Clicks1.3K

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch.

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID v utečeneckých táboroch
Ukázalo sa, že tí, ktorí budú porušovať opatrenia proti COVID-19 v Nemecku budú zatknutí a zadržaní v utečeneckých táboroch po celej krajine.
Prvý krát sa táto informácia objavila tu s odkazom na správy, že ľudia, ktorí opakovane porušujú pravidlá, budú držaní v „zadržovacom tábore“ v Drážďanoch .

Teraz úrady v mnohých rôznych oblastiach načrtli, kde uväznia tých, ktorí porušia zákony lockdownu alebo sa po nakazení COVIDom odmietnu izolovať.
Nemecko má po celej krajine rozmiestnené početné utečenecké tábory v dôsledku katastrofálneho kroku Angely Merkelovej pustiť od roku 2015 dovnútra milióny migrantov.

Teraz sú časti niektorých z nich presťahované, aby v nich mohli bývať disidenti, ktorí odmietajú dodržiavať zákony lockdownu v dôsledku koronavírusu. „Východný štát Sasko potvrdil plány na umiestnenie karanténnych flouterů v oplotenej časti utečeneckého tábora, ktorý sa má stavať budúci týždeň,“ píše Daily Mail.

Poslankyňa AFD Joana Cotarová reagovala na plán obvineniam úradov z „prílišného čítania Orwella“. Štát tvrdí, že má právo zadržať tých, ktorí porušia karanténu podľa zákona o ochrane pred chorobami. Úrady v Brandenbursku tiež využijú časť utečeneckého tábora k internovaniu popieračov COVIDu, zatiaľ čo Šlezvicko-Holštajnsko ich zavrie do priestoru nápravného zariadenia pre mladistvých.

Angela Merkelová sa údajne chystá v Nemecku vyhlásiť novú „megablokádu“, ktorá bude zahŕňať uzavretie celej verejnej dopravy.

alianciazanedelu.sk/archiv/8069
apredsasatoci
Keby len Nemci.
Matovič & spol. nie sú Nemci.
Roberto 55
Nemci si udrziavaju "tradiciu" nacistickich taborov, takze nic nove.
PetraB
NEMYLTE SE: TO SAMÉ JE V USA, TO SAMÉ JE VŠUDE PO EVROPĚ, TO SAMÉ JE V ČESKU!!!!!
Roberto 55
Ok