lt.news
18

Ar arkivyskupas Paglia pradėjo pasityčiojimą?

„Tas raštas neturėjo būti parašytas“, - per popiežiaus žiniasklaidos pasirodymą Romoje sakė Arkivyskupas Paglia, Popiežiškosios gyvenimo akademijos prezidentas.

Homosekso šalininkų prelatas turėjo omenyje Vatikano užrašą dėl Italijos „Zan“ įstatymo („Legge Zan“), kuriuo siekiama apsaugoti homosekso propagandą nuo laisvo diskutavimo.

Paveikslėlyje už Paglia nugaros buvo galima pamatyti visiškai nuogą vyrą (vaizdo įrašas žemiau). Paglia yra akivaizdu, kad tariama „neapykanta homoseksualams“ egzistuoja, o iš tikrųjų homosekso ideologai nekenčia tų, kurie juos paneigia.

Paglia pridūrė, kad su „neapykanta homoseksualams“, kurią jis įsivaizduoja, reikėtų „kovoti“.

Tada norėdamas įmesti smėlio į visuomenės akis, jis pasakė, kad Zano įstatymas yra „blogai parašytas“, identifikuoja „problemą“, bet nepadeda jos išspręsti. Nepaisant to, kad šis įstatymas Evangelijos skleidimą paskelbia nusikaltimu, Paglia prieštaravo, kad konkordatas tarp Italijos ir Vatikano neturi „nieko bendro“.

Žvelgiant iš išorės, Paglia komentarai atrodo kaip asmeninė ataka prieš Pranciškų, tačiau tikėtina, kad tai buvo suderinta su Pranciškumi, norint sudrumsti vandenį.

#newsEzlemtwcet

03:36