Clicks20.6K

MISS WORLD: "Jestem przeciwko aborcji"

Royco
3321
"Jestem przeciwny aborcji," powiedział Megan Lynne Młoda na indonezyjskiej kanału ANC. "Jestem pro life. Jeśli to oznacza, zabijając kogoś, kto jest już tam, jestem przeciw "wyjaśnia 23 Filipino-…More
"Jestem przeciwny aborcji," powiedział Megan Lynne Młoda na indonezyjskiej kanału ANC. "Jestem pro life. Jeśli to oznacza, zabijając kogoś, kto jest już tam, jestem przeciw "wyjaśnia 23 Filipino-American, który zdobył tytuł Miss Świata 2013 w Bali, Indonezja. Zapytany o antykoncepcji, "seks jest dla małżeństwa."
leonardo chiesa

Bravissima..coraggiosa..grande
VVV.JNSR and 2 more users like this.
VVV.JNSR likes this.
Acedian likes this.
Francesca80 likes this.
RellümKath
Weit wird sie aber in Zukunft mit dieser Einstellung nicht kommen...
Guiharan likes this.
Glopalombardo76
Excelente!!
Redeca
¡Dios te bendiga, dulce hermanita !
ľubica
TES
What a role model for young ladies! God bless you!
Atseñi
¡Valiente mujer!
Esto no es común..
espie valadao
Bello mensaje para todos los jovenes de hoy en dia! perseverar en los valores familiares, para poder caminar en el camino verdadero que es Jesucristo nuestro Señor.
jadwiska
bpr 2013-10-20 07:55:43
Miss World pokazała swoje ciało całemu światu. Maryja była bardziej cnotliwa. ;) - słuszna uwaga!
elzbieta21
superiel
U nás by přišla o titul i popularitu, ale třeba se pletu, měla by to některá miss zkusit.
Krisjuarrer likes this.
Giża Irena
Piękna, mądra odważna
LovVal
Eliane.Felippe and one more user like this.
Eliane.Felippe likes this.
Talita Kumy likes this.
pastorcilla

Juan Carlos Lopez and one more user like this.
Juan Carlos Lopez likes this.
dawidp94 likes this.
dawidp94
Blitzkrieg przeciwko prawu do życia w Parlamencie Europejskim

Proaborcyjne lobby w Parlamencie Europejskim chce politycznej neutralizacji Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „Jeden z nas” uchwałą żądającą uznania aborcji za prawo podstawowe.
74pat likes this.
74pat
HYK likes this.
De los santos
De fendamos la verdad, a tiempo y a des tiempo,...
Massimo79
Bella e brava! Che Dio ti benedica per il coraggio delle tue dichiarazioni controcorrente!

Massimo79 likes this.
Maurizio Muscas
Buona e bella!
Teresita Pita
More
Anja39
do jakich absurdów świat doszedł to się w głowie nie mieści.Czyni ekscytacje z pogladów oczywistych i normalnych które paradoksalnie stały się dla wiekszosci jakims komicznym wynaturzeniem..obłed totalny
mcaceres likes this.
junior16
kéž by bylo více takových odvážných věřících
tores
Jdi ty brepto. Ani missky se ti nezamlouvají? Jak to? V Lanškrouně je přece uctíváte v kostele, nebo ne?
guitarwoman likes this.
bratr
Je mi jasné, že misky se vyjadřují ke všemu, od záchrany dětí v Africe až po ochranu pralesů či environmentální politiku... Jak to vypadá ve skutečnosti je otazníkem. Stejně tak asi v tomto případě. Nicméně je milé, je dobré a je velmi prospěšné, že tato dívka řekla jasná slova do veřejného prostoru a lidé to vzali na vědomí.
bpr
Miss World pokazała swoje ciało całemu światu. Maryja była bardziej cnotliwa. ;)
jubilare and one more user like this.
jubilare likes this.
baocongchen likes this.
tores
Škoda, že se nevyjádřila k sodomii - to by na RV asi neprošlo cenzurou. A nebo to řekla a je to cenzurovaný?
Irbis

.
.
.
Filipínský senát přijal rezoluci, kterou se vyjadřuje ke skutečnosti, že nová Miss světa 2013, Megan Lynne Young, přinesla Filipínám poprvé tento titul. Parlamentní rezoluce o ní říká, že „je zářivým symbolem pokoje a inspiruje generaci mladých žen k tomu, aby si osvojily základní hodnoty lidství“. Filipínští senátoři se tak rozhodli zřejmě s ohledem na to, jak se prezentovala v …More

.
.
.
Filipínský senát přijal rezoluci, kterou se vyjadřuje ke skutečnosti, že nová Miss světa 2013, Megan Lynne Young, přinesla Filipínám poprvé tento titul. Parlamentní rezoluce o ní říká, že „je zářivým symbolem pokoje a inspiruje generaci mladých žen k tomu, aby si osvojily základní hodnoty lidství“. Filipínští senátoři se tak rozhodli zřejmě s ohledem na to, jak se prezentovala v médiích. 23 letá žena ještě před svým zvolením hovořila v interview pro televizi ABS-CBN nikoli o potřebě míru ve světě, důležitosti životního prostředí anebo o tom, že se jí daří udržovat štíhlou linii, přestože má hodně ráda čokoládu… Na otázku, jaký druh krásy má nejraději, zaskočila tázající se žurnalistku odpovědí: „Krásu narozených dětí. Jsem proti interrupcím a věřím v manželství jako nerozlučné spojení muže a ženy na celý život.“ Když byla otázána na postoj k návrhu filipínského zákona o reprodukčním zdraví, který byl zablokován Nejvyšším soudem, nová Miss světa řekla: „Jsem pro život. Pokud zákon povoluje zabíjení lidských bytostí, jsem proti němu.“ Žurnalistka se pak pokusila přimět krásnou Filipínku alespoň k pozitivnímu názoru na antikoncepci. Misska však odpověděla: „Sex patří do manželství.“ Cože, diví se žurnalistka, dívka tak krásná jako vy neměla ve svých 23 letech ještě žádný vztah? „Když nějaký muž vyvíjí nátlak tímto směrem, je třeba jasně postavit meze, protože si nezaslouží ani přátelství, natož vztah. Pokud se však zapírá a čeká, znamená to, že o něj stojí,“ řekla letošní Miss World.

radiovaticana.cz/clanek.php4
Delphina
Bravo!
Delphina and 3 more users like this.
Delphina likes this.
nathalie likes this.
gennen likes this.
xena713 likes this.