csk.news
536

Autor Sodomy Bol „Expertom“ Na Ohováračské „Správy O Zneužívaní“ Francúzskych Biskupov

Hrubo zveličujúca správa Sauvého ohľadom Francúzskych Biskupov o homosexuálnom zneužívaní použila homosexuálneho aktivistu, socialistu a ateistu Frédérica Martela (54) ako „externého experta“.

Pozvaný bol napriek tomu, že ohováral Benedikta XVI. ako "homosexuála,", povedal, že ho Kardinál Müller prijal v pyžame a oznámil "historický prejav" Františka o homosexualite, ktorá sa nikdy nestala.

Výsledkom prejednávania s Martelom v Októbri 2019 bolo osem strán (Francúzština).

Vo svojej homosexovej propagandistickej knihe „Sodoma“ Martel bez uvedenia faktov tvrdí, že „heterosexuál František“ žije vo Vatikáne „medzi homosexuálmi“ [ktorí boli všetci menovaní ním] a že byť homosexuál je „takmer normou v duchovenstve."

Martel ďalej vymyslel, že štyria Františkovi nedávni predchodcovia boli homosexuáli – evidentne ním nebol priateľ František, ktorý ubytoval Martela vo Vatikáne a mal čas prečítať si Martelovu propagandu.

Martelovým hlavným zdrojom je jeho „gaydar“ (kontrakcia slov „gay“ a „radar“), ktorý mu podľa jeho názoru umožňuje rozpoznať iných homosexuálov. Ďalej v homosexovej dogme káže, že ten, kto kritizuje homosexuálnu neresť, je „homosexuál“ a ten, kto túto neresť ospravedlňuje, nie je. Preto sú všetci Františkovi kritici „homosexuáli“.

Toto je úroveň Francúzskej „správy o zneužívaní“, ktorá dokazuje, že Francúzski biskupi sú dekadentní aj pri riešení dekadencie.

Obrázok: Frédéric Martel, © wikipedia, CC BY-SA, #newsNbkyfwxvyn