CÓRKA MARYI
211.5K

JEZUS: Wkrótce nastąpi odnowienie Królestwa ziemi, a Moje Panowanie nad wszystkimi dziećmi Bożymi zastąpi siedzibę szatana

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

wtorek, 31 lipca 2012 roku, godz. 20.00

Moja szczerze umiłowana córko, posłuchaj Mnie teraz, gdy ci przekazuję, że Mój Czas już prawie nadszedł na świat. Wasz czas jest krótki, podczas gdy dni ciemności będą gasnąć, a Nowy Świt, Nowy Początek się wyłoni. Wszystkie wasze łzy lęku i niepokoju już prawie dobiegły końca, pozostało niewiele czasu do wyłonienia się chwalebnej Ery Pokoju.

Wkrótce nastąpi odnowienie Królestwa ziemi, a Moje Panowanie nad wszystkimi dziećmi Bożymi zastąpi siedzibę szatana. Zniknie wasze zdezorientowanie, Moi wyznawcy, co do prawdziwości Mojego obecnego wezwania do was. Wszystko stanie się jasne, jak krystalicznie czyste wody ze źródła z Mojego Niebiańskiego Ciała, które teraz dalej z niego tryskają, aby ogarnąć serca wszystkich dzieci Bożych.

Światło Prawdy rozpali świat, pomimo gęstniejącej ciemności, która usadowiła się jak ropień w każdym zakątku ziemi.
Wkrótce prawda was wyzwoli, rozwieje wszystkie wasze wątpliwości, wasze lęki i uwolni w was jasność umysłu i duszy. Wtedy będziecie napełnieni Moim Duchem Świętym i nastąpi powszechne nawrócenie.

Ci, których wiara jest słaba, zostaną odnowieni i ukaże się prawda o nowej chrześcijańskiej Armii. Nadzieja, miłość i modlitwa będą was podtrzymywać, gdy poprowadzę świat ku Nowemu Dziedzictwu, obiecanemu wam od tak dawna.

Wy, którzy się lękacie Moich Orędzi, po prostu o tym pamiętajcie. Świat, który na was czeka, jest wielkim Darem dla was i dla waszych rodzin. Jest to Raj, za którym powinniście tęsknić, ponieważ nic na ziemi, jak wiecie, nie może się z nim równać. Jeżeli Mnie kochacie, to ufajcie Mojej Dobroci, Mojej Miłości, Mojej obietnicy doprowadzenia was do chwalebnego Dziedzictwa, dla którego się urodziliście. Porzućcie teraz wszystkie swoje zmartwienia i lęki. Pozwólcie Mi wydźwignąć was z wszelkiej krzywdy do bezpiecznego miejsca z daleka od antychrysta.

Odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty.
Modlitwa Krucjaty 71
Modlitwa o uratowanie nas od prześladowań

O Jezu, ratuj dzieci Boże od antychrysta.

Chroń nas przed planami panowania nad ziemią.

Panie, wybaw nas od prześladowań.

Chroń ciemne dusze przed antychrystem, aby mogły być odkupione w Twoich Oczach.

Pomóż nam w naszej słabości.

Umocnij nas w duchu, byśmy powstali i prowadzili się wzajemnie, maszerując w Twojej Armii ku Bramom Raju.

Potrzebuję Cię, drogi Jezu.

Kocham Cię, drogi Jezu.

Wysławiam Twoją Obecność na ziemi.

Wystrzegam się ciemności.

Wielbię Cię i oddaję się Tobie z ciałem i duszą, abyś mógł mi ukazać Prawdę Swojej Obecności, tak bym w każdym czasie zawsze ufał Twojemu Miłosierdziu. Amen.


Idźcie teraz i przygotujcie swoje dusze, abyście pozostali silni i wierni wobec Mnie, gdy prowadzę was ku Życiu Wiecznemu.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
Allow Me to lift you, from all harm, to safety away from the Antichrist.

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

Bóg Ojciec: Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja obietnica przyprowadzenia was z powrotem do Raju, który stworzyłem dla każdego z was

Bóg Ojciec: Bądźcie dzielne, Moje maleństwa, bo Moje wspaniałe Królestwo wkrótce będzie wasze


MIASTO BOGA - NOWE JERUZALEM (W NOWYM RAJU)

JEZUS: Będziecie świadkami, jak Nowe Jeruzalem zstępuje na Nową Ziemię, Nowy Raj

_______________________________________________________________