lt.news
35

Vokietija: „Dabar yra schizma“ - kardinolas

Vokietijoje „dabar egzistuoja skilimas, kuris yra realus, jei nėra deklaruojamas, tai yra praktikuojama schizma, jei taip galima pavadinti“. Kardinolas Raymondas Burke'as tai pasakė argentiniečiui …More
Vokietijoje „dabar egzistuoja skilimas, kuris yra realus, jei nėra deklaruojamas, tai yra praktikuojama schizma, jei taip galima pavadinti“.
Kardinolas Raymondas Burke'as tai pasakė argentiniečiui tėvui Javierui Oliverai Rabasi ispanų vaizdo pokalbyje (gegužės 2 d.). Jis paaiškina, kad Vokietijos vyskupai imasi Bažnyčios erezijos dėl homoseksualumo, santuokos ir kitų pagrindinių katalikų doktrinų. Jis taip pat pastebi, kad jie „nebuvo sudrausminti“ [Pranciškaus].
Paklaustas apie penkis „Dubia“ pateiktus Pranciškui 2016 m., Burke'as pranešė, kad „negavome nei atsakymo, nei patvirtinimo, kad jie buvo gauti“. Kardinolas išreiškė įsitikinimą, kad „vis dar nežino", ką Pranciškus mano apie „Dubia" iškeltus klausimus. Iš tikrųjų Pranciškus nepaliko jokių abejonių, kad palaiko svetimavusių Komuniją.
Kalbėdamas apie tradicines lotynų mišias, Burke'as teigė, kad jos išliko tokios pačios 14 amžių ir radikaliai pasikeitė tik po Vatikano II. Tačiau, „ypatingai jaunimas“ ieško lotynų mišių.
#…More