Edward7
32.7K

Dr Carrie Madej: Szczepionki na COVID-19 polegają na wprowadzeniu TECHNOLOGII do ludzkich ciał

Ed Dowd: Liczba hematologicznych skarg zdrowotnych wzrosła o 522% powyżej średniej w 2022 r.

Kevin Hughes
Dr Carrie Madej zauważyła, że szczepionka (COVID-19 nie miała na celu zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi, ale wprowadzenie technologii do ich organizmów. Powiedziała dr Stevenowi Hotze w odcinku "The Dr. Hotze Report" z 24 lipca na Brighteon.TV: "Od razu wiedziałam, że w tej [szczepionce] nie chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie ludzi, ale po prostu o wprowadzenie technologii do ludzkiego ciała". "Zasadniczo mogliby zacząć korzystać z WiFi, to prawie możliwość bezprzewodowego monitorowania ciała. Nazywa się to Internetem rzeczy lub Internetem ciał" - kontynuowała Madej. Hotze zgodził się z jej sentymentem, dodając, że chcą, aby ludzie otrzymywali zastrzyki COVID-19, aby ciała ludzi zostały skażone tlenkiem grafenu, hydrożelami i innymi nanotechnologiami.

Według gospodarza Brighteon.TV, tlenek grafenu może przenikać przez barierę krew-mózg do mózgu i łączyć się z neuronami. Może również powodować krzepnięcie krwi, a także inne problemy zdrowotne. Hotze powiedział, że obecność tlenku grafenu we krwi nie jest normalna i że ostatecznie utworzy on włókna, które pozwolą władzom kontrolować ludzi.
Tlenek grafenu nie jest teorią spiskową, dodał Hotze, powołując się na firmę Inbrain Neuroelectronics, która pobrała tlenek grafenu i wprowadziła go do organizmu pacjenta. Następnie firma wykorzystała komputer i pole elektromagnetyczne do kontrolowania myśli i zachowania pacjenta. Hotze ostatecznie ostrzegł, że procedura ta oznacza, że zaszczepiona osoba nie będzie już myśleć samodzielnie, dzięki tlenkowi grafenu i hydrożelowi. Fale elektromagnetyczne z telefonu komórkowego lub wieży komórkowej można następnie wykorzystać do kontrolowania sposobu myślenia lub działania danej osoby, dodał.

W szczepionkach na COVID-19 chodzi przede wszystkim o KONTROLĘ

Madej, lekarz osteopata i lekarz chorób wewnętrznych , powiedziała, że była zdumiona pośpiechem ludzi, którzy chcieli tak zwaną „szczepionkę” – w rzeczywistości zastrzyki z modyfikacją genetyczną. O różnych składnikach fiolek ze szczepionką COVID-19 dowiedziała się po wcześniejszych spotkaniach dotyczących transhumanizmu, modyfikacji genetycznych i wykorzystania biosensorów w ludzkim ciele. Ujawniła również, że podczas spotkań, w których uczestniczyła, nigdy nie słyszała, aby ktokolwiek mówił o technologii wykorzystywanej do doskonalenia ludzi. Zamiast tego rozmowy zawsze koncentrowały się na kontrolowaniu i modyfikowaniu myśli i zachowań człowieka. Zdaniem Madej technologię można wykorzystać w dobrym lub złym celu. Bezprzewodowe łączenie ludzi z dowolnym inteligentnym urządzeniem w celu ich ochrony i monitorowania zdrowia to jeden z przykładów dobroczynnego wykorzystania technologii. Ale w tym przypadku władze wykorzystują technologię w złowrogi sposób – w tym przypadku do szpiegowania i kontrolowania ludzi. Hotze ostatecznie zauważył, że tak zwana szczepionka COVID-19 z tlenkiem grafenu i hydrożelem nie była „bezpieczna i skuteczna” w przedstawiony sposób – ponieważ nie powstrzymała ludzi przed zarażeniem się chorobą i przekazaniem jej innym ludziom.

Szczepionka COVID-19 uwalnia substancję podobną do grafenu, która powoduje uszkodzenie komórek i skrzepy krwi u osób nieszczepionych, ostrzega lekarz . Dr Carrie Madej ujawnia Health Ranger, że szczepionki Covid zawierają „egzotyczną nanotechnologię” do śledzenia i kontroli biologicznej . Źródła: Brighteon.com CarrieMadej.com Dr. Carrie Madej: COVID-19 vaccines are about introducing TECHNOLOGY into human bodies – Brighteon.TV – NaturalNews.com

Oszałamiający raport Eda Dowda: Liczba hematologicznych skarg zdrowotnych wzrosła o 522% powyżej średniej w 2022 r.

Belle Carter
Były zarządzający portfelem Blackrock i renomowany analityk danych, Edward Dowd, odkrył ostatnio za pośrednictwem brytyjskiego systemu Personal Independence Payment (PIP), że liczba przypadków hematologicznych wzrosła o 522 procent w latach 2020-2022, w tym samym okresie, w którym trwała pandemia.„Z naszymi pracownikami dzieje się coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy”, powiedział założyciel Phinance Technologies gospodarzom, dr Drew Pinsky i dr Kelly Victory, podczas występu tego pierwszego 18 lipca w „ Ask Dr. Drew Ed Dowd Reveals New "Bombshell" Data That Looks Like A Cover Up w/ Dr. Kelly Victory – Ask Dr. Drew | Dr. Drew Official Website - drdrew.com .„Znalezione tutaj sygnały są po prostu nie śmieszne i wygląda to na tuszowanie” – dodał, odnosząc się do alarmującego wzrostu niepełnosprawności po wprowadzeniu szczepionek mRNA.

Następnie wyświetlił slajd przedstawiający roczne rozliczenia (płatności) PIP według układów ciała, przy użyciu różnych wskaźników dla wspomnianego okresu. „Trendy były stabilne [sprzed lat], a potem to eksplodowało”. „Chcę powiedzieć, że jest to w porównaniu z trendem. Nie w porównaniu z 2021 lub 2020 r. Jest w porównaniu z trendem, który analizowaliśmy od 2016 do 2019 r. Jest to więc procentowy wzrost w stosunku do trendu” – wyjaśnił, odnosząc się do przypadków związanych z krwią. Zwrócił również uwagę, że zgodnie z wykresem wzrost roszczeń dotyczących różnych układów ciała zaczął wzrastać powoli w 2020 r., przyspieszył w 2021 r. i po prostu eksplodował w 2022 r. „Więc dzieje się coś, co jest szkodliwe dla populacji Wielkiej Brytanii” – zakończył.

Poniżej przedstawiono alarmujący wzrost procentowy na układ ciała, poza 522 procentami przypadków hematologicznych: słuchowy – wzrost o 121 procent; układ sercowo-naczyniowy – wzrost o 121 procent; dermatologiczny – wzrost o 138 proc.; hormonalna, metaboliczna i termoregulacja – wzrost o 156 procent; żołądkowo-jelitowy - do 145 procent; układ moczowo-płciowy – wzrost o 143 procent; odporny - do 115 procent; neurologiczne – wzrost o 107 procent; i psychiatryczne – o 124 proc.

W odpowiedzi , Dowd wyjaśnił, że dane dotyczą rzeczywistych rozliczonych i opłaconych roszczeń z tytułu niepełnosprawności . Oznacza to, że wymienione były przyczyny leżące u podstaw. „Te liczby są po prostu szalone procentowo” - zauważył Dowd podczas wywiadu. Co więcej, alarmujący jest wzrost roszczeń związanych z krwią, co odpowiada odchyleniu standardowemu o 61. Trzykrotne odchylenie standardowe zdarza się w 0,3% przypadków i już teraz jest dużym problemem na Wall Street. „Czasami widzimy ekstremalne zdarzenia o sześciu odchyleniach standardowych i to jest szalone” – dodał. Jest to jednak przytłaczające 61-krotne odchylenie standardowe. „To jest jak prawdopodobieństwo pojawienia się czarnej dziury w pobliżu Ziemi i zostaniemy przez nią wessani w ciągu dwóch lat. To nie jest coś, co może się wydarzyć przez pomyłkę” – podkreślił.

Na początku 2021 roku Dowd zauważył wzrost liczby doniesień o nagłych zgonach wśród sportowców i młodych ludzi w całym kraju. Zgromadził dowody z branży ubezpieczeniowej, domów pogrzebowych i rządowych baz danych, aby odkryć wzrost nagłych zgonów wśród Amerykanów w wieku produkcyjnym.

W międzyczasie obserwujący na Twitterze prowolnościowego dziennikarza obywatelskiego @VigilantFox, który zamieścił wywiad, następnego dnia transmitowano program, odpowiedzieli na wątek z wdzięcznością dla Dowda za potwierdzenie, w jaki sposób szczepionki mRNA stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia... „Nie wyjaśnią tego. Społeczność medyczna jest w trybie zaprzeczania i ukrywania. Straciłem przyjaciół z 50-letnim stażem, którzy są lekarzami, za to, że odważyli się mówić negatywną prawdę o zastrzyku. Jeśli ci dobrzy przyznają się do tego, co zrobili, czy możesz wyobraź sobie, jak ukrywają swoją winę?” @Trinka2020 odpowiedział. Inny napisał: „Nasz przyjaciel zmarł 5 tygodni po zdiagnozowaniu raka krwi na początku tego roku. Sprawny i zdrowy wcześniej. Wczesne lata 50. Dwoje nastoletnich dzieci. Całkowicie zadźgany”.
VaccineInjuryNews.com ma więcej artykułów na temat niebezpieczeństw związanych ze szczepionkami mRNA COVID-19.
VigilantFox.Substack.com DrDrew.com NaturalNews.com

Ed Dowd bada epidemię nagłych zgonów w 2021 i 2022 z dr Kelly Victory

Neenah Payne
Na początku 2021 roku Ed Dowd zauważył wzrost wiadomości o nagłych zgonach wśród wysportowanych sportowców i innych pozornie zdrowych osób. Od tego czasu zgromadził dowody z branży ubezpieczeniowej, branży domów pogrzebowych i rządowych baz danych, które pokazują, że nadmierna liczba zgonów wśród Amerykanów w wieku produkcyjnym wzrosła w 2021 r. w porównaniu z 2020 r. Jego teza jest prosta: co zmieniło się w 2021 r.?

„Przyczyna nieznana”: epidemia nagłych zgonów w 2021 i 2022 r.
Ed Dowd: COVID Shots are Cause Youth Democide wyjaśnia, że kiedy Edward Dowd, były menedżer portfela BlackRock, pojawił się w War Room – Pandemic Stephena Bannona, wyjaśnił, że jego ekspert branży ubezpieczeniowej przekopał się do danych CDC i znalazł szokujące informacje związane z nadmierną śmiertelnością. „ Grupa milenijna w wieku od 25 do 44 lat doświadczyła 84% wzrostu nadmiernej śmiertelności do jesieni w 2021r. Myślę, że to najgorsza w historii nadmierna śmiertelność ” – stwierdził Dowd. Dowd zauważył, że wykres czwarty przedstawia zwiększone przyspieszenie nadmiernej śmiertelności w 2021 r., mniej więcej w czasie, gdy weszły w życie nakazy i dawki przypominające. Patrząc na dane CDC z odpowiedniej perspektywy, Dowd powiedział, że „ począwszy od lata do jesieni, wraz z mandatami i "wzmacniaczami", odnotowano ponad 61 000 zgonów - to liczby tysiąclecia ”.

Zasadniczo milenialsi doświadczyli wojny w Wietnamie w drugiej połowie 2021 roku ”. Według Dowda 58 000 żołnierzy amerykańskich zginęło w wojnie w Wietnamie ( Archiwa Narodowe podały 58 220 ofiar śmiertelnych wojny w Wietnamie). „ To pokolenie właśnie przeżyło wojnę w Wietnamie ”. Dowd wyjaśnia, dlaczego uważa, że te dane są dowodem na to, że zastrzyki z COVID-19 powodują nadmierną śmiertelność we wszystkich grupach wiekowych. Mając te szokujące dane, Dowd nazwał to „democydem”. Definicja Democide w Wikipedii : „ Democide to morderstwo jakiejkolwiek osoby lub ludu przez ich rząd, w tym ludobójstwo, zabójstwo polityczne i masowe morderstwo. Dowd podsumował: „ Więc rząd poprzez te mandaty zabijał ludzi ”.

„Przyczyna nieznana”: Epidemia nagłych zgonów w 2021 i 2022 r. (Obrona zdrowia dzieci)
„Co zabija zdrowych, młodych Amerykanów? W 2020 roku nastąpił gwałtowny wzrost liczby zgonów w Ameryce... Prezes firmy ubezpieczeniowej OneAmerica publicznie ujawnił, że w trzecim i czwartym kwartale 2021 r. umieralność osób w wieku produkcyjnym (18–64 lata) była o 40 proc. wyższa niż przed "pandemią". Co istotne, większość zgonów nie była spowodowana COVID-19. 40-procentowy wzrost liczby zgonów dosłownie wstrząsa ziemią. Nawet 10-procentowy wzrost nadmiernej liczby zgonów byłby wydarzeniem 1 na 200 lat. Ale to było 40 proc. I na tym polega historia — historia, która zaczyna się od oczywistych pytań:

Co spowodowało ten historyczny wzrost liczby zgonów wśród młodych ludzi?Co spowodowało przejście od osób starszych, od których oczekuje się, że umrą, do osób młodszych, od których oczekuje się, że będą nadal żyć?

Oczywiście nie jest to COVID (/grypa), ponieważ wiemy, że COVID nie jest istotną przyczyną śmierci młodych ludzi. Różni interesariusze wypowiadają się na temat tego, co może być przyczyną tej epidemii nieoczekiwanych nagłych zgonów, ale „PRZYCZYNA NIEZNANA” nie wyraża opinii ani nie spekuluje. Fakty po prostu są, a matematyka po prostu jest. Książka zaczyna się od bliższego przyjrzenia się rzeczywistej ludzkiej rzeczywistości kryjącej się za statystykami, a kiedy widzisz ludzi, których reprezentuje suchy termin Nadmierna śmiertelność, trudno jest zaakceptować tak wiele nieoczekiwanych nagłych zgonów młodych sportowców, znanych jako najzdrowsze wśród nas.

Podobnie, gdy wielu zdrowych nastolatków i młodych dorosłych umiera we śnie bez wyraźnego powodu, i umiera podczas rodzinnej wycieczki lub pada martwe podczas uprawiania sportu, samo w sobie budzi to natychmiastowe obawy dotyczące zdrowia publicznego. A przynajmniej kiedyś by budziło. Zadaj sobie pytanie, czy pamiętasz, jak takie rzeczy miały miejsce w twoim życiu — w gimnazjum? W liceum? Na studiach? Ile razy w życiu słyszałeś o wykonawcy, który padł martwy na scenie w połowie występu? Twoje własne doświadczenie życiowe i intuicja podpowiedzą ci, że to, co za chwilę zobaczysz, nie jest normalne. A przynajmniej nie było to normalne przed 2021 rokiem”.


Tuszowanie: rosnąca niepełnosprawnoś wśród pracujących Amerykanów 2021-2023
W poniższym filmie Dowd mówi, że ta pandemia niepełnosprawności rozpoczęła się w lutym 2021 r., a do listopada 2022 r. było 3,2 miliona (1,7 miliona zatrudnionych osób) nowo niepełnosprawnych Amerykanów w ciągu około 18 miesięcy. Oznaczało to wzrost wskaźnika niepełnosprawności wśród bezrobotnych o 8,83% oraz wzrost wskaźnika niepełnosprawności wśród pracujących o 31,41%. Dowd twierdzi, że ta pandemia jest tak duża, że przyćmiewa wszystko, co wydarzyło się w 2020 roku. Czerwcowe dane pokazują, że około 4 milionów niepełnosprawnych Amerykanów - osiągnęło nowe szczyty. Dowd twierdzi, że dane pokazują, że zatrudnienie w latach 2021-2023 było szkodliwe dla zdrowia. Jakakolwiek jest przyczyna, dotyka ona ludzi zatrudnionych bardziej niż ogół społeczeństwa. Dowd nie spekuluje na temat przyczyny, ale wiele osób pracujących było potrzebnych do wykonania zastrzyków COVID.

Ed Dowd: „Nie mogą uciec od tych danych” 14.07.23 „ To największa przykrywka, jaką widziałem w życiu. Rośnie liczba roszczeń z tytułu niepełnosprawności i ludzie zastanawiają się, dlaczego. „ Jeśli to nie szczepionka, to co to jest? ” pyta Ed Dowd w tym odcinku „Friday Roundtable”. Stwierdza również: „ Niektórzy ludzie będą niestety wytwarzać białko kolczaste przez całe życie ”.


Największe tuszowanie światowego kryzysu zdrowotnego
Dowd omówił dane z Wielkiej Brytanii, które pokazują, że choroby krwi gwałtownie wzrosły. Roszczenia dotyczące autyzmu w każdym wieku wzrosły o około 200% od czasu wprowadzenia szczepionek na COVID. Wyjaśnił, że tak duże odchylenie od oczekiwanych danych nazywa się wydarzeniem „Czarnego łabędzia” na Wall Street.

Dowd mówi, że jest to globalny kryzys zdrowotny. To obecnie panuje pandemia. Jego firma nie zamierza spekulować na temat przyczyn tej eksplozji niepełnosprawności. Zamiast tego nakładają na wielomiliardowe władze służby zdrowia obowiązek wyjaśnienia, co się dzieje i dlaczego o tym nie mówią. Ponieważ dane Dowda nie obejmuje lekarzy, proszą lekarzy o rozważenie.Dowd wyjaśnia, jak daleko wykraczają poza oczekiwania dane dotyczące niepełnosprawności na podstawie krzywej Bella. Zwykle około 68% danych wypada pośrodku, biorąc pod uwagę średnią. „1 odchylenie standardowe” lub „1 zdarzenie Sigma” nie jest niczym niezwykłym. Wydarzenie „2 Sigma” staje się dziwne. Zdarzenie „3 Sigma” jest bardzo rzadkie. Dowd mówi: „ Zdarzenie o odchyleniu standardowym wynoszącym 3 zdarza się w 0,03% przypadków ”.

Dowd powiedział; Urzędnicy ds. zdrowia mają te dane, widzą te sygnały, ale nie mamy od nikogo wiadomości. To największa przykrywka, jaką widziałem w życiu. Moim zdaniem to nie brak kompetencji. Teraz obserwujemy nowotwory, które zbliżają się do 4 odchyleń standardowych w ujęciu miesięcznym i zbliżają się do 10 w ujęciu rocznym.

Obawy dotyczące bezpieczeństwa narodowego związane ze zgonami i niepełnosprawnościami spowodowanymi przez szczepienie COVID

Brian Hooker zwraca uwagę, że skutki finansowe roszczeń z tytułu niezdolności do pracy muszą być katastrofalne. Pyta: „ Jaki jest wpływ finansowy wniosków o niepełnosprawność rozpoczynających się w 2021 r. w Stanach Zjednoczonych? ” Dowd powiedział, że jego analiza ostrożnie obliczyła 300 000 zgonów w Ameryce, 1,36 miliona osób niepełnosprawnych i 26,6 miliona rannych, które można przypisać zastrzykom COVID. Spowodowało to 5,2 miliarda dolarów utraconych zarobków z powodu śmierci, 52 miliardy dolarów z powodu niepełnosprawności i 89 miliardów dolarów za stracony czas pracy. Czyli 150 miliardów w 2022 roku.

Jednak to nie mierzy utraconej produktywności. Ludzie, którzy chodzą do pracy, ale są kontuzjowani lub źle się czują, pracują na połowie prędkości i nie wykonują swojej pracy na czas. Tak więc ludzie zdrowi przepracowują się, bo muszą zająć się niepełnosprawnymi. Następnie są ludzie, którzy muszą opiekować się nowo niepełnosprawnymi. Nazywa się to „efektem mnożnikowym produktywności”, który może wynieść 1,5 biliona dolarów szkód ekonomicznych. Dowd zwrócił uwagę, że w dłuższej perspektywie jest to duży problem z alokacją zasobów. Środki, które należy przeznaczyć na inne cele, będą musiały zostać skierowane na opiekę nad chorymi. Jest to kwestia bezpieczeństwa narodowego.

Dowd został nawet poinformowany przez pułkownika Theresę Long, że wojsko może nie być w stanie funkcjonować za pięć lat. Aby zapoznać się z raportami płk. Longa, zobacz Jak szczepionki na COVID stwarzają problemy związane z bezpieczeństwem narodowym . Witryna firmy Dowd to PhiTech – Home (phinancetechnologies.com) .

Zastrzyki COVID spowodowały 74% zgonów po szczepieniu
Badanie e-mail dr Josepha Mercoli z dnia 18.07.23 : 74% zgonów po dźgnięciu spowodowanych strzałem ... Lekarze ocenzurowani przez The Lancet w artykule, który znalazł 74% przyczyny śmierci związanej ze szczepionką mRNA

W artykule podano: 5 lipca 2023 r. dr Peter McCullough, dr Harvey Risch, dr Roger Hodkinson, ekspert patolog kliniczny i kilku innych współpracowników opublikowali systematyczny przegląd wyników sekcji zwłok osób, które zmarły po otrzymaniu zastrzyku z COVID-19 w preprint czasopisma The Lancet serwer. Niepokojąco, ale nie zaskakująco, doszli do wniosku, że 62,5% do 73,9% zgonów po szczepieniu było prawdopodobnie spowodowanych zastrzykiem. Poprzednie przeglądy sekcji zwłok wykazały również, że szczepionki mRNA COVID są czynnikiem sprawczym nagłych zgonów sercowych… .

Jak to często bywało w ciągu ostatnich trzech lat, czasopismo nie traciło czasu na cenzurowanie gazety. Preprints z The Lancet pobrał go w ciągu 24 godzin, 4 stwierdzając, że „ wnioski z badania nie są poparte metodologią badania. 5 W jaki sposób? nie mówią. Jak zauważył McCullough, metodologia jest tak standardowa, jak to tylko możliwe.

Wcześniej The New England Journal of Medicine (NEJM) również odrzucił artykuł, podobnie jak Journal of the American Medical Association (JAMA). NEJM odrzucił go w ciągu kilku dni, a JAMA w ciągu około godziny od złożenia. Serwer preprint medRxiv i inni również odmówili opublikowania go….

Według McCullougha, z dnia na dzień, gdy gazeta wciąż znajdowała się na serwerze Preprint, pobieranie gazety odbywało się w setkach na minutę, co świadczy o wyraźnym zapotrzebowaniu na te informacje…. Artykuł jest obecnie dostępny tylko do pobrania na serwerze preprint Zenodo . Jak na ironię, usuwając gazetę z serwera, The Lancet powiększył ilość wejść , gdy wieści o cenzurze rozeszły się po mediach społecznościowych… W liście do redaktora Scandinavian Journal of Immunology opublikowanym pod koniec 2022 r. McCullough porównał wskaźniki zgonów sercowych wśród sportowców po szczepionce COVID-19, stwierdzając, że przed szczepieniem wśród zawodowych sportowców dochodziło średnio do 29 zgonów związanych z sercem rocznie. Po wprowadzeniu szczepienia, które zostało nakazane graczom, liczba ta wzrosła do 283 rocznie — 10-krotny wzrost. W wielu przypadkach gracze nie mają wcześniejszych objawów.

Rzuć światło na możliwe metody leczenia
Jak zauważył Wolf, dzięki jasnemu określeniu, w jaki sposób szczepionka COVID zabija ludzi, artykuł McCullougha pomaga również rzucić światło na potencjalne metody leczenia. Białko kolczaste wytwarzane przez ciało w odpowiedzi na zastrzyk mRNA jest głównym winowajcą, który musi zostać zdegradowany i wyeliminowany. Enzymy w twoim ciele, które normalnie wykonywałyby tę pracę, nie są w stanie zdegradować syntetycznego białka szczytowego, ale istnieją produkty, które mogą wykonać to zadanie.

McCullough odnosi się do japońskich badań, które wykazały, że nattokinaza może być bardzo pomocna w tym względzie. Jednak lumbrokinaza jest znacznie silniejszym enzymem fibrynolitycznym i prawdopodobnie działałaby lepiej. Bromelaina, enzym pochodzący z łodyg ananasa, również działa, mówi McCullough, podobnie jak kurkumina , aktywny składnik kurkumy. Wiemy również, że zarówno hydroksychlorochina, jak i iwermektyna pomagają w eliminacji białka szczytowego.

Jak zauważył McCullough, interesujące jest to, że podczas gdy wirus i białko szczytowe wytwarzane przez szczepionkę mRNA są syntetyczne i całkowicie nienaturalne, większość najlepszych lekarstw okazuje się być całkowicie naturalnymi związkami…. Oprócz ocen z sekcji zwłok, opisów przypadków szkód i różnych innych badań, statystyki pracy, roszczenia z tytułu niezdolności do pracy, roszczenia z tytułu ubezpieczenia na życie i statystyki śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny również mówią nam, że szczepionki COVID mają druzgocący skutek. Wszystkie gwałtownie wzrosły od czasu wprowadzenia tych szczepionek COVID.

... Według McCullougha nattokinaza, bromelaina i kurkumina również pomagają w degradacji białka szczytowego.Aby zapoznać się z kompleksowym planem leczenia, zobacz protokół I-RECOVER Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC) . Jest stale aktualizowany w miarę udostępniania większej ilości danych, więc pamiętaj, aby pobrać najnowszą wersję bezpośrednio ze strony internetowej FLCCC pod adresem covid19criticalcare.com.

Potrzebna jest teraz ogólnokrajowa rozmowa, aby uniknąć scenariusza Mad Max
Dowd mówi, że polityka COVID to największe oszustwo w historii świata. Zobacz Polityki COVID: największa zbrodnia przeciwko ludzkości od czasów II wojny światowej . Dowd uważa, że każdy, kto spróbuje bronić polityki COVID, zostanie wyśmiany przez Trybunał Opinii Publicznej. Sędziowie zaczną to wyjaśniać. Jeden z kolegów Dowda powiedział: „ Nie mogą uciec od tych danych. ”Dowd wyjaśnia, że zasady dotyczące COVID miały na celu odebranie wszystkim wolności poprzezwymuszenie zastrzyków COVID i wszystkich zasad. Nie mogłeś pracować, chodzić do szkoły, chodzić na siłownię, do restauracji, podróżować za granicę itp., chyba że dostałeś zastrzyki.

Dowd mówi, że problemy ze słuchem i oczami po zastrzykach COVID są poza wykresami. Miał nadzieję, że problemy ustąpią. Ostatnie dane potwierdziły jednak jego najgorsze obawy, że jest to trwały i nasilający się problem.

10 lipca Dowd był z dr Ryanem Cole'em , dr Pierrem Kory i innymi osobami na Maui. Dr Kory jest autorem książki War on Ivermectin: The Medicine that Saved Millions and Could Have Ended the Pandemic opublikowanej na Amazon 6/6/23. Dr Cole uważa, że uporczywe tworzenie się białka szczytowego w ciałach osób, które otrzymały zastrzyki z COVID, prowadzi do problemów (nanotechnologia, hydrożel z tlenkiem grafenu) . Mówi, że dobrą wiadomością jest to, że gdy ludzie zdadzą sobie sprawę z problemów, istnieją różne sposoby zmniejszenia produkcji białka szczytowego. Powiedział, że nawet ludzie, którzy otrzymali tylko dwa strzały, mogą mieć problemy. Mówi: „ To właśnie widzimy, niestety ”. Dowd zwraca uwagę, że pojawią się wszelkiego rodzaju problemy z łańcuchem dostaw i usługami. Przewiduje ekonomicznie lodowatego Mad Maxa , chyba że przeprowadzimy narodową dyskusję i rozliczenie, aby ludzie byli świadomi problemów. Ma nadzieję, że problemy zostaną rozwiązane, gdy ludzie dowiedzą się, czym one są.

Dowd powiedział: „ Potrzebujemy więcej odwagi. Potrzebujemy więcej ludzi na stanowiskach władzy i autorytetu, aby zabrać głos ”. Dowd powiedział, że jest członkiem kampanii Roberta F. Kennedy'ego Jr na prezydenta USA i że dobrze jest widzieć, jak RFK Jr. omawia te kwestie bez żadnych ograniczeń, mówiąc prawdę - wielkie dobrodziejstwo dla rozmowy. Uważa on, że zbliżamy się do „horyzontu zdarzeń szczepionkowych”, kiedy będzie ogólna świadomość pomimo tego, co robią media korporacyjne lub władze ds. Zdrowia.

Aimee Villella McBride zwraca uwagę na ogromne wzrosty zachorowań na raka, choroby autoimmunologiczne i wszelkiego rodzaju problemy neurologiczne. Jest tak wiele urazów, które powodują te ogromne niepełnosprawności. Zaznacza, że jest tylko kilku lekarzy, którzy pracują nad tym, jak złagodzić problemy powodowane przez białko szczytowe – a to, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innych. Ponadto ubezpieczenie nie pokrywa kosztów.

Dowd wyjaśnia, że cyfrowa waluta banku centralnego to sposób na zniewolenie każdej osoby na planecie. Mówi, że ostatecznie da to rządzącym możliwość dyktowania dowolnej polityki, którą chcą wdrożyć. Na przykład może istnieć kwota określająca, ile mięsa można kupić każdego miesiąca. Jeśli jesteś dysydentem, twoje pieniądze po prostu znikną. Brian Hooker zwraca uwagę, że Kanada zamroziła aktywa kierowców ciężarówek i ich zwolenników w 2022 roku .

Dowd przewiduje, że wkrótce pojawi się wiele gniewu ze strony ludzi, którzy kupili oszustwo COVID. Wierzy, że stanowi prokuratorzy generalni wniosą sprawy, gdy zobaczą, ile pieniędzy kosztuje ich niepełnosprawność związana z szczepionkami COVID. Dowd mówi, że ludzie, do których należy teraz dotrzeć, to ci pośrodku. Do oddanych „COVIDIANÓW” nie można dotrzeć i musimy mieć dla nich współczucie, ponieważ są zagubieni.

NIH nie odpowiada na prośby FOIA
Aimee Villella McBride wyjaśniła, że Obrona Zdrowia Dziecka wysłała wniosek FOIA do Narodowych Instytutów Zdrowia w celu uzyskania danych na temat zgonów z powodu szczepień COVID, ale są one blokowane. Dowd zwrócił uwagę, że Robert F. Kennedy Jr. napisał na Twitterze następujące informacje 8 lipca.

Polityka COVID: Wojna z ludzkością
W poniższych filmach dr David E. Martin wyjaśnia, że szczepionki COVID „warp speed” były planowane na wiele lat przed 2020 r. Dr Martin pojawił się w 2020 r. w Plandemic II: Indoctornation , najbardziej wirusowym filmie w historii, który pokazuje trwający od dziesięcioleci szlak pieniężny, który prowadzi bezpośrednio do kluczowych graczy stojących za polityką COVID.

MILIONY ZABITYCH DLA ZYSKÓW – SZCZEPIONKA COVID BYŁ LUDOBÓJSTWEM SPONSOROWANYM PRZEZ PAŃSTWO – DR. DAVID MARTIN DO PARLAMENTU UE 29.06.23 . SZCZEPIONKA COVID BYŁ AKTEM WOJNY PRZECIWKO RASIE LUDZKIEJ – DR DAVID E MARTIN 19.07.23 . Drzwi do wolności Nadeszła chwila rozliczenia. Ciemne siły, spowite płaszczem dobrej woli, spiskują, by przejąć stery naszego istnienia. Nasza kolej, by powstać, rozszyfrować ich złowrogie plany i wznieść nieustępliwą barykadę przeciwko ich marszowi. Activist Post - Alternative News & Independent Views
Ago Him shares this
3
🥵
jacenty_11 shares this
96
Monika Grom shares this
11.2K
Łukasz Duda
Teraz jak to mówią to po ptokach.