01:45:49
Dr. Burzynski - Rakovina ako biznis. Zázračný liek na rakovinu bez vedľajších a toxických účinkov ako je chemoterapia a ožarovanie? Rozprávka? Pozrite si celý dokument. Stojí to za to.More
Dr. Burzynski - Rakovina ako biznis.
Zázračný liek na rakovinu bez vedľajších a toxických účinkov ako je chemoterapia a ožarovanie? Rozprávka? Pozrite si celý dokument. Stojí to za to.
michaeldalloway
Jeeej, náhodou som si klikol na dokument, ku ktorému som preložil titulky. Preklad mi vyniesol ocenenie, na ktoré som hrdý. Ďakujem používateľovi zaira11 za upozornenie na chybu v reáliách. Bola to vyčerpávajúca robota. Som rád, že si to možno niektorí ľudia pozreli. Naozaj, ako je tu uvedené, stojí za to vidieť dokument. Ozaj, existuje už aj 2. diel.
zaira11
Ďakujem prekladateľovi za záslužnú prácu.
Chem len upozorniť na zlý preklad mena lekára v závere dokumentu - nie dr. Samowicz, ale bol to Ignác Semmelweis, uhorský lekár, ktorý pôsobil vo Viedni ako pôrodník. Dokázal, že ak si lekár a zdravotná sestra poriadne vydrhli ruky, infekcie u pacientov a úmrtnosť matiek po pôrode klesli. Požiadal vedenie nemocnice, aby personálu prikázali poriadne …More
Ďakujem prekladateľovi za záslužnú prácu.
Chem len upozorniť na zlý preklad mena lekára v závere dokumentu - nie dr. Samowicz, ale bol to Ignác Semmelweis, uhorský lekár, ktorý pôsobil vo Viedni ako pôrodník. Dokázal, že ak si lekár a zdravotná sestra poriadne vydrhli ruky, infekcie u pacientov a úmrtnosť matiek po pôrode klesli. Požiadal vedenie nemocnice, aby personálu prikázali poriadne umývanie a hygienu pred operáciou alebo pôrodom. Varovali ho a ke´d neustúpil z nemocnice ho vyhodili. Napísal lekárskej komore, bol však verejne zosmiešnený a jeho objav ignorovaný. Zomrel po krátkom pobyte vo viedenskom ústave pre duševne chorých v roku 1865 vo veku 47 rokov.
zaira11
Vynikajuce! Opät dokument krasne potvrdzuje, ze mocnym nejde o zachranu zivota ludi, ale o opak a vsetko tomu podriadia....Su bez svedomia a moralky - jednoducho zrudy!!! Hlboky obdiv patri ludom, ktori dokazu bojovat s molochom a este pomahat ludom!
julianaaaa shares this
47
s.
sMore
s.

s