01:34:25
Krucjata Modlitwy - O uwolnienie od grzechu, prześladowania i ucisku (Polish) ✔️ Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy pt. „O uwolnienie od grzechu, prześladowania i ucisku” zawiera modlitwy z …More
Krucjata Modlitwy - O uwolnienie od grzechu, prześladowania i ucisku (Polish)

✔️ Spotkanie modlitewne Krucjata Modlitwy pt. „O uwolnienie od grzechu, prześladowania i ucisku” zawiera modlitwy z Księgi Prawdy, Różaniec święty i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wszystkie Orędzia oraz Modlitwy Krucjaty z Księgi Prawdy dostępne są po polsku na stronie jezusdoludzkosci.pl a w formie nagrań także na Księga Prawdy , gdzie cała Księga Prawdy jest czytana 24 h na dobę.

✔️ Program spotkania:
0:00 Wstęp
01:52 Modlitwy na początek spotkania.
05:34 Orędzie Pana Jezusa z Księgi Prawdy.
09:46 Różaniec Święty – Tajemnice Bolesne.
Wybrane Modlitwy Krucjaty:
40:41 Codzienne Modlitwy Krucjaty.
52:31 Zestaw 1: Modlitwy o całkowite wyzwolenie ludzkości z grzechu i oddzielenia od Boga.
56:17 Zestaw 2: Modlitwy za chrześcijan prześladowanych na całym świecie.
01:00:04 Zestaw 3: Modlitwy za wszystkich ludzi na całym świecie żyjących pod jarzmem uciskających reżimów.
01:04:46 Zestaw 4: Modlitwy o zatrzymanie globalnej kontroli.
01:07:22 Modlitwy Litanie.
01:13:42 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
01:23:22 Orędzie Pana Jezusa z Księgi Prawdy.
01:31:09 Ogłoszenia.

✔️ Modlitwa Krucjaty 18 - Powstrzymaj antychrysta i jego grupę
„O drogi Jezu, uratuj świat od antychrysta. Chroń nas przed nikczemnymi sidłami szatana. Zachowaj ostatnią Resztę Twojego Kościoła od zła. Daj wszystkim Twoim kościołom siłę i Łaski potrzebne, by bronić się przed wojnami i prześladowaniem planowanym przez szatana i jego armię terrorystów. Amen”.

✔️ Modlitwa Krucjaty 7 - Modlitwa za tych, którzy odrzucają Miłosierdzie
„Jezu, proszę Cię najusilniej, byś przebaczył tym grzesznikom o ciemnych duszach, którzy odrzucą Światło Twojego Miłosierdzia. Przebacz im, Jezu, błagam Cię, abyś wybawił ich od grzechów, z których, jak sami to widzą, tak trudno im się uwolnić. Napełnij ich serca Promieniami Twojego Miłosierdzia i daj im szansę powrotu do Twojej owczarni. Amen”.

✔️ Czym jest Księga Prawdy wyjaśnia strona Księga Prawdy – Księga Prawdy.
Księga Prawdy została wspomniana w Piśmie Świętym u proroka Daniela (Dn 10,21). Znajdujemy tutaj odniesienie do tej tajemniczej księgi. Archanioł Gabriel wyjaśnia Danielowi, że wszystko, co zostało mu objawione o przyszłości i końcu czasów, można znaleźć w Księdze Prawdy. Daniel usłyszał także polecenie zapieczętowania tej księgi, bo jest ona przeznaczona na inny czas – właśnie na nasze obecne czasy, to jest koniec czasów.
Księgę Daniela, rozdział 10. można przeczytać tutaj Biblia Tysiąclecia - Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu - Dn 10
Treść Księgi Prawdy została objawiona także św. Janowi Ewangeliście, a on przekazał ją w Księdze Apokalipsy za pomocą symboli i proroctw. Księga jest opieczętowanym zwojem, zawiera bogatą treść.
Księgę Apokalipsy, rozdział 10. można przeczytać tutaj Biblia Tysiąclecia - Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu - Ap 10
Obecnie Jezus Chrystus, Baranek Boży, łamie te pieczęcie. Księga Prawdy jest teraz ujawniania i przekazywana z Nieba jako orędzia w objawieniach Marii od Bożego Miłosierdzia. W latach 2010-2015 zostało przekazanych ponad 1330 orędzi.

✔️ Spełnione do tej pory proroctwa z Księgi Prawdy są opisane na stronie Proroctwa – Księga Prawdy

✔️ Zapraszamy do dołączenia do naszych spotkań modlitewnych – grup Krucjaty Modlitwy misji Jezus do Ludzkości, więcej informacji znajdziesz na tej stronie Biuletyn informacyjny „Jezus do ludzkości” - na temat Krucjaty Modlitwy i Księgi Prawdy