Wieczne Odpoczywanie Amen
220

Monument zawierający „10 przykazań ery Lucyferiańskiej”.

To się już dzieje i jest to ostatni moment, by się w końcu ocknąć.
globalne-archiwum.pl/…-moment-by-sie-w-koncu-ocknac/


Trudno uwierzyć, że na naszej planecie mogą istnieć konstrukty, które w jawny sposób namawiają do przeprowadzenia procesu depopulacji, oraz w znacznym stopniu bazują na satanizmie. Tak dzieje się w przypadku …More
220

Monument zawierający „10 przykazań ery Lucyferiańskiej”.

To się już dzieje i jest to ostatni moment, by się w końcu ocknąć.
globalne-archiwum.pl/…-moment-by-sie-w-koncu-ocknac/


Trudno uwierzyć, że na naszej planecie mogą istnieć konstrukty, które w jawny sposób namawiają do przeprowadzenia procesu depopulacji, oraz w znacznym stopniu bazują na satanizmie. Tak dzieje się w przypadku monumentu wybudowanego w 1980 roku w amerykańskim stanie Georgia za fundusze kogoś posługującego się pseudonimem R.C. Christian (prawdopodobnie RC oznacza zakon Rose-Croix).

Monument zawiera inskrypcje nakazujące między innymi depopulacje ziemi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą.” Zatem inskrypcja sugeruje, iż osoby sponsorujące tą budowlę mają w swych planach masową depopulację świata w ten czy inny sposób. Dziesięć przykazań Lucyfera, bo tak nazwałem dziesięć zobowiązań zapisanych na potężnych blokach, które są de facto odwrotnością tego, co naucza Biblia, ujawniają plany.

Tajne plany osób, które powiązane są z tym monumentem, a jak podają regionalne zapiski, ziemia, na której stanął monument należała do osoby będącej masonem, monument zaprojektował mason i wreszcie wykonanie również odbyło się w firmie, która była powiązana z masonerią.
Z kolei przed blokami z przesłaniem umieszczono płytę z zapiskiem informującym o istnieniu podziemnej komory, która ma znajdować się dwa metry pod monumentem.

Dalej treść informuje nas, że zawartość komory poprowadzi świat ku nowemu wiekowi. Zatem powstaje pytanie, o jaki wiek tutaj chodzi? Na to pytanie udziela nam odpowiedzi David Spangler słowami: „Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.” Czy zatem jest to słuszna diagnoza współczesności?

Czy świat w jawny sposób czci Lucyfera? Jest to pytanie szalenie kontrowersyjne w społeczeństwie, w którym nie wierzy się w istnienie demonów, wielu kapłanów porzuciło tą świadomość a sam kościół zdaje się coraz częściej zaprzeczać istnieniu piekła. Mimo to należy zadać to pytanie, ponieważ siły demoniczne istnieją i realnie oddziałują na świat oraz na człowieka. Dlatego jeżeli mówimy o satanizmie, to jednym z podstawowych rytuałów tej „religii” jest składanie ofiary z ludzi. Życie odbierane w wybranym czasie i miejscu w określony sposób staje się ofiarą.

20.03.2003 roku, Bush rozpoczął bombardowania Bagdadu o 5:50. Trwały one do 21.03. Główne media nazwały je sądem i grozą, ale dzień ten jest znany jako Wigilia Ostary, powszechnie znana jako wiosenna równo noc. Okultyści wielbili tego dnia bogini ziemię, Gaję, druidzi obchodzili dzień płodności wiosennej. Wojna zakończyła się szybko, bo 1.05.2003 roku. Dzień ten przez okultystów zwano, Betlaine lub Noc Walpurgii. Od 20 marca do 1 maja zgodnie z okultystycznym rytuałem oddaje się ziemi krew.

Szerzenie się sekretnych praktyk o podłożu okultystycznym i magicznym w tajnych stowarzyszeniach a po przez nie w kręgach władzy nie jest niczym nowym i nadzwyczajnym. Grupa Bilderberg, Bohemian Grove czy wreszcie Masoneria to przykłady tego typu magicznych stowarzyszeń, które oparły swoje istnienie na wiedzy tajemnej. Wiedza ta ma swoje źródło w satanizmie i w ten właśnie sposób zataczamy pełen okrąg.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.” John F. Kennedy, były Prezydent USA.

Punkt pierwszy przykazań Lucyfera brzmi: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą.” Zatem, w jaki sposób to uczynić? Po przez szczepienia? Modyfikację ludzkiego DNA? Kreowanie wojen i globalnych pandemii? Zapewne tak. Punkt drugi czy też drugie przykazanie:„Mądrze kierujcie reprodukcją, poprawiając kondycję i różnorodność.” Kierowanie reprodukcją w myśl ograniczenia populacji to nic innego jak aborcje, eutanazja i ograniczenie płodności. Co ciekawe, jednym z ubocznych skutków COVID-19 może być bezpłodność, ponieważ ten wirus atakuje męskie jądra.

Przykazanie trzecie: „Jednoczcie ludzkość nowym żywym językiem.” Czyż to nie Bóg rozproszył ludzi? A może w dobie nadciągającego nowego ładu globalnego, po prostu łatwiej będzie taką cywilizację kontrolować? Przykazanie czwarte: „Rządź namiętnością, wiarą, tradycją i wszystkimi rzeczami z temperamentem.” Co ciekawe przy okazji tego przykazania można przytoczyć fragment protokołów masońskich, który brzmi: „Kontrola społeczeństw będzie możliwa do osiągnięcia po przez monetarną i seksualną korupcję, która będzie wykorzystywana do uzyskania władzy nad mężczyznami zajmującymi wysokie stanowiska.”

Przykazanie piąte: „Chrońcie ludzi i narody rzetelnym prawem i sprawiedliwymi sądami. To polecenie jest w miarę logiczne, powstaje jednak pytanie czy możliwe do osiągnięcia a także czy aby nie jest zasłoną dymną, ponieważ najskuteczniejszą formą kłamstwa i zwiedzenia jest kłamstwo z dodatkiem prawdy i logicznego myślenia. Jak wiemy z demonologii a także licznych relacji egzorcystów, demony zwodzą ludzi po przez mieszaninę prawdy z kłamstwem.

Przykazanie szóste: Pozwólcie narodom rządzić wewnątrz i rozwiązujcie zewnętrzne problemy na forum światowym.” Tutaj mamy wyraźne odwołanie do instytucji zewnętrznej, w podtekście globalnego rządu, o którym mówiło wielu prezydentów USA. Idea Nowego Porządku Świata (New World Order), jest nadal bardzo żywa. Przykazanie siódme: „Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.” Oraz Przykazanie ósme: Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.” Są tym, czym przykazanie piąte, a zatem szczyptą prawdy i logiki w kłamstwie.

Przykazanie dziewiąte: „Nagradzajcie prawdę, piękno, miłość szukając harmonii w nieskończoności.” Zatem gwarantem osiągnięcia harmonii nie jest już Bóg, lecz bliżej niezidentyfikowana nieskończoność, która notabene prowadzi do bliżej niezidentyfikowanych energii kosmicznych a zatem szeroko pojętego okultyzmu i świata magii. Okultyzm i magia wiążą się ze światem duchowym, którym rządzą byty duchowe. Jednym z nich jest Lucyfer i jego upadłe anioły.
Przykazanie dziesiąte: „NIE BĄDŹCIE RAKIEM DLA ZIEMI, zostawcie miejsce dla natury.” Przy tej okazji należy odnotować, że Papież Franciszek pandemię koronawirusa COVID-19 określił mianem kary planety Ziemi, którą ludzkość niszczy. Przywódca chrześcijański zapomina o Bogu i de facto uznaje planetę za bóstwo. Drodzy Czytelnicy, przyszło nam żyć w niebywałych czasach, w których chrześcijaństwo zostało zdradzone przez samych „pasterzy” uosabiających „wilki w owczej skórze”. Teraz na koniec chcemy przytoczyć następujące słowa:

„Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później.

Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać. Każdy człowiek umrze, ale nie każdy żyje prawdziwie. Dlatego Ty, Ty i Ty, wszyscy musimy walczyć o tę prawdziwą wolność.”

Mel Gibson.

O to właśnie walczymy, każdy człowiek walczy dzień w dzień o swoją wolność duchową oraz fizyczną. Wielu nie jest tego świadomych, wielu to bagatelizuje, ale batalia o człowieczeństwo toczy się w każdej godzinie naszego istnienia, również teraz. Kto jest naszym przeciwnikiem, wrogiem? Kto chce zawładnąć naszą wolnością i doprowadzić ludzkość na skraj przepaści? Tutaj również chcemy posłużyć się cytatem:

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Kim jest ów byt? To byt duchowy przepowiedziany przez inny byt duchowy nazywający siebie Angra Mainyu. W starożytności Angra Mainyu był klasyfikowany jako potężny demon. Kto jest panem demonów? Panem i królem demonów jest książę ciemności, czyli sam Lucyfer. Kto otrzymał wyżej cytowaną wizję? Wizję otrzymał Anton LaVey, czarnoksiężnik i okultysta, założyciel i najwyższy kapłan kościoła szatana.
Wieczne Odpoczywanie Amen
219

Poniżej przedstawiamy kilka etapów inicjacji rytualnej, jaka ma obecnie miejsce:


- Izolacja

Proces inicjacji rozpoczyna się od izolacji. Osoba odseparowana od innych ludzi oraz codziennych czynności wkracza w inny stan świadomości, stan, w którym staje się bardziej wrażliwa. Często, w inicjacji rytualnej, dużą rolę ogrywają maski.

Film Stanleya Kubricka zatytułowany
"Oczy szeroko zamknię…More
219

Poniżej przedstawiamy kilka etapów inicjacji rytualnej, jaka ma obecnie miejsce:


- Izolacja

Proces inicjacji rozpoczyna się od izolacji. Osoba odseparowana od innych ludzi oraz codziennych czynności wkracza w inny stan świadomości, stan, w którym staje się bardziej wrażliwa. Często, w inicjacji rytualnej, dużą rolę ogrywają maski.

Film Stanleya Kubricka zatytułowany
"Oczy szeroko zamknięte" dostarcza precyzyjnego obrazu tego rodzaju kontekstów. Noszenie maski jest również formą izolacji; jest się odizolowanym od najbliższego otoczenia i nie nie jest się rozpoznawalnym jako jednostka. en.wikipedia.org/wiki/Eyes_Wide_Shut

- Powtarzanie:

Gdy stan świadomości inicjowanego ulegnie przemianie, kontynuuje się jego przygotowywanie. Uwaga jest kierowana na jeden temat (dziś jest nim koronawirus). Dzieje się to poprzez użycie instrumentu ciągłego powtarzania. Na całym świecie i za pośrednictwem wszystkich kanałów (media, polityka, instytucje) jednolite komunikaty buczą nowe
mantry
: "Zostań w domu!", "Zachowaj dystans!" i "Oto nowa normalność!".

Unifikacja komunikatów pokazuje, że jest to proces skoordynowany. Jego skutkiem jest stan napięcia i strachu, który trzyma ludzi pod kontrolą.

- Zagrożenie śmiercią

Strach zostaje spotęgowany groźbą rychłej śmierci. Jest to element niezbędny w rytuałach inicjacyjnych. Człowiek inicjowany przeżywa doświadczenie znalezienia się na progu śmierci. To też jest dziś bardzo widoczne. Ciągle ostrzega się nas, że nasze życie jest w niebezpieczeństwie; jesteśmy bombardowani liczbami przypadków nowych infekcji i zgonów. Podczas inicjacji często składane są ofiary, które umierają na ołtarzu obsługiwanym przez wysokich rangą kapłanów. Mass media pokazują nam zdjęcia ofiar koronawirusa: rzędy trumien i szokujące zdjęcia pacjentów w szpitalach, zawiniętych w plastik, wraz z towarzyszącymi im rurkami oraz
respiratorami.
Traumatyczne zdjęcia i komunikaty sprawiają, że człowiek inicjowany zaczyna załamywać się psychicznie. Traci się grunt pod stopami i zaczyna się szukać wskazówek u władz.

- Transformacja

Na tym etapie inicjowany wkracza na teren czegoś, co można określić jako duchową "ziemię niczyją". Dawne życie zostaje wyrzucone jak stara skóra węża. Teraz, człowiek podatny na obróbkę jak miękka glina, zaczyna być formowany, programowany dla nowego świata, dla "nowej normalności".

- Wskrzeszenie

Inicjacja jest już zakończona. Powstał nowy człowiek, z nowymi wzorcami myślenia, odpowiedni dla nowego społeczeństwa -posiadającego nowe formy i nowy kodeks postępowania.

- Integracja

Człowiek może już w owym momencie zintegrować się z "nowym społeczeństwem". Jak będzie wyglądało społeczeństwo, które przygotowują dla nas? Będzie to z pewnością społeczeństwo z rządem centralnym, w którym dominującą rolę odgrywać będzie technologia, w tym mikrobiologia (szczepienia), ICT – Information and Communication Technology ("promieniowanie") oraz sztuczna inteligencja. Ludzkie decyzje będą stopniowo zastępowane przez algorytmy.

Rząd włoski analizuje i promuje zastosowanie sztucznej inteligencji w różnych sektorach społeczeństwa. mise.gov.it/…iciale-Bozza-Consultazione.pdf

Wiele osób powie:"Ale ja tego nie wybierałem?" Odpowiedź jest taka, że w tym nowym społeczeństwie, wybór człowieka nie odgrywa żadnej roli. Według Yuvala Harari (oczywiście Żyda) – który podobnej perspektywie utorował drogę swoimi książkami – ludzka wolność jest "niczym innym jak chrześcijańskim mitem" , nienadającym się do XXI wieku. Nowy światopogląd Harari'ego to transhumanizm. Automatyzacja i sztuczna inteligencja sprawią, że większość ludzi stanie się zbędna, a światem rządzić będzie mała, bogata elita ludzkich robotów (cyborgów). en.wikipedia.org/wiki/Yuval_Noah_Harari

«Unfortunately, “free will” isn’t a scientific reality. It is a myth inherited from Christian theology. Theologians developed the idea of “free will” to explain why God is right to punish sinners for their bad choices and reward saints for their good choices. If our choices aren’t made freely, why should God punish or reward us for them? According to the theologians, it is reasonable for God to do so, because our choices reflect the free will of our eternal souls, which are independent of all physical and biological constraints.»

mindmatters.ai/…is-free-will-a-dangerous-myth/
medium.com/…freedom-a-summary-10d85220ee39

Można by sądzić, że nigdy nie dojdzie do tego, że człowiek zaakceptuje tego rodzaju społeczeństwo. Rzecz w tym, że nie mówi się prawdy o nim. Polityka, media i pisarze tacy jak Harari stawiają na głęboką emocjonalność. Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że dzisiejsze społeczeństwo nie może dłużej funkcjonować w dotychczasowy sposób i że konieczna jest radykalna zmiana. Nowa, światowa dyktatura zostanie przedstawiona jako "współpraca międzynarodowa", która ma przynieść rozwiązania wszystkich problemów społecznych, takich jak kwestie zdrowia, bezpieczeństwa i zanieczyszczenia środowiska.

Rządy, instytucje i korporacje międzynarodowe mają przygotowane nowe technologie i nowe prawa, które jeszcze bardziej ograniczą nasze wolności. Ważnym elementem będzie wprowadzenie 5G, obowiązkowych szczepień i sztucznej inteligencji. Wszystko to jest częścią programu kryzysowego COVID19 opracowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne, co oznacza, że zostanie on uruchomiony z dużą intensywnością.

VIDEO: MUST SEE On CV: COVID Action Platform - 'TELL ALL' Site Re: NWO (Mirrored From Rooster's House)


youtube.com/…eV-_5Lo&feature=youtu.be&t=930

Dziesiątki tysięcy satelitów zostanie wystrzelonych na bliską orbitę wokół Ziemi.

VIDEO: Elon Musk #starlink # lasertest # satellites
youtube.com/…v=gCZFoN-ul6A&feature=youtu.be

Satelity stworzą sieć dostępu do Internetu (5G) i sztuczną inteligencję. Kiedy w jednym z wywiadów, Elon Musk, inicjator owego projektu, został zapytany dokąd zmierza spółka wykorzystująca sztuczną inteligencję, odpowiedział "with artificial intelligence we are summoning the demon" (przy pomocy sztucznej inteligencji wzywamy diabła").

VIDEO: Tesla's Elon Musk: We're 'Summoning the Demon' with Artificial Intelligence youtube.com/watch?v=Tzb_CSRO-0g

VIDEO: Does Society Realize It Is Being Initiated?
youtube.com/…zha8EUw&feature=youtu.be&t=173

Również ważne ośrodki analityczne (think tank'i) i inne tego typu struktury nie ukrywają celu ich działań, czyli nowego ładu światowego pod scentralizowanym zarządem. Raporty z ośrodków analitycznych takich jak PNAC mówią, że "jedynie wspólny wróg będzie w stanie przekonać świat o potrzebie światowego rządu". Międzynarodowy terroryzm był takim wspólnym i ukrytym wrogiem, który doprowadził nas do rezygnacji z wielu naszych swobód. Ważny instytut należący do MIT stwierdził, że biorąc pod uwagę gotowość, z jaką ludzie od wydarzeń z 11 Września zaakceptowali nowe ograniczenia – bez problemu zaakceptują także nowe środki dotyczące COVID-19.

Nowym wspólnym wrogiem został teraz koronawirus. Jest to ostatni niewidzialny wróg, który stanowi pretekst do sfinalizowania planu. Zarówno międzynarodowy terroryzm, jak i koronawirus są oczywiście w większości przypadków oszustwami.

Ważne jest to, aby prawda wyszła na jaw. Problemem większości ludzi są ograniczenia fizyczne. Jeśli chcemy się z tego wydobyć, musimy najpierw wydostać się z więzienia psychicznego, co oznacza duży postęp. Oczywiście, jest to traumatyczne doświadczenie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że rządy i instytucje, o których sądziliśmy, że nas reprezentują i chronią, robią coś wręcz przeciwnego.
Jednakże w ostatecznym rozrachunku, działania potężnych (wobec ludności świata) sił nie są niczym innym, jak złowrogą karykaturą transformacji w kierunku nowej świadomości, jaką człowiek jest w stanie osiągnąć samodzielnie, świadomie i przy zachowaniu pełnej wolności. Faktycznie, potrzebna jest wielka przemiana, potrzebny jest lepszy, "nowy świat". Zostanie to osiągnięte poprzez działania prawdziwych "nowych ludzi", świadomych i wolnych, a zatem niezwyciężonych.
Na podstawie:
olek19801
Zobaczymy co z tego zrealizują.
jolka100
Proszę o namiary na materiał źródłowy
MIQUEDEM~
Dołączam się do prośby.
m.rekinek
Dziennikarz z Kanady mówi o tym samym tu youtu.be/iho2dUKzM2I
JAREK N shares this
1.8K
zostaną przeniesieni do izolatek. Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek.

Jak możesz sobie wyobrazić, po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą…More
zostaną przeniesieni do izolatek. Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek.

Jak możesz sobie wyobrazić, po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i przekroczyło wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem. źródło gloria tv
m.rekinek
modernistae prohibere
Plan demona jasny. Niejeden raz już tacy próbowali i fiasko. Najbliższe przykłady: Nieudana rewolucja bolszewicka w Moskwie - klęska. Teraźniejsza rewolucja bolszewicka w Brukseli - wszystko wskazuje na klęskę. Kolos na glinianych nogach - Ussrael - wali się z szumem Niagary. Cóż jeszcze? Pan Bóg jest dawcą życia i Jego Wola Najważniejsza.