Clicks9
lv.news

Vīrusu priesteris iepazīstina ar Covid liturģiju

Iepriekšējo divu svētdienu euharistijas laikā tēvs Serhio Valverde no Kristo Reja baznīcas, Sanhosē, Hondurasā, izpildīja Hondurasas muzikālā ansambļa Banda Blanca 1991. gada dziesmu Sopa de Caracol.

Kad tā pirmo reizi tika izlaista, "Sopa de Caracol" ieguva starptautisku slavu. Valverde atjaunināja dziesmu ar saviem ar Covid saistītajiem vārdiem. Jaunais piedziedājums ir šāds: “Bez maskas ir Covid būs gan tev, gan man.” Pilo Tejeda, kurš izveidoja tekstu oriģinālajai versijai, uzzināja par atjauninājumu un vēlas tagad ierakstīt Valverdes versiju.

Nekad vēsturē baznīca nav tik daudz cīnījusies ar grēkiem kā tagad ar koronavīrusu. Valverde ir pazīstams ar savu sociālo aktivitāti, kas tēla dēļ baznīcā tiek pasniegta kā "kalpošana nabadzīgiem cilvēkiem".

Jau 2020. gada janvārī Dr. Viljams Šafners, profilaktiskās medicīnas un infekcijas slimību profesors Vanderbiltas universitātē Nešvilā, brīdināja, ka "ķirurģiskās maskas neliedz jums iegūt slimības", jo "šīs maskas nedarbojas, lai novērstu slimību daļiņu ieelpošanu".

#newsIrtayteqcj