CÓRKA MARYI
212.2K

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

JESUS: My Era of Peace will be a new Earth, where twelve nations will rule, under My Guidance

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

czwartek, 26 kwietnia 2012 roku, godz. 20.30

Moja szczerze umiłowana córko, raz jeszcze muszę powiedzieć wszystkim dzieciom Bożym, aby nie czuli się zaniepokojeni lub przerażeni wydarzeniami, które mają nastąpić. Cała ludzkość wkrótce doświadczy Mojego Miłosierdzia i wielu, gdy będą pełni skruchy za swoje grzechy, nie będzie się Mnie bać. Przeciwnie, ich dusze zostaną napełnione Moją Boską Miłością. Moje Światło będzie promieniować poprzez ich ciała i będą się radować.

Czas na Nową Erę Pokoju przynosi ogromną radość i zachwyt tym, którzy przyjmują Moją Rękę Miłosierdzia. Każdy grzesznik jest zaproszony do życia Życiem Wiecznym i nie wolno mu odejść z tego powodu, że jest zdezorientowany. Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów będzie rządzić pod Moim Przewodnictwem. Będziecie żyć w pokoju, miłości i harmonii. Naturalne otoczenie, które widzicie dzisiaj na ziemi, jest niczym w porównaniu z tym światem, który jest przed wami.

Wy, którzy się martwicie lub lękacie o swoje rodziny albo o swoich bliskich – przyprowadźcie ich ze sobą do Mojego wspaniałego Nowego Raju.
Módlcie się za nich, a dam im szczególne Łaski, tak aby otrzymali Dar rozpoznania Mojej Miłości. Jest to największe pragnienie Mojego Ojca, aby zobaczył, jak zdumienie, radość i miłość jaśnieją poprzez każde z Jego drogich dzieci, kiedy ukaże On Nowy Raj. Będziecie na nowo zjednoczeni z waszymi bliskimi, którzy zmarli w stanie Łaski i którzy zmartwychwstaną.

Dlaczego nie wierzycie w taki Dar? Gdy zaufacie Mojej Obietnicy powtórnego przyjścia, to odczujecie pokój. O jedno tylko was proszę, abyście przygotowali się przez modlitwę. Kiedy się modlicie o Łaskę i za innych, wszystko będzie dobrze. Moje Miłosierdzie jest tak wielkie, że niewielu nie zdoła rozpoznać Mojej Boskiej Obietnicy zgromadzenia wszystkich dzieci Bożych i zabrania ich do domu i z daleka od uścisku szatana i jego aniołów demonów.

Prawda o Moim Królestwie będzie dostrzeżona nawet przez ateistów, którzy będą zszokowani, a jednak ich niewiara w większości przypadków przemieni się w pokorną miłość i akceptację. Choć jest przed wami wiele trudnych chwil, żadna z nich nie będzie tak ciężka, żebyście nie mogli przez nią przejść zwycięsko dzięki waszej miłości i pobożności wobec Mnie, waszego Jezusa.

Proszę, nie pozwólcie, aby lęk stanął na drodze do przyjęcia z radością tego Daru Mojego Nowego Raju. Ci, którzy są Mi wierni, w mgnieniu oka zostaną zabrani bez cierpienia do Nowego Nieba i Ziemi. Powinniście się martwić jednak o tych zatwardziałych grzeszników, którzy nie poproszą Mnie, abym im przebaczył, którzy odrzucą Moją Dłoń, a zamiast tego będą się trzymać swoich nikczemnych dróg. Oni potrzebują waszych modlitw. Módlcie się usilnie o zbawienie ich dusz.

Wasz umiłowany Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

Bóg Ojciec: Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja obietnica przyprowadzenia was z powrotem do Raju, który stworzyłem dla każdego z was

Bóg Ojciec: Bądźcie dzielne, Moje maleństwa, bo Moje wspaniałe Królestwo wkrótce będzie wasze

MIASTO BOGA - NOWE JERUZALEM (W NOWYM RAJU)

JEZUS: Będziecie świadkami, jak Nowe Jeruzalem zstępuje na Nową Ziemię, Nowy Raj

_______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"O jedno tylko was proszę, abyście przygotowali się przez modlitwę. Kiedy się modlicie o Łaskę i za innych, wszystko będzie dobrze. Moje Miłosierdzie jest tak wielkie, że niewielu nie zdoła rozpoznać Mojej Boskiej Obietnicy zgromadzenia wszystkich dzieci Bożych i zabrania ich do domu i z daleka od uścisku szatana i jego aniołów demonów."