Clicks829

BÓG OJCIEC: Czas na Nowy Raj został ustalony i wszystko zostało ustanowione dla nowego domu Moich dzieci, nowego świata

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 20 września 2012 roku, godz. 18.25

Moja najdroższa córko, jak bardzo pragnę mieć Moje drogie dzieci blisko Siebie, tak żebym mógł im okazać, jak bardzo są kochane. Tak liczne są Moje dzieci rozproszone po całym świecie, a jednak tak niewiele zna swojego Ojca. Swojego Stwórcę.

Tym, którzy Mnie nie znają, trzeba powiedzieć, że ich nie opuszczę. Powstanę przeciw siłom zła i królowi kłamstwa, bestii, i wymażę istnienie tej strasznej plagi. Dopiero wtedy, gdy spadną zasłony nikczemności, Moje dzieci będą mogły zobaczyć Prawdę.

Dzieci, nie martwcie się, ponieważ wasze modlitwy dotykają Mojego Serca i dzięki waszym prośbom uratuję wiele Moich dzieci, które są w ciemności.

Moja Misja wysłania Mojego Syna umiłowanego, by odzyskał Moje Królestwo, już się obecnie dokonuje, choć wielu może nie być tego świadomych. Czas Mojego Syna łączy się teraz z waszym czasem, dzieci, i wkrótce wszystko stanie się jednym. Czas na Nowy Raj został ustalony i wszystko zostało ustanowione dla nowego domu Moich dzieci, nowego świata.

Wołam do was z Nieba, aby nakłonić was do zaufania Mojemu Synowi, Jego wielkiemu Miłosierdziu i Jego obietnicy, aby wypełnić to Przymierze. Odrzućcie wątpliwości, które mogą jeszcze pozostawać, bo one powstrzymują was od szukania prawdziwego pokoju. One zatrzymują Moje Łaski, które chcę wylać na was, aby ochronić was w tym ostatnim, pozostałym okresie, gdy szatan ma władzę nad ziemią. Jego czas ma się ku końcowi. Potem nastąpi Nowy Początek.

Czekam z miłością na powrót Moich dzieci do Mojego Królestwa, Królestwa Nowego Raju. Tak właśnie miało być.

Kocham was. Ufajcie Mojemu Synowi i czekajcie na Moje wezwanie.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…czasem-dzieci-i-wkrotce-wszystko-stanie-sie-jednym
wordpress.com/…your-time-children-and-soon-all-will-become-one-2/
CÓRKA MARYI
"Czekam z miłością na powrót Moich dzieci do Mojego Królestwa, Królestwa Nowego Raju. Tak właśnie miało być.

Kocham was. Ufajcie Mojemu Synowi i czekajcie na Moje wezwanie."