Clicks286
CÓRKA MARYI

JEZUS: Nigdy nie lekceważcie tego darmowego Daru od Boga. Pieczęć Boga Żywego będzie was chronić

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 21 września 2013 roku, godz. 12.22

Moja szczerze umiłowana córko, wiele się wydarzy na świecie, gdy wzrośnie moc fałszywego proroka, a każdy, kto ośmieli się rzucić mu wyzwanie, zostanie zignorowany, nawet na najwyższych stanowiskach w Moim Kościele.

Polityczne spory będą miały wpływ na cztery części ziemi. Cztery potężne imperia wyłonią się jako główne źródło, z którego wszystkie wojny zostaną przezwyciężone. Gdy te imperia wzrosną w siłę, będą sprawować władzę nad wieloma częściami świata, ale nie wszystkimi, ponieważ na to nie pozwoliłby Mój Ojciec.

Wszystkie te narody będą walczyły między sobą, chociaż będą utrzymywać, że współpracują. Gdy wzrośnie nieufność, wszystkie będą się nawzajem prześcigały i wtedy walka posunie się dalej. Zniszczą znaczną część swoich biednych narodów. Ludziom, którymi będą rządzili, pozostawią niewielką władzę, a demokracja prawie nie będzie istnieć.

To właśnie ci niewinni i cierpiący ludzie otrzymają Ochronę Boga, jeśli będą mieli Pieczęć Boga Żywego. Nigdy nie lekceważcie tego darmowego Daru od Boga. Pieczęć Boga Żywego będzie was chronić w czasie wojen od śmierci fizycznej i duchowej. Proszę, dajcie ją jak największej liczbie ludzi w każdym narodzie.

Egipt i Syria zostaną wplątane w walkę o władzę, co będzie miało konsekwencje dla Izraela. Żydzi mają wielu wrogów. Wszystkie wojny, które mają na celu te dwa państwa i je angażują, doprowadzą do ostatecznej bitwy, która obejmie Izrael, który będzie cierpiał najgorsze ludobójstwo, jakiego doświadczono od czasów II wojny światowej.

Upadek i powstanie Jerozolimy jest przepowiedziane i te bitwy muszą nastąpić, zanim spełnią się proroctwa.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…e-wojny-zostana-przezwyciezone
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…which-wars-will-be-surmounted/

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

ORĘDZIA O PIECZĘCI BOGA ŻYWEGO

______________________________________________________________