Prichádza totálne celosvetové otroctvo.

PS: Preklad z angličtiny.

Čoskoro nebudú bankomatové karty a ľudia nebudú mať a ani vlastniť svoj majetok. Prichádza totálne celosvetové otroctvo.

Koniec bankomatov v Austrálii? V celej krajine boli demontované tisíce bankomatov, keďže banky prešli na digitálnu technológiu. Bankomaty a pobočky bánk po celej Austrálii sa naďalej rýchlo zatvárajú. Presun zákazníkov k digitálnemu bankovníctvu vedie ľudí k otroctvu.

Austrálie zavírá banky a ruší bankomaty.


Vedúca distribúcie Nového Zélandu Kat Bray povedala, že zmena bola jasným znamením doby. Keďže sa austrálske banky naďalej zameriavajú na digitálne transakcie pre zákazníkov , bankomaty a pobočky bánk podľa nových údajov v celej krajine miznú.

Analýza ukázala, že v posledných rokoch bolo zatvorených približne 460 bankových pobočiek v celej krajine a od roku 2020 bolo odstránených približne 3 800 predtým aktívnych bankomatov. Len v Novom Južnom Walese je teraz v obchodoch o 140 bánk menej a takmer 300 predmestí nemá ani jeden bankomat na výber hotovosti.

Podobný príbeh je aj vo Victorii, kde 120 pobočiek natrvalo zatvorilo svoje brány pre zákazníkov.

„Zatvorenie má zničujúci dopad na miestne komunity ,“ povedala Giulia Angrisano, národná tajomníčka Únie finančného sektora.

Veľký reset vyžaduje, aby obehové hospodárstvo poskytovalo všetky produkty ako službu na presadzovanie programu „nebudeš mať nič a budeš šťastný“.

Podľa blogového príspevku Davos Agenda „8 predpovedí pre svet v roku 2030“ prvá predpoveď znie: „Všetky produkty sa stanú službami“ vďaka obehovému hospodárstvu.

Tento blogový príspevok je založený na eseji napísanej mladou globálnou líderkou Svetového ekonomického fóra (WEF) a dánskou poslankyňou Idou Auken, ktorá bola uverejnená vo Forbes v roku 2016 s názvom „Vitajte v roku 2030: Nemám nič, nemám súkromie a život nikdy nebol lepší. " Vitajte v mojom meste - alebo, lepšie povedané, v našom meste. Nemám nič. Ja nemám auto. Nemám domov. Nemám žiadnu techniku ani oblečenie ,“ píše Oken. „Všetko o čom ste si mysleli, že je produkt je teraz službou ,“ dodáva, vďaka „prelomu obehového hospodárstva . “

Obehové hospodárstvo sľubuje posilnenie udržateľnosti odklonom od lineárneho hodnotového modelu „ber, vyrábaj, míňaj“ a prijíma obehový „ber, vyrábaj; vezmi si to, urob to, “ hlási Accenture .

Vše o globalisty připravované transhumanistické agendě
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Veľký reset = Neo-Holodomor?
V roku 2015 WWF a Centrum pre americký pokrok vytvorili simuláciu globálnej "potravinovej krízy" v štýle operácie Lockstep s názvom Reakcia potravinového reťazca. Tento článok sa zaoberá tým, ako ich sedem rokov stará "simulácia" súvisí so súčasnými politickými udalosťami.
Ak sú simulácie COVID (Event 201 a Operation Lockstep) niečím podobné, potom by bolo celkom …More
Veľký reset = Neo-Holodomor?
V roku 2015 WWF a Centrum pre americký pokrok vytvorili simuláciu globálnej "potravinovej krízy" v štýle operácie Lockstep s názvom Reakcia potravinového reťazca. Tento článok sa zaoberá tým, ako ich sedem rokov stará "simulácia" súvisí so súčasnými politickými udalosťami.
Ak sú simulácie COVID (Event 201 a Operation Lockstep) niečím podobné, potom by bolo celkom bezpečné predpokladať, že globalisti plánujú celosvetový hladomor. Starí psi, nové triky.
Great Reset = Neo-Holodomor? ‘Food Chain Reaction’: A simulation like Operation Lockstep but for a global famine caused by food chain collapse
Martin - Patrón Svätý Malachiáš