Православний священик освятив місто після маршу геїв
![](https://seedus0275.gloriatv.net/storage1/lgmruy3r6hwxc7s05pgcde1lj3fxavmfp6qzz7o.webp?scale=on&secure=uKYZFIE4l_5qhCubDVsUkA&expires=1723750215)
За даними orthochristian.com (20 серпня), Мокряк окропив святою водою людей, дороги та пам'ятники, де йшов марш, та пояснював глядачам те, що він робить.
Гомосексуальна ідеологія набирає руху в Україні. Незважаючи на це, закони, які сприяють ідеології геїв, були негайно запроваджені режимом олігархів, які прийшли до влади після західного державного перевороту у 2014 році.
#newsDsvlnxadzw