Clicks135
Edward7

" I podczas gdy walczycie między sobą -chrześcijanie przeciwko chrześcijanom- poganie, którzy są wśród was dokonują podboju Mojego Kościoła"

(...)Wasza wolna wola oznacza, że jesteście wolni, aby zdecydować, czy zaakceptujecie to, co mówię i czego pragnę czy nie. Czy uwierzycie czy nie - to jest wasz wybór i cokolwiek zdecydujecie, nigdy nie będę was z tego powodu sądził.

Ale nigdy nie wolno wam osądzać innych w Moje Imię. Mam tu na myśli sądzenie tych, którzy Mnie odrzucają, jak również tych, którzy przyjmują Moją Interwencję. Nikt z was nie ma prawa oświadczać, że inna osoba jest zła lub winna złego uczynku.

Wy, którzy surowo oceniacie - te osoby, które uważacie za pozostające w błędzie, winne złego uczynku lub herezji - nie macie do tego prawa. Musicie milczeć i modlić się za tych, których uważacie za dotkniętych nieszczęściem. Tylko Ja, Jezus Chrystus, mam Władzę Sądzenia ludzkości.

Kiedy poniżacie inną osobę w Moje Święte Imię, jesteście winni grzechu i będę miał to przeciwko wam. Gdy krzywdzicie innych swoim językiem, uciszę was. Kiedy niszczycie reputację innej osoby, inni będą kwestionować waszą reputację. Brzydzę się hipokryzji, a gdy jesteście winni oszczerstwa, rzucanego w Moje Imię, to sprowadzacie wielki wstyd nie tylko na siebie, lecz i na Moje Święte Imię.

Każdy człowiek, który zadaje ból innej osobie i otwarcie wyznaje, że mówi w Imię Boga, oszukuje tylko samego siebie. Ci, którzy karzą innych i mówią, że spełniają jedynie swój obowiązek, ze względu na swoje poświęcenie i oddanie Bogu, nie są Moi.

Wstydźcie się, bo Mnie nie znacie. I podczas gdy walczycie między sobą - chrześcijanie przeciwko chrześcijanom - poganie, którzy są wśród was dokonują podboju Mojego Kościoła. Wróg działa bardzo sprytnie. Jego przebiegłym planem jest wytworzenie niezgody wewnątrz Mojego Kościoła i gdy prawdziwe przywiązanie do Mnie osłabnie, drzwi zostaną otwarte, aby umożliwić poganom zbezczeszczenie Moich Kościołów i Świętej Eucharystii.

Wstydźcie się wy, którzy znacie Prawdę - Moje Święte Słowo dane wam w Najświętszej Biblii.

Wszystkie ofiary były dokonywane dla was; prorocy Boga wysłani do was byli zniewalani, prześladowani i zabijani; wizjonerzy, widzący i święci - wszyscy byli czczeni dopiero po swojej śmierci, ale biczowani przez was, gdy przekazywali Moje Słowo, a następnie Moją Własną Ofiarę - gdy Mnie ukrzyżowaliście.

A wy, co teraz robicie? Zezwalacie tym, którzy czczą fałszywych bogów, aby oddawali im hołd na Moich Ołtarzach, które są przeznaczone do oddawania czci Mnie. Czy ci poganie pozwalają wam robić to samo w swoich świątyniach?

Historia się powtarza. Poganie przejęli Kościół Mojego Ojca i zostali wyrzuceni.

Kiedy bezcześcicie Mój Kościół i Moje Ciało, już nie nadajecie się by Mi służyć i odrzucę każdego Mojego wyświęconego sługę, który zdradzi Mnie w ten sposób.

Wasze grzechy są ciemniejsze niż tych, którym służycie w Moje Imię, gdyż będziecie prowadzić ze sobą dusze, które Mi odebraliście.

Teraz jest czas na wasz wybór.

Albo przyjmiecie Mnie, Jezusa Chrystusa, takim jakim Ja Jestem, a nie takim jakim wy chcecie, abym był albo Mnie odrzućcie. Nie ma innej możliwości.

Wasz Jezus

16.06.2014.

paruzja.info/lista.php