chráni, ale plnou mierou odpláca tým, čo si počínajú pyšne. Vzmužte sa a majte srdce statočné, vy všetci, čo dúfate v Pána.
U.S.C.A.E.
Si quis non amat Dominum nostrum Jesum Christum, sit anathema,
dominikguzman
Obávam sa, že k žiadnemu ich potrestaniu nedôjde, teda nakoniec ich potrestá Boh, ale ľudia nie, my si tu pekne necháme zaviesť tie covid pasy naplno. Treba len jedno, vziať ruženec do ruky a modliť sa, postiť sa a pripravovať sa na to najhoršie, na prenasledovanie aké tu ešte nebolo.
Peter(skala)
tiež si myslim, že to tzv.potrestanie nebude v takom plnom rozsahu, skôr sa to bude striedať - jedna vlada za druhou a počas toho sa "trestať" (1.socialisti, 2.liberali, 3.nacionalisti) až nakoniec to vyusti k vojne a potom príde Varovanie, čo ukončí všetko.
Peter(skala)
„Varujem vás, že vlády celého sveta, a určite aj tá vaša, vám rôznymi spôsobmi klamú a vy to viete ľahko zistiť.“

tak, tak klamu alebo zavadzaju do omylu

🤮

ke mi z nich šoufl
Ivan Herda
Ani som to nečítal dokonca , veď takéto názory má každý sedliak ,poučený doma, ako sa chovať ,keď si chorý, normálne , aj ja som taký sedliak poučený rodičmi ,ak si chorý nikam nelez a nešír chorobu,toto nám dnes musia rozprávať doktori ? Tá politika za tým je jasná ,ponižovanie,ovládanie ľudí atď, trápne protesty sú asi na nič, kto ovláda svet ,momentálne, tak ovláda aj tzv. právnickú …More
Ani som to nečítal dokonca , veď takéto názory má každý sedliak ,poučený doma, ako sa chovať ,keď si chorý, normálne , aj ja som taký sedliak poučený rodičmi ,ak si chorý nikam nelez a nešír chorobu,toto nám dnes musia rozprávať doktori ? Tá politika za tým je jasná ,ponižovanie,ovládanie ľudí atď, trápne protesty sú asi na nič, kto ovláda svet ,momentálne, tak ovláda aj tzv. právnickú spravodlivosť.
Peter(skala)
Čím viac z nás sa pridá k občianskemu odporu proti týmto tyranom, tým skôr sa dočkáme spravodlivosti.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
2288
POSLEDNÉ VAROVANIE ĽUDSTVU OD BÝVALÉHO VICEPREZIDENTA PFIZERU DR. MIKEA YEADONA !
Do normálneho života tak či onak nieje možné lebo sa to už nedá zastaviť iba svätý Boh to môže všetko zničit a postupne prichádzajúce tresty atď. čo nás varujú rôzne proroctvá.