Libor Halik
32.6K

Šílenci v EU už odhlasovali - navždy bez plynu, a tak zemřít zimou a hlady!

Říj 17, 2022 VIDEO: Europoslanec za německou AfD odhalil šílenou rezoluci EU parlamentu, která vyzývá Německo a celou EU k okamžitému embargu na ruská fosilní paliva a k opuštění obou plynovodů …More
Říj 17, 2022
VIDEO: Europoslanec za německou AfD odhalil šílenou rezoluci EU parlamentu, která vyzývá Německo a celou EU k okamžitému embargu na ruská fosilní paliva a k opuštění obou plynovodů Nord Stream a jejich ponechání po explozích bez oprav, což povede ke korozi a zničení potrubí! Proti rezoluci hlasovali jen 3 čeští europoslanci, stejně jako 3 němečtí, ale většina poslanců z celé EU se dopustila vlastizrad na svých národech! Evropská unie už nechce žádný levný plyn v Evropě, cílem je totiž Agenda 2030!
Rakouský server Wochenblick.at přinesl neuvěřitelný článek [1] a krátké video s německým europoslancem za AfD, který odhalil, že předminulý týden 6. října se v Evropském parlamentu hlasovalo o neuvěřitelné rezoluci. Europoslanec Bernhard Zimniok uvedl, že evropští poslanci hlasovali o rezoluci o Ukrajině, jejíž součástí byl i paragraf vyzývající k zavedení okamžitého embarga teď a ihned na všechna ruská fosilní paliva.
A současně i výzva Německu a všem zemím EU k opuštění …
More
Marian7
Už bolo aj so Sovietskym zväzom na večné časy.
Janko333
⚠️Fašista Goebbels o banderovcích: Banderovci jsou šílení maniaci, jinými slovy bestiální dobytek. Ale přesně takové lidi v této době potřebujeme, aby se nám podařilo zničit nedobytné Slovany.
A pak sami musí být zničeni - zvěř nemá co dělat mezí lidmi!
Mira393
Jestli mají čím nahradit tak proč ne, jestli nemají tak je to sebevražda