10:02
Autentické svědectví Češky žijící v Austrálii v oblasti New South Wales, z kterého mrazí ! Austrálie byla jako země vylosována pro spuštění největšího detenčního kempu na světě. Nový tábor …More
Public domain
Rosllynn
Nezbývá než držet se Boha, odhodit strach a neposlouchat. Je nutné mít velkou důvěru v Boha. U něho není nic nemožného (Lukáš 1, 37). Je třeba odhodit strach, se vzepřít a spolehnout se na Boha a nechat se Jím vést. Někdo si řekne, když se nenechám očkovat, neuživím se a neuživím ani rodinu. A když ho ta vakcína zabije nebo zmrzačí, tak ji uživí?? Poslušnost vede jen k otroctví. Život …More
Nezbývá než držet se Boha, odhodit strach a neposlouchat. Je nutné mít velkou důvěru v Boha. U něho není nic nemožného (Lukáš 1, 37). Je třeba odhodit strach, se vzepřít a spolehnout se na Boha a nechat se Jím vést. Někdo si řekne, když se nenechám očkovat, neuživím se a neuživím ani rodinu. A když ho ta vakcína zabije nebo zmrzačí, tak ji uživí?? Poslušnost vede jen k otroctví. Život otroka je nesnesitelný.
Josef Pavelka
Milé děvče, neboj se. Kdybys chtěla, tak sleduj méně sdělovací prostředky, působí přes ně nepřítel. Zůstaňte v pravdě, buďte co nejblíž Pánu Ježíši, Otci všemohoucímu a Duchu Utěšiteli.
Peter(skala)
ved nedávno som videl članok, kde sa sťažoval otec, lebo mu syna zaočkovali bez jeho suhlasu.
Marieta Ria
Neskutočné, oni budujú v ľuďoch nenávisť, aby jeden druhého bonzoval, robil zle a vyvršoval sa na druhom, že nepodľahol experimentu, ako on. Nikdy neboli takto ľudia rozhádaní medzi sebou a tak proti každému., brat nepozná brata, kamarát kamaráta... Tlačia do ľudí, že neočkovaní sú úhlavní nepriatelia a oni sú všetkému na vine.
Tento obrázok to vystihuje bravúrne:
Trepifajksl
To jsou normální banditi.
ekans
je mě té mládeže velmi líto, jediná možnost je hledat kříž Krista Pána