BÓG OJCIEC: Największy plan zniszczenia setek milionów istnień ludzkich osiąga cel przez grzech aborcji

God the Father: Greatest plan, to destroy hundreds of millions of lives, has been succeeding, through the sin of abortion

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 4 lipca 2013 roku, godz. 18.40

Moja najdroższa córko, nadszedł Mój Czas, abym przez zastosowanie siły zainterweniował na świecie w czasie wielkiego grzechu przeciwko Mnie. Moja cierpliwość jest wystawiana na próbę, a Mój Gniew zapłonął, gdy jestem świadkiem największych zniewag, jakie są popełniane wobec Mnie.

Jako Stwórca wszystkich żyjących istot, Ja Jestem Twórcą życia. Stwarzam je tak, jak pragnę, i kończę je według Mojej Świętej Woli. Gdy człowiek usiłuje ingerować w Moją Wolę, oddam cios, ponieważ nie będę tolerował takiej niegodziwości.

Wy, którzy zabijacie którekolwiek z Moich dzieci – wasze życie zostanie zakończone. Odbiorę wam życie, nie tylko w ciele, ale i w duchu. Życie Wieczne nie będzie wam udzielone i nie może być wam udzielone. Życie, które odbieracie, stanie się waszym upadkiem. Oko za oko będzie waszą karą.

Niech uważają ci z was, którzy wciąż niszczą życie w każdej formie. Wiem, co robicie. Wiem, że plan aborcji jest nadzorowany na całym świecie przez jedną grupę, która jest wśród was. Wiem, że te kraje, które śpieszą się z wprowadzaniem niemoralnych praw, aby usprawiedliwić aborcję, są jedynie marionetkami. Są pociągani za sznurki i tańczą tak, jak zagra im jedna światowa grupa, która jest posłuszna tylko jednemu panu. Są wierni bestii, którego największy plan zniszczenia setek milionów istnień ludzkich osiąga cel przez grzech aborcji. Nienarodzeni są łatwym celem w ich oczach. Wykorzystują aborcję, aby mieszać się w Moje Prawa i w wielki Dar, jaki przekazałem człowiekowi – Dar życia.

Brzydzę się wyniosłością ludzi, którzy są ściśle złączeni z bestią i tymi spośród was, których on ogłupia. Moja Miłość jest potężna, ale wasz nikczemny zamiar zniszczenia tego, co jest Moje, doprowadzi do tak gwałtownego przerwania, że będziecie krzyczeć o życie. Chyba że wezwiecie Mnie teraz poprzez Dar pojednania, to zostanie wam okazana odrobina Miłosierdzia. Każdy z was, kto zgadza się na odbieranie życia nienarodzonych, zachęca do tego lub ma w tym udział, będzie cierpieć tę samą karę. Gdy zniszczycie niewinne życie, to i wasze życie zostanie wam odebrane. Obserwuję w strasznym bólu, jak obrażacie Mnie od tak dawna. Wasz czas się skończył, bo zostaniecie teraz surowo ukarani z powodu tego poważnego czynu przeciwko Mojej Boskości.

Pamiętajcie, że zostało wam już niewiele czasu, aby wycofać swoją zgodę na aborcję. Mój Gniew wyleje się wkrótce na cztery krańce ziemi. To właśnie z powodu grzechu aborcji człowiek będzie cierpiał najgorsze kary. Żaden kraj nie zostanie wyłączony z tych kar. Tylko tym, którzy nie pozwalają na aborcję, zaoszczędzę tego strasznego bólu, który zadam światu.

Żaden człowiek nie ma prawa występować przeciwko Mnie, Twórcy życia. Nikt. Kto odważy się Mi przeciwstawiać, naśladując Mnie w odbieraniu życia, zostanie pozbawiony wszelkiego życia.

Wasz Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…-ze-plan-aborcji-jest-nadzorowany-na-calym-swiecie

__________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Maryja Panna: Zwróćcie się z prośbą do mojego Syna, aby prowadził was do swojego Wielkiego Miłosierdzia

Maryja Panna: Musicie walczyć z każdym prawem i każdym argumentem, który promuje aborcję

__________________________________________________________