12:42
Lekári a Odborníci varujúMore
Lekári a Odborníci varujú
m8lan zachoval shares this
4
gejbika shares this
86
nedajte sa očkovať!!
Roberto 55
ale takmer nikto im neveri...Ludkovia stale veria svojej vlade, lebo si myslia, ze im chcu dobre. Opak je pravda-vlady su nasi nepriatelia, lebo vsetci pocuvaju prikazy chazarov...a chcu nas vyvrazdit.
Božena Baranková shares this
11.5K
Pri vzhliadnutí takýchto videí človek nevie čomu má veriť 🤔
ľubica
Důležitý překlad rozhovoru, který byl řečen lidem v roce 1981. Kdo by tomu ale věřil ?!?! No nikto, nebo je to příliš tvrdé.... a somozrejme moc konšpiratívne. Pořád dokola ale opakujeme : Ke konci časů musejí (elity) lidem říci pravdu.
Jacques Attali
byl poradcem François Mitterranda, tedy bývalého prezidenta Francie, a v roce 1981 napsal:
„V budoucnu půjde o to najít způsob, jak zredukovat …More
Důležitý překlad rozhovoru, který byl řečen lidem v roce 1981. Kdo by tomu ale věřil ?!?! No nikto, nebo je to příliš tvrdé.... a somozrejme moc konšpiratívne. Pořád dokola ale opakujeme : Ke konci časů musejí (elity) lidem říci pravdu.
Jacques Attali
byl poradcem François Mitterranda, tedy bývalého prezidenta Francie, a v roce 1981 napsal:
„V budoucnu půjde o to najít způsob, jak zredukovat populaci. Začneme těmi starými. Jakmile člověk dosáhne věku 60 – 65 let, žije déle než produkuje a to stojí společnost moc. Poté budeme pokračovat těmi slabými a nepotřebnými, kteří společnosti nic nepřinášejí, protože jich neustále přibývá a pak především těmi hloupými. Eutanázie se zaměřuje na tyto skupiny, eutanázie se každopádně musí stát nezbytným instrumentem našich budoucích společností. Samozřejmě nebudeme schopni zabíjet lidi a organizovat tábory. Zbavíme se jich tak, že je necháme, aby si mysleli, že je to pro jejich nejvyšší dobro. Příliš velká, a z velké části nepotřebná populace je něco, co je hospodářsky příliš drahé. Také společensky je pro "lidský stroj" lepší, když bude náhle zastaven, než kdyby stále více a více degeneroval. Nebudeme schopni zvládat miliony testů inteligence milionů lidí, jen si to představte. Něco způsobíme, pandemii, která bude cílená na určité lidi, opravdovou hospodářskou krizi, nebo ne, nějaký virus, který bude napadat staré nebo starší, to nehraje roli. Slabí nebo vystrašení podlehnou. Hloupí tomu uvěří a budou prosit, aby byli ošetřeni (zaočkováni). Postaráme se o to, abychom měli naplánovanou péči (vakcinácia). Péči, která bude řešením. Takže výběr idiotů se vyřeší sám, sami půjdou na porážku.“
Zřetelněji to ani nejde říci. A kto jsou ti lidé, kterých se chtějí zbavit ...... senioři. A podívejme, to se teď přesně kryje s prioritním očkováním, nejdříve staří, pak postižení, ti teď dostanou Johnson & Johnson, má se to nabízet i bezdomovcům, atd.
Měli bychom se také ještě jednou utvrdit, že tento fragment je v knize, která se v roce 2006 objevila ve Francii, krátkým příběhem budoucnosti. Jacuques Attali je vědec v oblasti hospodářství a prezident zakladatelů evropské banky pro obnovu a rozvoj.
✴✴✴
Rozhovor s Anthonym Patchem z roku 2014 (!), který hovoří o koronaviru MERS : „…. Pokud máte uměle vytvořený vir, k čemu byl vytvořený? Jen k tomu, aby zabil lidi? To je jen jedna část. Když půjdete dál a hlouběji, je určený k tomu, aby lidi přiměli VYŽADOVAT vakcínu. Kdybyste byli v pozici moci, proč byste chtěli, aby lidé vyžadovali vakcínu? Protože ve vakcíně je něco, co chcete, aby lidé pak měli jako součást svého těla. Co je ve vakcíně takového, co chcete, aby měl každý v těle? Je to manipulátor či modifikátor DNA ..... třetí vlákno DNA vytvořeno spojením křemíku a nanozlata, aby se dalo digitálně programovat".
Vláda by mohla říct: nedokázali jsme přimět lidi, aby si nechali vpravit vakcínu nebo třetí vlákno DNA do tela. Lidé by se proti tomu bouřili. Ale když vytvoříme problém a předložíme řešení, lidé budou řešení žádat. A tak dosáhneme svého konečného cíle…. Co je cílem, co je účelem? Změnit DNA každého ! Co se z nich stane? Stanou se hybridy.
Co je zákeřné je to, že jakmile osoba dostane injekci, téměř okamžitě prodělá transformaci DNA. Téměř okamžitě ztratí lidé vědomí toho, že ztratili svoji nezávislost, svoji schopnost sami myslet, sami dělat rozhodnutí… jejich morální nezávislost, jejich víra náboženská, morální, etická, právní – to všechno odejde pryč !
Když ztratíte nezávislé myšlení a uvědomění toho, že jste přišli o nezávislost, vše je pryč …. potom tyto nové formy lidí, tyto hybridy, je možné dobre ovládat. Elita je múže proměnit ve sloužící třídu…. třídu otroků, aby sloužila elitě…. která chce dosáhnout nesmrtelnosti. Teď již mají takovou úroveň technologie, vědecký svět, dosáhli takových technologií, že už to ani neskrývají. Jejich agenda je tak pokročilá v technologii, že už si nedělají ani starosti o tom, co si myslíme, a že se budeme bouřit. A my se totiž ani bouřit nebudeme, protože právě teď jsme skrze různé mechanismy částečne utlumení. Ale až lidé začnou být skutečně utlumení, až ztratí vědomí, že se jim něco stalo, můžou si s nimi dělat, co budou chtít. Dosahují toho, čemu říkám mentalita úlu. Jako včelí úl – včely dělnice a včely bojovnice sloužící královně. Královnou je elitní třída, která je u moci. A nejsou to politici, zapomeňte na politiky…. s nimi to nemá co do činění… má to co do činění s malou skupinou, která je a byla u moci od dávných časů. rumble.com/…-strand-dna-interview-with-anthony-patch-2014.html
Olga Dordová shares this
41
očkování
Zdenka Kupková shares this
528
Varování před očkováním
Eva Žabčíková shares this
233
Zločin proti lidskosti
Ida Petkova
😭😱😈
Trepifajksl
ľubica
zločiny proti ľudskosti, ktorým pritakáva KBS
Bernadeta Šmídová shares this
124
FACEBOOK
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martina Bohumila Luterova
Neboj nič mam to už stiahnuté a mám na to úplne iný spôsob a nepoviem aký a viem si to stiahnuť bez problémov. :)
Furt teba žerie niečo a stále musíš provokovať a zaripať do druhých ako mirek z LA. :)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Mám na to veľmi zaujímavé a skvelé programy a aplikácie. ;)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Prečo si to nemôžem stiahnuť ? Prečo pri vkladaní sa nezašktne alebo teda odškrtnuť aby si mohli registrovaní užívatelia stiahnuť dané videa ? :)
TERRACOTTA
žeby cenzúra pomaly začala pracovať už aj na glorii?
Luc Ka shares this
7
:)
Buditeľ shares this
1360
Lekári sa ozývajú
Darina Malecká
Nejde zdieĺať..