Clicks1.6K
csk.news
5

Větší Nejednota: František Používá Poprvé Nesprávný Text

Minulou neděli František předsedal Eucharistii v kostele Santo Spirito v Sassii vedle Obecného Jezuitského Domu, kousek od Vatikánu.

Označení “Svátku Božího” Jana Pavla II, opakoval v kázání své sentimentální fráze jako “Bůh v nás věří více než my věříme v sami sebe.” Nebo, “Zpovědníci mají vyjádřit příjemnost Ježíšova milosrdenství, které odpouští vše" Nebo, "Bůh odpouští vše" - narozdíl od Františka, který je neodpouštějící a pomstychtivý, když je konfrontován věrnými katolíky.

Nebo, “Zákony se vztahují na to, že 'nikdo nenárokoval soukromé vlastnictví žádného majetku, ale vše co vlastnili, bylo společné' (Zákony 4:32); toto není komunismus, ale čisté křesťanství,“ tvrdil František, jako by v komunismu majetek byl držen "společně."

Před Přijímáním, František poprvé na veřejnosti použil svůj špatný překladOtčenáše(Video zde), který vnutil Itálii, pravděpodobně k vytvoření větší nejednoty.

Doposud byli pouze Svědci Jehovovi obviněni z manipulace s překladem Bible. Nyní se do klubu připojila i Františkova církev.

Po Mši, František potřásl lidem ruce a dokonce jim dovolil políbit jeho prsten. Většina lidí byla bez roušky. Hygienické vzdálenosti nebyly dodržovány (video níže).

#newsOvxhaikoby

Krásný pokojný den
Krásný pokojný den.❤️
Zedad
Ano Krásný
Joske
Nesprávné texty užívají úředníci a strážci Satanovy matrice od chvíle, kdy si Satan učedníky Ježíše Krista vyžádal, aby je tříbil jako pšenici.,