uk.news
26

Африка: Біднота повстає проти Бергайліо

Слідом за Малаві, Замбією та Нігерією, єпископська конференція Гани відкинула гомосексуальну пропаганду Франциска, виражену в "Fiducia supplicans". More
Слідом за Малаві, Замбією та Нігерією, єпископська конференція Гани відкинула гомосексуальну пропаганду Франциска, виражену в "Fiducia supplicans".
Декларація була підписана 21 грудня єпископом Метью Квасі Гьямфі, 66 років, з Суньяні, президентом єпископської конференції.
Єпископ Квасі наголошує на істині, що Церква не має права давати "благословення", якщо це якимось чином надасть моральної легітимності гомосексуальним стосункам чи позашлюбним сексуальним практикам.
Ключовий абзац "Благословення, яке, згідно з Декларацією, може бути надане будь-кому, відноситься до молитов, які люди можуть просити. Для тих, хто перебуває у стані гріха, молитви мають на меті привести їх до навернення. Тому молитви за осіб, які перебувають в одностатевих стосунках, не мають на меті легітимізувати їхній спосіб життя, але вести їх на шлях навернення".
Звідси висновок, що "священики не можуть благословляти одностатеві союзи". З "Fiducia supplicans" Франциск досягнув нової вершини, яка розколює суспільство. …More