Stano Kobella
540

Dve nové pandémie prichádzajú - 2. časť

15. augusta 2021 - EWM

2. Timotejovi 1:7 Veď Boh nám nedal Ducha bojazlivosti, ale Ducha sily, lásky a rozvahy.

Matúš 10:26 Nebojte sa ich teda. Lebo nič nie je skryté, čo by sa neodhalilo, a nič utajené, čo by sa neprezvedelo.

Matúš 10:28 Nebojte sa tých, čo zabíjajú telo, ale dušu zabiť nemôžu. Skôr sa bojte toho, ktorý môže i dušu i telo zahubiť v pekle.

Matúš 10:31 Nebojte sa teda, vy ste cennejší ako mnoho vrabcov.


Ahojte bratia, to je doplnenie pre prvú časť článku "Dve nové pandémie prichádzajú". Poslal som ju pred pár týždňami. Už dlhší čas som čakal, aby som dostal ďalšie zjavenia a potvrdenia od Pána, predtým ako pošlem toto doplnenie. Verím, že tieto 2 pandémie sa udejú približne v rovnakom čase už veľmi skoro.

Druhá pandémia - ebola / hemoragický mor (horúčka):

Ten sen som mal v skorých hodinách 22. mája 2008. Modlil som sa za potvrdenie, či to mám zverejniť, alebo si to mám nechať len pre seba.

Neskôr v ten deň, prvý sen/vízia, ktorú som si prečítal na internete, bola od brata na Novom Zélande. (Viď tu etpv.org/2008/wdoetj.html ). Bol mu daný Ezechiel 33 a zjavne bol varovaný Bohom, že ak nebude varovať ľudí, bude mať krv na svojich rukách. Dnes, 14. júna 2008, tesne predtým ako som začal písať tento sen/víziu, prvé prorocké varovanie, ktoré som práve čítal na internete, bolo varovanie od veriaceho, ktorý žije v Južnej Afrike. (Viď etpv.org/2008/jotch.html ). Opäť jej bol daný Ezechiel 33 ako varovanie, že ak nevyšle toto prorocké varovanie, ktoré jej bolo dané, bude mať krv na svojich rukách. Žeby toto bola náhoda? Posúďte sami!

Sen sa začal vonku, sedel som vpredu v aute ako spolujazdec. Iný človek riadil auto. Ako sme tak cestovali, všimol som si na svojich predlaktiach, že som mal na nich akúsi škaredo vyzerajúcu kožnú nemoc s vyrážkami, boľačkami, vredmi, krvácaniami atď., akú som dovtedy ešte nikdy nevidel. Rýchlo som si ich poškrabal a všimol som si, že okamžite sa odlúpili. Tak som ich všetky zoškrabal preč.

Potom sa scéna zmenila, bol som s nejakým mladým chlapcom a všimol som si, že mal červené vyrážky, boľačky, vredy atď. na jeho ramenách a na tvári. Okamžite som napomenul túto kožnú nemoc a prikázal som im v Ježišovom mene, aby odišli. Potom som prikázal chlapcovmu telu, aby bolo uzdravené v Ježišovom mocnom mene. Akonáhle som toto urobil, hneď som si všimol, že kožná nemoc mizne priamo predo mnou. Keď sa toto stalo, začal som sa cítiť veľmi smelý v Pánovi. Takže som povedal mladému chlapcovi: "Netráp sa! Zajtra keď sa prebudíš, všetko to bude preč!"

Potom sa scéna zmenila. Bol som v izbe s viacerými mladými ľuďmi. Všimol som si, že všetci mali rovnakú kožnú nemoc na svojich tvárach, rukách, atď. Len čo som si toto všimol, vybreptol som "Toto je ten vírus Eboly, ktorý plánovali vypustiť".

Potom sa scéna zmenila, akási dáma, ktorá musela mať asi 40 či 50 rokov, začala zbierať mladých ľudí do skupiny. Skupina pozostávala z ľudí rôznych etník a boli v nej 1 či 2 dospelí. Stojac pred tou skupinou som povedal: "Netrápte sa. Boh je s nami." Potom som ich začal učiť o tom, ako Lukáš 21, Marek 13, Matúš 24 spolu s knihou Zjavenia sa naplnia vo Veľkom Súžení. Tiež som im ukázal, akú úlohu zohrá hnutie Nového Svetového Poriadku pri naplnení biblického proroctva o posledných časoch. Počas môjho vyučovania som bol prerušený jedným z dospelých. Začal ma znevažovať a posmievať sa mi. Pozrel som sa nahnevane na neho a ukázal som naňho so svojím prstom a povedal som: "Napomínam ťa v Ježišovom mene. V Ježišovom mene už viac nerozprávaj." Následne, keď skúsil otvoriť si ústa, ten muž rýchlo zistil, že už nemôže vydať zo seba ani slovíčko. Pán doslova zamkol tomu mužovi ústa, takže už viac nemohol rozprávať. Potom som sa obrátil ku skupine a povedal som: "Dobre - toto ho nachvíľu zadrží v mlčaní." V tom sne som mal dojem, že ten muž onemel na niekoľko mesiacov a potom začne eventuálne opäť rozprávať. Potom sa pokračoval učiť tú skupinu a vtedy sa ten sen skončil.

Interpretácia - 8. december 2021

Bratia a sestry, pravé teraz sme v časom rámci "Začiatku bolestí" (Matúš 24:8). Zakrátko budeme v 7 Ročnom Súžení. Musíme sa pripraviť mentálne, fyzicky a duchovne na ťažké časy skúšok, ktoré prichádzajú. Táto Ebola/Hemoragická horúčka/mor/pliaga/rana, ktorá prichádza, ktorá verím, že bude vypustená účelovo Diablom a jeho prisluhovačmi, napr. "globalistami" - je stále súčasťou Božích vykupiteľských súdov. Ľudia sa teraz majú kajať a obrátiť sa k Pánovi, kým ešte máme čas. Za týmto prichádzajú ešte smrteľnejšie nákazy! Zostatok pravých veriacich v Ježiša Krista nemá sa obávať týchto morov, ktoré prichádzajú. Budeme mať nadprirodzenú Ježišovu silu nad nimi. Mory sú špecificky zamerané na neveriacich, skazených a nespravodlivých - aby ich priviedli k pokániu. Mnohým veriacim už bolo ukázané, že tento mor prichádza už veľmi skoro. (viď linky nižšie)

444prophecynews.com/confirmation-of-my-words-roxanne/
444prophecynews.com/the-planned-ebola-pandemic-linda-hasche/
444prophecynews.com/…ew-pandemic-ebola-big-wave-washing-away-houses-aj/
444prophecynews.com/a-new-sickness-aj/
444prophecynews.com/the-strain-dana-r/
444prophecynews.com/…-was-shown-the-second-wave-of-covid-19-vin-strang/
444prophecynews.com/the-hemorrhagic-plague-anno-domini-144k/
444prophecynews.com/…ents-end-of-days-part-1-handmaid-of-the-most-high/

Covid-19 je fáza 1. Táto Ebola/Hemoragický mor je fáza 2. Covid-19 je len zahrievacie kolo, skúšobný beh. Pri tejto Ebole/Hemoragickom more bude Covid-19 vyzerať ako prechádzka v parku, detská hra, Nedeľný piknik v parku. Covid-19 je mierny. Táto Ebola/Hemoragický mor je smrteľne vážna záležitosť. Viacerí vedci a vynášači nedávno kontaktovali D. Hodgesa, ktorý moderuje populárnu šou Zdravý rozum. Povedali mu, že skrytý v týchto Covid-19 vakcínových injekciách je zbraňový antrax v latentnej alebo neaktivovanej forme. Niečo bude vyslané v blízkej budúcnosti (možno pomocou chemtrails, signálu mobilných telefónov, vírusom, atď.), čo to aktivuje (viďte linky nižšie). Keď to bude aktivované, bude to napodobňovať Ebolu s tým, že krv bude vychádzať von cez všetky telesné otvory, ako sú ústa, uši, nos, oči, pokožka, atď. Z tých, ktorí sú vystavení tomuto vzdušnému vírusu Ebola, sa 50% nainfikuje a potom 90% z nich od nej zomrie. Druhá fáza je pripravená sa začať a globalisti to skrývajú pred bežným zrakom. Centrum Johna Hopkinsa pre Zdravotnú bezpečnosť vyslalo nedávno Poradnú Správu nazvanú 'Pripravenosť na epidémiu vysoko závažného respiračného patogénu' o Ebole. Toto je čisté "prediktívne programovanie", varujúce nás, ľudské ovce, čo je ich ďalší ťah. Nadôvažok toho, CDC nedávno ohlásila, že pracovala na vakcíne proti Ebole. Toto je bezočivá lož. Nielenže oni už majú patent na Ebolu, majú na ňu aj vakcínu. Viacero videí na YouTube už spred 10 rokov ukazuje, že CDC a FEMA potichu pripravovali milióny vriec na telá a plastických truhiel pre túto udalosť. Očakávajú že zomrú milióny. Pri zhruba 160 miliónoch (70%) dospelých ľudí v Amerike, ktorí si vzali Covidové pichance, sa ich odhady nemôžu zmýliť. Takže, ľudkovia očakávajte že uvidíme medicínske stanné právo, zdĺhavé trvalé lockdowny, povinné nútené vakcinácie od dverí k dverám pri namierenej zbrani, aktiváciu FEMA internačných táborov, povinné vakcinácie a Covidové pasy vyžadované na nakupovanie a predávanie, kriminalizáciu a zatýkanie antivaxerov, zákaz všetkej medzinárodnej leteckej dopravy, zdravotníkov v prednej línii povinne nosiacich úplné ochranné vybavenie alebo Hazmat oblečenia, masové hroby alebo krematóriá, ľudí umierajúcich na uliciach a nebude nikoho, kto by ich pochoval, atď.

Dvaja insideri hlásia, že vakcína obsahuje latentný zbraňový antrax, ktorý sa bude prejavovať ako Ebola. (anglicky)
Pritom ako Covid povoľuje svoje zovretie ameriky, ďalšia smrtiaca falošná vlajka je už takmer nad nami (anglicky)
Covidové lockdowny sú prípravou na to, čo ďalej prichádza (anglicky)
CDC: Ebola, Hemoragická horúčka - znaky a symptómy (anglicky)

———————————-

Tretia pandémia - Apokalypsa zombíkov:
———————————–

Dnes, 30. apríla 2014, okolo 3. hod. ráno som mal sen. Snívalo sa mi, že som bol so skupinou ľudí. Všetko vyzeralo pokojne a úplne normálne. Potom sa zrazu scenár zmenil. Videl som, ako sa na koži týchto ľudí začali objavovať ranky/boľačky. Krv začala tiecť z týchto raniek/boľačiek a takisto z ich nosov, uší, úst, atď. Ich tváre vybledli a stali sa beztvaré, žilnaté, skryvené a vyzerali desivo. Títo ľudia sa doslovne stali zombíkmi priamo predo mnou. Keď som videl toto sa diať, stal som sa vystrašený, ale niečo ma nabádalo modliť sa za týchto ľudí. Vystrel som svoju ruku a povedal som niečo takéto "Buďte úplne uzdravení práve teraz v mene Ježišovom". Ľudia boli okamžite uzdravení - zázračne na dokonalé, normálne vyzerajúce ľudské bytosti. Pritom ako sa infekcia "nákazy zombie" priam zázračne rýchlo šírila, ja som sa stával smelší vo viere a začal som sa modliť za ďalšie skupiny ľudí, vrátane ľudí rôzneho rasového pôvodu. Uzdravovania a zázraky sa diali všade. Keď ľudia, ktorí boli práve uzdravení, videli úžasnú uzdravujúcu silu Božiu, ako sa všade deje, nabádal som ich, aby vychádzali všade vo dvojiciach a uzdravovali ľudí napadnutých tou pliagou. Vtedy sa sen skončil.

Interpretácia (02/09/15)

Hollywood privykal (napr. cez prediktívne programovanie) masy ľudí počas minulých niekoľkých desaťročí na mnohé filmy o "Zombie apokalypse" a TV seriály ako boli Živí mŕtvi, Počiatok konca, Národ Z, Svetová Vojna Z, Ja Legenda, seriály Rezident Evil, atď. Ľudia sú napchávaní so všetkými týmito scenármi "Zombie apokalypsy". Čo si však ľudia neuvedomujú je to, že tieto scenáre "zombie apokalypsy" budú realitou v prichádzajúcom 7-ročnom súžení. Všetky tieto filmy a TV seriály sú vlastne založené na fikcii. V seriáli Kráčajúci mŕtvi ide o prípad "zabi alebo budeš zabitý". Stávate sa zombie tým, že vás nejaký pohryzie alebo keď sa smrteľne zraníte. V realite, verím, že v prichádzajúcom 7-ročnom súžení, Satan a jeho alieni/padnutí anjeli budú "vyvrhnutí z neba dolu na zem" (obrazne povedané, viď Zjavenie 12:9). Skôr ako sa toto stane, oni chcú zaistiť, že všetky ľudské bytosti budú zmetené zo zeme vojnou, ničením, nemocami a zámerným vypustením infekčných, smrtiacich vírusov a nákaz. Verím, že Satanovi vedci už pracujú na týchto nebezpečných pliagach, aby boli vypustené vo vhodnom čase. Vôbec neprekvapuje, že v správach už posledných pár rokov čítame, že armádny a bezpečnostný personál sa pripravuje na útoky zombie so strelami zombie. A teda tiež neprekvapuje, že Ježiš povedal v Matúšovi 24:22 "keby tie dni neboli skrátené, žiadne telo by neprežilo". Na tento prevratný scenár je narážka v poslednej epizóde tretej série "Falling Skies." Keď reptiliánski cudzinci prišli v húfoch dolu, chceli aby sa všetky ľudské bytosti presunuli do Brazílie. Priatelia, tam sú skryté odkazy v týchto Apokalyptických, poslednočasových filmoch a tv seriáloch... dá sa z nich vziať poučenie.

Aktualizácia (13. augusta 2021):
—————–

Podľa zjavenia od Lindy Clayovej (viď webové a video linky nižšie), ak nám bude dakedy nanútená značka šelmy resp. terapia genetických úprav, veriaci podľa viery v meno Ježišovo môže nariadiť, aby účinky tejto DNA/gény modifikujúcej technológie mohli byť zrušené a 100% obrátené. A hore spomenutý sen toto potvrdzuje. Na druhej strane, ak si svojvoľne prijmeme túto technológiu, potom účinky budú trvalé a my strávime večnosť v ohnivom jazere v pekle so Satanom naším pánom (viď Zjavenie 14:9-11). Boh je dobrotivý a milosrdný. Rimanom 9:18 vraví: "Teda zmilúva sa, nad kým chce, a zatvrdzuje toho, koho chce." Takže máme byť prichystaní modliť sa za ľudí, ktorých k nám Boh privedie na našej ceste v tomto čase.

Naozaj verím, že tieto Covid-19 vakcínové vpichy začali na celom svete meniť DNA príjemcov. Tieto vakcíny napokon vôbec nie sú vakcínami podľa definície, ale sú to sebareplikujúce sa "spikeové proteíny" - depopulačné biologické zbrane. Dosahujú dva Satanove ciele, pritom ako nastoľuje jeho totalitný antikristovský beštiálny systém Nového svetového poriadku (Zjavenie 13). A tie dva ciele sú depopulácia a ovládanie. Všetci tí, ktorí si vzali vakcínové uštipnutia od ktorejkoľvek veľkých štyroch liekových spoločností menovite Fajzeru, Morderny, Astry Zeneky alebo od Džonsona, buď podľahnú príšerným vedľajším účinkom biologických zbraní so spajkovým proteínom v budúcich 2 až 3 rokoch, alebo sa eventuálne zmenia na vakcínových zombíkov. Spajkové proteíny útočia prakticky na všetky telesné časti a orgány ľudskej bytosti. Bolo o nich vedecky dokázané, že prekračujú krvno-mozgovú bariéru, útočia na celý mozog a na nervový a svalový systém. Behom času, uvidíme mnoho ľudí po celom svete začať trpieť na neurologické mozgové a nervové nemoci, keď ich mozgy budú doslova zaživa pojedané týmito spajk proteínmi. Nadôvažok ku spajk proteínom, vakcíny tiež obsahujú toxický oxid grafénu, kovové magnetické nanočastice, prióny, tmavú hmotu, atď. Keď skombinujete magnetické nanočastice, ktoré môžu byť aktivované a diaľkovo ovládané CERNom a 5G/6G satelitmi, zmenenú DNA, toxický oxid grafénu, prióny čo spôsobujú nemoc šialených kráv a tmavú hmotu/čiernu mazľaninu, ktorá prilákava légie démonov, aby prevzali život osoby, potom tu doslovne máme recept na bezprecedentnú zombie apokalypsu, ktorá sa stane počas nášho života. V takmer všetkých pandemických a zombie filmoch, ktoré boli vypustené Hollywoodom v minulých 10 až 30 rokoch, jedným z kľúčových hráčov vždy bývalo CDC (Centrum pre riadenie a prevenciu nemocí). Niektorí ľudia vravievajú, že skratka CDC v skutočnosti znamená Centrum pre vytváranie nemocí. LOL!!! Nie je to žiadne prekvapenie, že majú špeciálnu sekciu na svojej webstránke, konkrétne zameranú na "Pripravenosť na zombie". Čo oni vedia, čo my nevieme? Potom je tu otázka pre všetkých nás práve teraz: "Ste prichystaní? - Duchovne, mentálne a fyzicky pripravení na to, čo prichádza?".

(všetky odkazy sú v angličtine, iba názvy sú poslovenčené)

E.Eagleová – Covid-19 vakcinácie znamenajú smrť! SVK
L.Johnsonová – Buďte varovaní
N.Isaacová – Véčko
Sen Lindy Clayovej: Globálna zombie pandémia
Geoinžinierstvo/sprejovanie chemtrailsov súvisí so Zombie apokalypsou
K.Burt – Apokalypsa Zombie – Demencia – Vírová pandémia
Sen Móricka Sklára
Sen B.Andersonovej
Patríciin sen: Zombie injekcia
CDC: Pripravenosť na zombie
Wikipedia: Pripravenosť 101: Zombie Apokalypsa
Kansas bude pripravený na Zombie Apokalypsu
Karolína Diadémová: Dva prorocké sny varujú na nebezpečenstvá COVIDovej vakcíny.
GodsHealer7 – Zvodca je medzi vami s jeho armádou temnoty, silný prelud je blízko
GodsHealer7 – Proroctvo... Veľká ilúzia, ľudstvo sa zmení, tento proces je nezvratný
GodsHealer7 – Sen: Mohla by toto byť zombie apokalypsa, na ktorú nás vláda pripravuje?
Gelzel – Druhá fáza
Gelzel – Prichádzajúce udalosti, tretia svetová vojna s Čínou
Gelzel – Snívalo sa mi o značke šelmy/vakcíne
Gelzel – Sen o našom budúcom víruse
Gelzel – Sen o vakcíne
KerryAnnGiddensová – Zaznela siréna a zrazu boli vonku zombíci!
KerryAnnGiddensová – Vakcinácia spôsobí 100% zombie účinok
KerryAnnGiddensová – Nevyhnete sa tomu! Zombie prichádzajú!
KerryAnnGiddensová – Živé obrazné videnie zombie
KerryAnnGiddensová – Naliehavé! Znaky toho, že vaša rodina/priatelia sa menia na zombíkov!
KerryAnnGiddensová – Časť 1: ako zaobchádzať s vašimi rodinami, keď sa zmenia na zombíkov!
KerryAnnGiddensová – Ďalšia pan-démia bude nazývaná "mozgová nemoc"

Prosím vezmite si horeuvedené k Pánovi pre ďalšie potvrdenie.

Šalom, EWM.

444prophecynews.com/2-new-pandemics-are-coming-part-2-ewm/
Public domain