ona
114.4K
Mieszkańcy Kijowa tłumnie wylegli w sobotę, aby skorzystać z 34-stopniowej temperatury. Setki osób korzystały ze słońca na plaży w centrum miasta. Na zdjęciach z brzegów Dniepru, który przepływa …More
Mieszkańcy Kijowa tłumnie wylegli w sobotę, aby skorzystać z 34-stopniowej temperatury. Setki osób korzystały ze słońca na plaży w centrum miasta.

Na zdjęciach z brzegów Dniepru, który przepływa przez Kijów, widać ludzi wylegujących się na słońcu, pływających w wodzie i grających w siatkówkę, a po drugiej stronie rzeki widać panoramę miasta.

W Kijowie wszystkie kawiarnie i restauracje są już otwarte, a rozmowy i brzęk szklanek przy stolikach na świeżym powietrzu zapewniają pozory normalności – do czasu, gdy wszyscy wrócą do domów na godzinę 23.00-5.00, która jest mniej restrykcyjna niż kiedyś.

Alarmy przeciwlotnicze nadal włączają się regularnie, piszcząc w aplikacjach telefonicznych, ale tak rzadko następują po nich eksplozje. -Pociski rakietowe, które 5 czerwca zniszczyły magazyn i warsztat naprawczy pociągów, były pierwszymi w Kijowie od pięciu tygodni.

Pociski rakietowe, które 5 czerwca zniszczyły magazyn i warsztat naprawczy pociągów, były pierwszymi w Kijowie od pięciu tygodni.

Spacerowicze z psami i rodzice pchający wózki spacerowali w pobliżu bez przeszkód jeszcze przed ugaszeniem płomieni, co świadczy o tym, że w ciągu kilku miesięcy od inwazji z 24 lutego stała się ona wersją normalności.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok

Następny artykuł

Austria zapowiada reaktywację elektrowni węglowej


Wschodzące
Biznes

Zełenski rozmawiał z miliarderem Bransonem o odbudowie Ukrainy

Świat

Zełenski porównał politykę NATO do starych kołowrotów w kijowskim metrze
Następny wpis

OSTATNIE WPISY

Inwigilacja PLUS w wykonaniu PiS stała się faktem. Naczelnik US sprawdzi stan twojego konta

FT: Indie i Chiny mogą wykoleić spisek G7 przeciwko rosyjskiej ropie

Prezydent Sri Lanki poprosił Putina o pomoc z ropą, piszą media

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Barbara do
W imię wodza użycie gazu wobec skandujących w Inowrocławiu zgodna z prawem

Pisuar do
W imię wodza użycie gazu wobec skandujących w Inowrocławiu zgodna z prawem

Obcy do
Zełenski zażądał od ONZ wprowadzenia terminu „państwo terrorystyczne”

Newsnadzis.pl to strona informacyjna z najnowszymi informacjami i wiadomości z kraju i ze świata oraz gospodarki, sportu, nauki, biznesu.

PRZYDATNE LINKI

PRZYDATNE LINKI


Strona główna
Kontakt
Polityka prywatności i regulamin strony

© 2022 Powered NewsNaDzis.pl || News na dziś || LA

Home

Kontakt

Polityka prywatności

Wróć do góry

Zamknij


Szukaj:SZUKAJ

HOME

WIADOMOŚCI POLSKA

ŚWIAT

COVID

MEDIA

PRAWO

BIZNES

KONTAKT

OSTATNIE

HOT

WSCHODZĄCE

DODAJ POST

Ustawienia dotyczące prywatności i plików cookie

Zarządzana przez Google. Zgodność z zasadami TCF organizacji IAB. ID platformy: 300
Jacek Narodowiec
A nas pchają do wojny.