ONZ: Zamknąć okna życia!

Komitet Praw Dziecka działający przy ONZcie, naciska na Unię Europejską by ta zdelegalizowała funkcjonujące na jej terenie tzw. ,,Okna życia”, które …
,,Stefanek,,
Jednym z narzuconych norm NWO i jednego rządu światowego jest odebranie władzy rodzicielskiej rodzicom -oraz brak sprzeciwu z ich strony -odnoszący się dio sposobu wychowywanie ich.
David44PL
Brawo! Oto owoce tolerancji i otwartości. Gdzie są nasi pasterze? Pochowali głowy w piasek i milczą jak im nakazali ich koszerni mocodawcy spod znaku cyrkla i węgielnicy.
sąsiad od serca
Ciekawe co teraz Hierarchowie powiedzą, gdy dostaną nakaz zamknięcia Okien Życia. Biada nam, bo wróg zabiera wszystko, co Wolność stanowi w imię dobra publicznego - depopulacyjnego, a my śpimy, jakby zamroczeni alkoholem.
annaaurelia
Ludzie!!! co się dzieje, czyżby na ziemi grasowały wszystkie szatańskie hordy?? Wszędzie, gdzie się nie obrócić, panoszy się zło, czy modlitwa garstki wystarczy, aby nas nie zeżarły ??? Gdzie podziało się Dobro, Miłość i Nadzieja?
Boże Wszechmogący, ratuj nas!!
Nemo potest duobus dominis servire !
-Komitet Praw Dziecka działający przy ONZcie, naciska na Unię Europejską by ta zdelegalizowała funkcjonujące na jej terenie tzw. ,,Okna życia”, które umożliwiają powierzenie nieciachanego dziecka pod opiekę Sióstr Zakonnych. Placówki takie funkcjonują w niemal w całej Europie, w tym od 2006 r. w Polsce.-