Dr. Mike Yeadon varuje: Existuje plán na zabitie miliónov ak nie miliárd ľudí.

SLUŽOBNÍCI ANTIKRISTA SA NEZASTAVIA... Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer varuje: „Existuje plán na zabitie miliónov ak nie miliárd ľudí“

Teraz sme svedkami trestného činu. Som presvedčený, že to bude najväčší zločin v histórii ľudstva. Osobne verím, že budú zabité milióny ak nie miliardy ľudí. Na štvrtom sympóziu s UK Column to uviedol bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer Mike Yeadon.

Bolo to naplánované vopred povedal Yeadon, ktorý dostal informácie naznačujúce, že armády a vládne agentúry na tom pracujú už najmenej 25 rokov.

Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon :

„Sme v epicentre najväčšieho zločinu v histórii. Je to globálne. Je zameraná na kontrolu, zbavenie všetkých slobôd a vyžiada si to zabitie miliónov ak nie miliárd ďalších ľudí. Plánovalo sa to už dlho » . "Ak prijmete túto tyraniu tak stratíte slobodu a veľká je pravdepodobnosť aj život."

Yeedon ďalej povedal, že dodávateľské reťazce sú narušené. To isté sa deje pri výrobe potravín a hnojív varoval. "Kam to povedie? Masové hladovanie, vojny, migrácia. Toto sa stane ak sa nič neurobí."

Sme tiež svedkami ekonomickej devastácie: rastúce úrokové sadzby, obrovská hora dlhov, masívne bankroty, recesie, depresie. Očakáva, že peniaze budú čoraz menej cenné.

Ako môžeme zastaviť tento zločin? "Neuspokojte sa s digitálnou identitou a buďte odvážni."

Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry! Musíme sa častejšie modliť: Pane Ježišu Kriste prostredníctvom modlitieb Presvätej Bohorodičky a všetkých svätých zmiluj sa a zachráň Svätú Rus prichádzajúceho kresťanského ruského cára, katedrálu a Jeho obyvateľov! Daj nám oslobodenie spod jarma Židov a víťazstvo nad diablom a jeho armádou!

Príprava na celosvetové otroctvo a začatie Nového svetového poriadku.

Vo vnútri ekonomického resetu.

Tisíce celebrit mrtvých či poškozených po očkování

Pilot nákladného lietadla sa stal náhodným svedkom…
Public domain
Roberto 55
Stale vacsina Slovakov to povazuje za konspiraciu lebo maju vyplachnute mozgy globalistickymi mediami a "vakcinami", ktorymi sa nechali opichat. Presvedcil som sa o tom, ked som navstivil nedavno Slovensko.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Napríklad toto Respirátory na Slovensku končia. Povinné už nebudú ani v nemocniciach či v čakárňach
Aj tak ľudia budú nosiť lebo ľuďom "odporúčajú" respiratory a ľudia to majú už v hlave zakódované tým pádom sa boja a aj to dokedy bude zrušené keď prídu ďalšie "vlny" a "pandémie" tak budú znovať zavádzať proti ľudským právam ďalšie a verím tomu aj nové dragonické opatrenia.
majs
Roberto 55 Nejenom většina Slováků.