Príprava na celosvetové otroctvo a začatie Nového svetového poriadku.

NEUVERITEĽNÉ ODHALENIA... umierajúceho slobodomurára Bilderbergu.

PS: Preklad z ruštiny.

Stiahnuť vo formáte Word: otkroveniya-masona.doc [34 Kb]


Členka Bilderbergu a smrteľná chorá Lindsey Williams

Zlato a striebro sú jediné veci na ktoré sa môžete spoľahnúť. Všetky aktíva a prostriedky, ktoré máte musíte čo najskôr premeniť na zlato a striebro – urgentne píše caplimpede.ro.

Poponáhľajte sa, pretože Ilumináti pripravujú banky na kolaps a to sa stane veľmi skoro. Ideme do depresie a onedlho budú všetci úplne chudobní. To sa stane do dvoch rokov a klesneme na úroveň sedliackeho a veľmi chudobného života. Nemali by ste byť závislí od nehnuteľností, majetku (bohatstvo, dedičstvo, investície atď.).

Banky organizujú hypotekárnu krízu, ktorá bude regulovaná zákonom schváleným Kongresom USA pred dvoma týždňami, ktorý bankám umožňuje zabaviť nehnuteľnosti bez toho aby na to mali oprávnenie. Takže ak máte hypotéku splaťte ju teraz čím skôr alebo predajte svoj dom aby ste si mohli kúpiť inú nehnuteľnosť, splatiť ju v plnej výške aj keď peniaze z predaja vystačia len na kúpu chatrče. Uistite sa, že váš skromný dom je zaplatený v plnej výške - milióny ľudí prídu o svoje domovy!

Obama prijal program zdravotnej starostlivosti navrhnutý pod kontrolou bánk a spravovaný prostredníctvom poisťovacích spoločností. Táto vláda schválila skrytý zákon, ktorý kontroluje strelné zbrane, eutanáziu atď.

Americká vláda dala Číne Panamský prieplav už pred mnohými rokmi. Toto je stratégia Rady pre zahraničné vzťahy (CFR) a Trilaterálnej komisie!

China vlastnia všetky grécke prístavy

Čína vlastní 90% všetkých nerastov vzácnych krajín – komponentov pre technológie, zbrane atď. Čína vyrába 80% komponentov zbraní pre americkú armádu. USA sú závislé od Chíny!

Čína je producentom prírodných nerastných surovín na svete. Vlastni viac ako polovica austrálskej produkcie. Čína vlastní bane v Afrike, USA, na Strednom východe a v Kanade! Čína má monopol na 90% všetkých minerálov vzácnych krajín!

Čína obchoduje so všetkými menami, bohatne v hotovosti aby mohla nakupovať/predať menu.

Rusko je najväčším producentom ropy a plynu. Musíme si dávať pozor na Čínu a Rusko. Američania proti nim nikdy nevyhrajú vojnu, pretože USA presunuli celý svoj výrobný priemysel do Číny!

Globalisti chcú v priebehu niekoľkých mesiacov zvišiť krízu na Blízkom východe Banka Goldman Sachs, City Bank a MMF sú už v Iráne. Vošli takpovediac zadnými dverami aby Iráncov pred útokom finančne paralyzovali. Mali by ste tiež vedieť, že USA a Európa predáva počítače s vírusmi do Iránu. Toto je vedúca rana. Takže vidíme ako je Irán teraz zničený a zraniteľný ako to bolo kedysi s Irakom. Chystajú sa zaútočiť na Irán v priebehu niekoľkých mesiacov!

Projekt Devil's Mesia (Devil's Messiah)

Nevyliečiteľne chorý magnát tiež povedal: "Projekt Diabol je na ceste - musíme sa zbaviť Boha aby sme otvorili pre Nový svetový poriadok."

Dodal, že Diabolský projekt znamená nutnú zvrátenosť, pretože oni (Ilumináti) nedokážu prinútiť verných, bohabojných ľudí aby v to verili! Takže teraz vieme prečo je ľudstvu násilne vnucovaná homosexualita, lgbti, zvrátenosti rôzneho druhu, potraty, eutanázia, pornografia, smilnícke šaty, čarodejníctvo – to všetko v rámci prípravy na príchod Antikrista!!!

Ilumináti presadzujú „náboženstvo jedného sveta“

Národná rada cirkví (World Council of Churches) je financovaná slobodomurárskymi organizáciami – Rockefeller, Carnegie a Ford. Je zaujímavé, že tento koncil a nadácie podporujú falošný ekumenizmus (hnutie za celosvetové zjednotenie kresťanov) do náboženských spoločenstiev.

Väčšina cirkví v USA prevzala túto iniciatívu. Bolí ma duša pri pomyslení na to ako boli náboženské iniciatívy v mene Slova Pána zvrátené v niektorých častiach USA, Írska a dokonca aj v arcidiecéze Westminster! Takéto náboženské iniciatívy vedú len k inkluzívnej cirkvi! Dosť bolo toho všetkého dobrí ľudia!

V USA a niektorých krajinách boli prijaté nariadenia, ktoré dávajú miestnemu šerifovi právo zamknúť kostol ak existuje čo i len jedna sťažnosť na pastora tohto kostola za to, že sa vyslovil proti homosexualite atď. Vyhlasujú také zákony a podzákonné normy na zatvorenie akejkoľvek cirkvi mimo akéhokoľvek právneho procesu ako je to v prípade Číny.

"Musíme mať vlastné mediálne národné prostriedky na vytvorenie Nového svetového poriadku!" Tieto prostriedky už majú: mediálna korporácia vlastnená slobodomurárskou organizáciou. Úmyselne ničia civilizáciu.

Elity ovládajú Čínu a Rusko , prezidenta USA a Kongres. Kongres sa chystá zaviesť zákon o kybernetickej bezpečnosti a zákon o uhlíkovej dani. Americkí daňoví poplatníci budú požiadaní aby zachránili krajinu z pazúrov hypotekárnej krízy, ktorá prinesie asi 3 bilióny dolárov na podnose veľkým bankám. Veľké banky skupujú malé banky, ktoré sa snažia zachrániť našu ekonomiku, ale Ilumináti im to nedovolia. S Bilderberg majú úplnú kontrolu nad vašimi peniazmi, vaším domovom, autom, celým vaším životom!

Stiahnuť vo formáte Word: otkroveniya-masona.doc [34 Kb]
PLÁNY ANTIKRISTA... Začiatok nového svetového poriadku 4. júla 2025 Smernica OSN 001. (VIDEO)

Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry! Plány Antikrista a jeho služobníkov sú známe, pretože už ich naozaj neskrývajú. Ak sa nám pred 15 rokmi keď sme hovorili o prichádzajúcej novej svetovej vláde a Antikristovi ľudia smiali a niektorí nás označovali za sektárov, alarmistov a eschatológov.

Teraz z každého železa počujeme vyhlásenia o novom svetovom poriadku a jednotnej globálnej vláde. Plány svetovej antikristovskej elity nie sú nijak zvlášť skryté, pretože naši nepriatelia sú už presvedčení o svojej plnej moci a úplnej kontrole nad celým svetom prostredníctvom svojich bábok Putina, Zelenského, Bidena a iných diablových poskokov.

Preto drahí bratia a sestry máme len jedno východisko! Neprestajne sa modlite k Pánovi aby Rusku udelil víťazného cára, ktorý s pomocou Božou dokáže vytrhnúť Rusko z pazúrov Antikrista a jeho diabolských služobníkov. Pane Ježišu Kriste prostredníctvom modlitieb Presvätej Bohorodičky a všetkých svätých zmiluj sa a zachráň Svätú Rus s prichádzajúcim kresťanským ruským cárom, jeho katedrálu s jeho obyvateľmi ! Daj nám oslobodenie spod jarma Židov a víťazstvo nad diablom a jeho armádou!

Drahí bratia a sestry samozrejme, že môžete sa zasmiať týmto plánom Antikrista a jeho služobníkov, ktoré sú vyjadrené a odhalene. Je však prezieravejšie brať ich so všetkou vážnosťou aby ste si neskôr neuhryzli lakte, sediac v totálnom koncentračnom tábore diabla, kde otroctvom bude nielen telo, ale aj duša. Či sa to diablom podarí v roku 2025 alebo o niečo neskôr – na tom nezáleží. Vy a ja vieme, že to pripravujú naši nepriatelia, ktorí majú kolosálnu moc a peniaze. Pomôž nám, Pane!


Smernica OSN: Plánované ciele jednej svetovej vlády. Výkonná zložka všetkých krajín bude odvolaná, pretože tieto povinnosti prevezmú naši volení vedúci predstavitelia organizácie OSN. Hranice už nebudú, zóny budú určené číslami. Vlády, ozbrojené sily a orgány činné v trestnom konaní všetkých krajín budú zrušené a OSN bude jedinou štruktúrou spravujúcou tieto zóny. Polícia OSN bude vykonávať funkcie kontroly a potláčania nesúhlasu.

(zobraziť a komentovať
Bastion a Telegram )


Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvr…

Plán elit na zmražení fin. systému a reset.

Ohlásili svoje plány na 2022-24

Prichádza totálne celosvetové otroctvo.

Oficiálny odborníci hovoria o treťom jazdcovi Apokalypsy.

APOKALYPSA SA NAPLNILA... Antikrist prostredníctvo…
Public domain
Libor Halik shares this
1.2K
Lindsey Williams: V USA a niektorých krajinách boli prijaté nariadenia, ktoré dávajú miestnemu šerifovi právo zamknúť kostol ak existuje čo i len jedna sťažnosť na pastora tohto kostola za to, že sa vyslovil proti homosexualite atď. USA a Európa predáva počítače s vírusmi do Iránu. Toto je vedúca rana. Takže vidíme ako je Irán teraz zničený a zraniteľný ako to bolo kedysi s Irakom. Chystajú …More
Lindsey Williams: V USA a niektorých krajinách boli prijaté nariadenia, ktoré dávajú miestnemu šerifovi právo zamknúť kostol ak existuje čo i len jedna sťažnosť na pastora tohto kostola za to, že sa vyslovil proti homosexualite atď. USA a Európa predáva počítače s vírusmi do Iránu. Toto je vedúca rana. Takže vidíme ako je Irán teraz zničený a zraniteľný ako to bolo kedysi s Irakom. Chystajú sa zaútočiť na Irán v priebehu niekoľkých mesiacov!
dyk
Zlato a striebro?
To vám vezmú. Nebudú sa s vami baviť.
veritas18
Nutné porádne ukrýt a nic nepriznavat!!!Jako zvirata a jidlo za protektoratu.