Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks286

JEZUS: W Nowym Raju złożonym z dwunastu narodów będą różne poziomy

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 12 października 2012 roku, godz. 23.15

Moja szczerze umiłowana córko, Moja Miłość jest tak potężna, że jest już odczuwana przez tych, którzy nie znają Boga. Pomimo zła obecnego w świecie, człowiek czuje teraz w sercu miłość do innych, co jest w sprzeczności z zepsuciem obecnym w duszach, i to ich zaskoczy.

Tak niespodziewanie ta fala miłości przeniknie ich dusze, że wielu doprowadzi do łez. Te łzy miłości, tak czyste w ich sercach, rozedrą ich na pół. Nie będą wiedzieli, dlaczego mają takie uczucie wobec swoich braci i sióstr. Odczują również tę prawdziwą i wyjątkową miłość do swojego Stwórcy, Boga Ojca.

Jednak nie rozpoznają, że On istnieje. Zamiast tego wielu będzie się zastanawiać i pytać samych siebie: Czym jest ta niesamowita, ale potężna miłość, którą odczuwam w moim sercu? Jak to możliwe, skoro nie ma Boga? Jak mogę czuć tę Miłość, jeśli jestem tylko produktem ewolucji, produktem cząsteczek pochodzących z ziemi?

Prawda, Moje dzieci, jest taka – nie jesteście cząstką ziemi, odpryskiem czasu. Jesteście żywym istnieniem, żywymi duszami, które mają zdolność do życia wiecznego, bez końca. Cierpicie z powodu grzechów Adama i Ewy, waszych pierwszych rodziców. Możecie się uśmiechać, drwić lub ośmieszać to, co uważacie za zmyślone opowiadanie, ale Prawda jest taka, że żyjecie niedoskonałym życiem. To życie w cierpieniu jest spowodowane grzechami waszych pierwszych rodziców. Splamieni ich grzechem jesteście ślepi na Bożą Prawdę – za sprawą tego samego węża, który ich zwiódł.

Uważacie, że żyjecie w świecie realnym, w świecie materii, która ma ograniczoną trwałość. Wasze życie na ziemi jest krótkie. Wasze ciała się starzeją. Wasze zdrowie się pogarsza. Z czasem wasze ciała umierają. Jeśli zapomnicie o swoim duchu, swojej duszy, to staniecie się niczym.

Uznajcie, że jesteście dziećmi Boga, a życie na ziemi stanie się ważniejsze, gdy będziecie żyć według Prawa Bożego. Wasze życie zostanie przedłużone i otrzymacie wielki Dar, Życie Wieczne. Gdybyście zobaczyli przebłysk tego życia, choćby na jedną godzinę, nigdy nie obrażalibyście Mojego Ojca. Musicie wiedzieć, że otrzymacie te Dary.

Będziecie żyli z całą rodziną, z tymi, którzy umarli w stanie Łaski, i tymi, którzy będą stanowić Moją Armię Reszty na ziemi. Wasze ciała zostaną oczyszczone i stworzone na nowo do stanu doskonałości w takim wieku, w jakim przyjęliście Miłość Boga. Będziecie żyli w miłości i pokoju ze swoimi bliskimi i bliźnimi. Nikomu z was niczego nie będzie brakowało.

W Nowym Raju złożonym z dwunastu narodów będą różne poziomy. Na dolnym poziomie będą miasta i wsie, wszystkie będą funkcjonowały, czerpiąc ze źródła pokoju, miłości, szczęścia i zadowolenia. Nikomu niczego nie będzie brakowało. Ja będę ich Królem, ich Mistrzem i będę królował pośród nich w Mistycznym Zjednoczeniu.

Potem będą wyższe poziomy. Będą one utrzymywać wszystkie narody w łączności z Moim Nauczaniem, a wszyscy ludzie będą złączeni w pełnej harmonii ze sobą nawzajem i z ziemskimi zwierzętami, zarówno dużymi jak i małymi. Wszyscy będą żyli dzięki jedzeniu z Drzewa Życia. Nikomu nie będzie braknąć pożywienia. Będą też rządy narodów. Zapewnią one, że wszystko będzie zgodnie z Moim Nauczaniem. Moje rządy będą kierowane przez Moich świętych i apostołów.

Tak będzie aż do samego końca, gdy nastąpi drugie zmartwychwstanie umarłych, do ostatniego starcia. Na krótki okres zostanie uwolniony szatan wraz ze swoimi demonami. Wtedy wszelkie zło zostanie zniszczone. Moje Miłosierdzie zostanie wreszcie przedstawione światu w połączonych Nowych Niebiosach i Nowej Ziemi. Wtedy wszystko zostanie odsłonięte, gdy tajemnica Boga ukaże się wszystkim w Jego pełnej i ostatecznej Chwale.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…stu-narodow-beda-rozne-poziomy
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…he-new-paradise-of-12-nations/

___________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi

Bóg Ojciec: Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja obietnica przyprowadzenia was z powrotem do Raju, który stworzyłem dla każdego z was

BÓG OJCIEC: Przyniosę wam Nowy Świat, który was zadziwi w całej swojej wspaniałej Chwale. On jest gotowy ...

JEZUS: Wielu ludzi tak naprawdę nie rozumie tajemnicy Mojego Powtórnego Przyjścia

JEZUS: Wkrótce nastąpi odnowienie Królestwa ziemi, a Moje Panowanie nad wszystkimi dziećmi Bożymi zastąpi siedzibę szatana

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

JEZUS: Będziecie mieli ciała czyste, niezniszczalne, wolne od chorób, śmierci fizycznej i starzenia się

___________________________________________________________________
Joanna Rutowicz shares this
286
❤