Clicks12
lv.news

Lielāka dalīšanās: Francisks pirmo reizi izmanto nepareizu tekstu

Pagājušajā svētdienā Francisks vadīja Euharistiju Santo Spirito Sassia baznīcā, blakus jezuītu ģenerālnamam, īsa gājiena attālumā no Vatikāna.

Atzīmējot Jāņa Pāvila II “Dievišķās žēlsirdības svētkus”, viņš homīlijā atkārtoja savas sentimentālās plātības, piemēram, “Dievs mums tic vēl vairāk, nekā mēs ticam sev”. Vai arī: “Atzinēji ir domāti, lai nodotu Jēzus žēlastības saldumu, kurš visu piedod.” Vai arī: “Dievs piedod visu” - atšķirībā no Franciska, kurš ir nežēlīgs un atriebīgs, saskaroties ar uzticīgiem katoļiem.

Vai arī: “Darbi attiecas uz to, ka“ neviens nepretendēja uz īpašumtiesībām uz kādu īpašumu, bet viss, kas viņiem piederēja, bija kopīgs ”(Apustuļu darbi 4:32); tas nav komunisms, bet tīra kristietība, “Francisks iesaucās tā, it kā komunismā īpašumi būtu“ kopīgi ”.

Pirms dievgalda Francisks pirmo reizi publiski izmantoja savu nepareizo tulkojumu no mūsu Tēvs (Video šeit), ko viņš uzlika Itālijai, iespējams, radīs lielāku sašķeltību.

Līdz šim tikai Jehovas liecinieki tika apsūdzēti par manipulācijām ar Bībeles tulkojumu. Tagad klubam ir pievienojusies Franciska baznīca.

Pēc Svētās Mises Francisks paspieda cilvēkiem rokas un pat ļāva noskūpstīt viņa gredzenu. Lielākā daļa cilvēku bija bez maskām. Sanitārie attālumi netika ievēroti (video zemāk).

#newsOvxhaikoby