Clicks234
CÓRKA MARYI

JEZUS: Odłóżcie na bok różnice między wami, gdyby się pojawiły, ignorujcie podziały, gdyby powstały

KSIĘGA PRAWDY

środa, 26 marca 2014 roku, godz. 14.52

Moja szczerze umiłowana córko, wzywam wszystkich Moich wyznawców na całym świecie, aby zjednoczyli się jako jedno we Mnie i modlili się za dusze tych, którzy są ode Mnie oddzieleni. Wzywam zwłaszcza Moje grupy Krucjaty Modlitwy zewsząd, i tych wszystkich, którzy odpowiedzieli na Moje wezwanie przez Księgę Prawdy, aby się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.

Odłóżcie na bok różnice między wami, gdyby się pojawiły, ignorujcie podziały, gdyby powstały, i nie zważajcie na nienawiść, jaką okazują wam szatan i te dusze, które oszukał, bo to jest Moja ostatnia Misja w ramach przygotowań do Mojego Powtórnego Przyjścia.

Dzięki Księdze Prawdy musicie zrozumieć cel Mojego planu odkupienia świata. Jest nim uratowanie wszystkich dusz, wszędzie, bez względu na to, kim są, w co wierzą, jak grzeszą, co czynią sobie nawzajem i jakie mogą mieć poglądy. Oni są Moi. Jestem ich. Zawsze tak będzie. Kocham ich wszystkich. To jest takie proste. Nie może być inaczej.

Kiedykolwiek jesteście prześladowani w Moje Imię, wznoście się ponad to i módlcie się za dusze, które was przeklinają, ponieważ Serce Mi pęka z ich powodu. Ogromnie cierpię z powodu tych dusz. Przyprowadźcie Mi je, abym mógł otworzyć ich serca na Moją Miłość dla nich.

Pomóżcie Mi dotrzeć do tych smutnych i załamanych dusz oraz ich zatwardziałych serc, ponieważ beze Mnie i bez Mojej Interwencji one zwiędną i umrą. A to nie jest Moim pragnieniem. Chodźcie, wy wszyscy.

Wzywam tych, którzy są we Mnie i ze Mną. Wzywam tych, którzy naprawdę Mnie nie znają, choć sądzą, że znają. Wzywam tych, którzy nie są wierni Mojemu Nauczaniu. Wzywam tych, którzy odrzucają tę Misję i którzy oświadczają, że jest fałszywa. Nie opuszczajcie Mnie, bo Ja was nie opuściłem. Nie bójcie się Mnie, ponieważ nie jestem waszym wrogiem i pragnę waszych dusz, abyście mogli być częścią Mnie, a wtedy znajdziecie pokój w swoich sercach.

Teraz jest Mój Czas, gdy was prowadzę – otwórzcie swoje serca – i przypominam wam o Prawdzie Mojego Słowa, które nigdy się nie zmienia. Czas na Moje przyjście jest bliski i jest ważne, abyście przygotowali dusze swoje i tych, z którymi się stykacie.

Mój powrót będzie nagły i nie będzie żadnych uprzedzających ostrzeżeń.

Nie zaniedbujcie swoich dusz, bo będziecie musieli być gotowi, aby zobaczyć Światło Mojego Oblicza, i żebyście mogli trwać, stojąc przede Mną, jeśli chcecie wejść do Mojego Królestwa.

Zawsze będę was kochał, kiedy będziecie służyli Mi z całego serca. Zawsze będę was kochał, kiedy będziecie odrzucali Mnie, Moją Misję lub będziecie wypowiadali oszczerstwa na innych w Moje Imię, bo nie wiecie, co czynicie.

Kiedy nadejdzie ten Dzień, zawołam was, każdego z osobna, a następnie wezmę was w Swoje Ramiona, aby dać wam pocieszenie, jakiego potrzebujecie. Tego Dnia bowiem zjednoczę wszystkich, którzy Mnie kochają, i ogłoszę, że Bramy mają być otwarte, aby pozwolić wejść dzieciom Boga z całego świata, łącznie z tymi, którzy pomarli, a którzy znowu powstaną – jako jedno we Mnie. Wtedy Wola Mojego Ojca zostanie wreszcie wypełniona.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…szystkich-to-jest-takie-proste
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…ve-them-all-it-is-that-simple/