Clicks2.8K
Edward7
3

Szczepionki: Niemowlęta poddane aborcji , umieszczano żywe w lodówce w celu pobrania linii komórkowych

19 lutego 2021 r. - Linie komórkowe pochodzące od dzieci po aborcji wykorzystywane do produkcji lub testowania różnych szczepionek, w tym szeregu szczepionek COVID, najprawdopodobniej pochodziły od niemowląt, które zostały poddane aborcji żywcem, i zgodnie z ogólną praktyką przedstawioną w literaturze medycznej, jeden z naukowców odkrył, że mogły zostać umieszczone w lodówce, gdy nadal żyły w miejscu, w którym czekały na rozczłonkowanie przed pobraniem organów.

Biolog Pamela Acker, która ma tytuł magistra biologii na Katolickim Uniwersytecie Ameryki i niedawno napisała książkę zatytułowaną Szczepienia: perspektywa katolicka, opowiedziała o tym, co mówi literatura na temat aborcji dzieci w celu uzyskania linii komórkowych używanych w szeregu szczepionek .

„Wiele z tych aborcji, które wykonano w ten sposób, w literaturze medycznej nosiło nazwę„ histerektomii brzusznej ”. Tak więc w niektórych przypadkach w trakcie procesu poddawano sterylizacji również kobiety - powiedziała.
„Musieli utrzymywać sterylne środowisko, ponieważ nie chcesz, aby tkanka była zanieczyszczona jakimikolwiek obcymi czynnikami, bakteriami, wirusami lub czymś w tym rodzaju. Niemowlęta - a w niektórych przypadkach również macicę - wyjmowano z kobiety i, nawet bez przekłuwania worka owodniowego, umieszczano bezpośrednio w lodówce, gdzie przechowywano go nie dłużej niż 24 godziny. ”
„Więc te dzieci zostały dosłownie włożone żywe do lodówki, a następnie przechowywane od jednej do 24 godzin, aż można je było w zasadzie rozczłonkować. I to jest właśnie w literaturze naukowej ”- powiedziała.

Acker poczyniła te uwagi podczas prezentacji z 19 lutego na konferencji internetowej zorganizowanej przez LifeSiteNews, zatytułowanej „Demasking COVID-19: Vaccines, Mandates, and Global Health”.

Konflikt moralny

Acker spędził około dziewięciu miesięcy w laboratorium dziesięć lat temu, pracując nad projektem mającym na celu opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi HIV z grantu ufundowanego przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Kiedy jej zespół zdecydował się użyć ogniw HEK-293 w projekcie, zaczęła kwestionować swoje zaangażowanie.

„W tym momencie większość ludzi słyszała o tych (liniach komórkowych), ponieważ są one powiązane ze szczepionkami przeciwko COVID, ale wtedy nie słyszałem. Zapytałem więc (mojego kolegę), co oznacza „HEK”, a ona powiedziała mi: „Human Embryonic Kidney” - powiedział Acker w wywiadzie udzielonym w zeszłym miesiącu redaktorowi naczelnemu LifeSite, Johnowi-Henry'emu Westenowi.

Acker powiedziała, że to po przeczytaniu artykułu dr Alvina Wonga zatytułowanego „The Ethics of HEK 293”, który ukazał się w jesiennym wydaniu The National Catholic Bioethics Quarterly w 2006 roku, udało jej się dojść do moralnej jasności w tej kwestii.

Wong, onkolog i starszy konsultant z National University Cancer Institute w Singapurze, który interesuje się bioetyką, napisał w swoim artykule, że ze względu na dowody na to, że komórki zostały „pozyskane z embrionu celowo wywołanej aborcji”, istnieje „moralny obowiązek ze strony każdego badacza, aby zaprzestał korzystania z tej linii komórkowej ”.
„Ten moralny obowiązek powinien być szczególnie jasny dla badaczy i instytucji katolickich. Nawet jeśli zatrzymanie lub zmodyfikowanie trwających eksperymentów może być niezwykle trudne, natychmiastowe zaprzestanie stosowania linii komórkowej jest właściwym i sprawiedliwym działaniem, które należy podjąć ”- dodał Wong.

Acker powiedział, że kiedy „wyraziła moje obawy mojemu głównemu badaczowi, zakończyło się to końcem mojej kariery w jego laboratorium”.
Dziewczynka za HEK-293

Acker wyjaśniła Westenowi podczas wywiadu z 12 stycznia znaczenie liter i cyfr HEK 293, linii komórkowej opracowanej przez dr Franka Grahama w Holandii w 1973 roku.

„HEK oznacza Human Embryonic Kidney. Ale 293 oznacza 293 eksperyment, który ten konkretny badacz przeprowadził w celu opracowania linii komórkowych ”.
Nerkę pobrano od „zupełnie normalnej” dziewczynki, która została poroniona w 1972 r., Która według Alexa van der Eba, lekarza prowadzącego zespół opracowujący linię komórkową, „nie miała z nią nic złego”.
Acker powiedział wtedy Westenowi, że za ostatecznym rozwojem linii komórkowej prawdopodobnie było więcej aborcji, ponieważ „do 293 eksperymentów potrzeba znacznie więcej niż jednej aborcji”.

„Mówimy prawdopodobnie o setkach aborcji” - powiedziała wtedy.
Graham jednak niedawno powiedział Ianowi Jacksonowi, który prowadził badania nad linią komórkową HEK-293, że dotyczy to tylko jednego płodu.
„Po przybyciu na Uniwersytet w Leiden w Holandii prowadziłem książki laboratoryjne, w których numerowałem swoje eksperymenty w kolejności, w jakiej je przeprowadzałem, począwszy od 1970 r. Żaden z tych eksperymentów nie wykorzystywał komórek nerki zarodka ludzkiego (HEK) aż do bardzo późnego czasu. w moich badaniach w Leiden (1973), kiedy przeprowadziłem 2 (dwa!) eksperymenty z wykorzystaniem komórek nerkowych z 1 (jednego!) ludzkiego płodu ”.

„Ponieważ aborcja była wówczas w Holandii nielegalna, z wyjątkiem ratowania życia matki, zawsze zakładałem, że ten płód był wynikiem aborcji terapeutycznej. Jednak komórki nerek, których użyłem, zostały przygotowane i zamrożone, zanim jeszcze przybyłem do Leiden. W związku z tym nie mam wiedzy z pierwszej ręki o okolicznościach tej pojedynczej aborcji. Drugim z dwóch eksperymentów, które przeprowadziłem z tymi komórkami HEK, było doświadczenie 293, w wyniku którego powstała linia komórkowa o tej samej nazwie. Najważniejsze jest to, że linia komórkowa 293 powstała z komórek uzyskanych z pojedynczego płodu ”- powiedział Graham Jacksonowi, który przekazał oświadczenie lekarza firmie LifeSite.
Acker powiedział LifeSite na potrzeby tego raportu, że stwierdzenie Grahama jest „w najlepszym razie mylące”.

"Dr. Plotkin próbował powiedzieć coś podobnego, że linie komórkowe zaangażowane w tworzenie szczepionek pochodzą tylko z dwóch aborcji. Ale to ignoruje pozostałe 74 dzieci, które były częścią badań, które prowadził. W literaturze opublikowano, że inne linie komórkowe HEK i HER (ludzka embrionalna siatkówka) przypisuje się Frankowi Grahamowi. Więc jego badania zdecydowanie dotyczyły więcej niż jednej aborcji ”.

„Kiedy powstaje linia komórkowa, jest ona zwykle wytwarzana z próbki tkanki od pojedynczego osobnika, chyba że jest to hybrydowa linia komórkowa. Tak więc z jednej strony technicznie poprawne jest stwierdzenie, że linia komórkowa została opracowana przy użyciu jednego poronionego dziecka. Jednak nie jest to dokładna reprezentacja tego, ile istnień ludzkich zostało faktycznie ofiarowanych w całym procesie rozwoju linii komórek płodowych z aborcji - kontynuowała.

„Gdyby Graham nie zajmował się tylko liniami komórek płodowych podczas studiów na Uniwersytecie w Leiden, to może nie byłyby to setki aborcji”, dodała, „ale musielibyśmy zobaczyć jego zeszyty, żeby to wiedzieć”.
Acker zwrócił uwagę, że wszystko wskazuje na to, że komórki pochodzą od dziecka „aborcji elekcyjnej”.
„W szczególności fakt, że komórki były przechowywane w zamrażarce, uwiarygodnia wniosek, że HEK-293 pochodzi z płodu poddanego aborcji elektrolitycznej” - powiedziała.

„Sukces i długowieczność HEK-293 sugeruje, że okaz był wyjątkowo dobrze przystosowany do hodowli, a każdy, kto studiował teorię komórek, powinien wiedzieć, że nie można uzyskać żywej kultury komórkowej z tkanki, która już jest martwa. Ze względu na biologiczną niemożność stworzenia żywej linii komórkowej z martwej tkanki oraz praktyczną i biologiczną nieprawdopodobieństwo uzyskania żywej tkanki od płodu, który poronił samoistnie, jest znacznie bardziej prawdopodobne, że dziecko, od którego pochodzi HEK-293, zostało poddane planowej aborcji i żyje w momencie ekstrakcji tkanki - dodała.

Acker zacytował dr C. Warda Kischera, embriologa i emerytowanego profesora anatomii z University of Arizona College of Medicine, który stwierdził, co następuje w odniesieniu do komórek uzyskanych z abortowanych linii komórek płodowych: „Aby utrzymać 95% komórek, żywa tkanka musiałaby zostać zakonserwowana w ciągu 5 minut od aborcji [...] w ciągu godziny komórki nadal się pogarszają, czyniąc próbkę bezużyteczną. ”

Acker powiedział, że gdyby dziecko użyte do produkcji HEK-293 „już było martwe (z powodu naturalnego poronienia), tkanka z pewnością nie byłaby przydatna dla pana Grahama przy tworzeniu linii komórkowej po jej przechowywaniu w zamrażarka."
Spekulowała, że tkanka dziecka użyta do produkcji HEK-293 została prawdopodobnie pozyskana chirurgiczną metodą ekstrakcji całego płodu, często określaną jako aborcja przez cesarskie cięcie, która może obejmować usunięcie macicy wraz z żyjące dziecko wciąż w środku.
Acker zacytował badanie z 1952 r. Przeprowadzone przez dr Thomasa Wellera i dr Johna Endersa (między innymi), którzy otrzymali Nagrodę Nobla w 1954 r. Za badania nad polio dotyczące hodowli kultur w różnych typach tkanek, w których wyjaśnili, w jaki sposób „ludzkie tkanki embrionalne” uzyskano do swoich eksperymentów.

„Ten materiał był używany w większości eksperymentów. Został uzyskany z zachowaniem sterylnych środków ostrożności w czasie histerotomii brzusznej ze wskazań terapeutycznych. Wykorzystano zarodki pomiędzy 12 a 18 tygodniem ciąży. Rzadko pozyskiwano tkanki z martwo urodzonych płodów lub od wcześniaków podczas sekcji zwłok… W doświadczeniach z przedłużonym rozmnażaniem wirusa wykorzystano trzy rodzaje materiałów embrionalnych: elementy skóry, tkanki łącznej i mięśni; tkanka jelitowa; tkankę mózgową ”- stwierdzili naukowcy.

„Tkanki embrionów przygotowano w następujący sposób. Gdy tylko było to możliwe, zarodek usuwano z worka owodniowego przy zachowaniu sterylnych środków ostrożności, przenoszono do sterylnego ręcznika i trzymano w temperaturze 5 ° C do momentu wycięcia ”(dodano pogrubioną czcionkę).
Następnie Acker zacytował doktora Gonzalo Herranza, profesora histologii i embriologii ogólnej na Uniwersytecie w Navarrze w Hiszpanii, który opisał, jak należy wykonywać aborcje, aby uzyskać niezanieczyszczony materiał płodowy w książce włoskiego naukowca Pietro Croce Vivisection or Science? po raz pierwszy opublikowano w języku angielskim w 1991 roku.

„Do uzyskania komórek embrionalnych nie można wykorzystać zarodków z poronień samoistnych, ani tych uzyskanych za pomocą aborcji przez pochwę: w obu przypadkach zarodek zostanie zakażony mikroorganizmami” - napisał Herranz.
„Właściwy sposób polega na ucieczce do cięcia cesarskiego lub usunięcia macicy. Tylko w ten sposób można zagwarantować sterylność bakteriologiczną. W każdym razie, aby uzyskać komórki zarodkowe do hodowli, należy zastosować zaprogramowaną aborcję, wybierając wiek zarodka i wycinając go za życia, aby usunąć tkanki, które mają zostać umieszczone w pożywce ”.
Skomentował Acker: „Ze względu na konieczność utrzymania sterylnej hodowli tkanki w celu wytworzenia linii komórkowej, wydaje się rozsądnym wnioskiem, że konieczne byłoby - przynajmniej - przygotowanie się do uzyskania sterylnej, nieposkromionej tkanki płodu używany do HEK-293. Najłatwiejszym i najpewniejszym sposobem na to jest chirurgiczna metoda ekstrakcji całego płodu ”.

Odkrycia Ackera odnoszą się do ustaleń amerykańskiego badacza obrony życia Davida Daleidena, który przeprowadził tajne śledztwo w sprawie udziału Planned Parenthood w nielegalnym pozyskiwaniu i handlu poronionymi częściami ciała dziecka. Daleiden, który zaczął publikować filmy ze swojej operacji użądlenia w 2015 roku, odkrył, że firmy biotechnologiczne w Stanach Zjednoczonych pobierały liczne narządy, w tym „bijące na żywo” serca od abortowanych dzieci do badań .

Wiele aborcji z różnymi aborowanymi liniami komórkowymi płodu

Acker powiedział LifeSite na potrzeby tego raportu, że tworzenie innych linii komórkowych pochodzących od abortowanych dzieci i wykorzystywanych do celów badawczych oraz przy opracowywaniu licznych szczepionek wiązało się z setkami aborcji.
„Wiele linii komórek płodowych z aborcji i wszystkie linie komórek płodowych z aborcji używane w obecnie licencjonowanych szczepionkach to kulminacja serii eksperymentów obejmujących wielokrotne aborcje” - powiedziała. Acker wymienił następujące przykłady:

Linia komórkowa WI-38 (stosowana w szczepionkach MMR i półpaśca) pochodziła od 32. poronionego dziecka, które zostało użyte w serii eksperymentów.
Inne linie komórkowe, które wyszły z Instytutu Wistar, to WI-26 (od 20. poronionego dziecka) i
WI-44 (od 38. poronionego dziecka).
Linia MRC-5 (stosowana w szczepionkach przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, odrze i półpaścu) wymagała do rozwoju pięciu aborcji.
WALVAX2, najnowsza abortowana linia komórkowa płodu, pochodzi od dziewiątego z serii aborcji.
RA273, który jest wirusem używanym w szczepionce przeciwko różyczce, pochodzi z 27 dziecka, które zostało poddane aborcji w poszukiwaniu wirusa. Matki zarażone wirusem różyczki w czasie ciąży były aktywnie zachęcane do aborcji. Następnie wykonano czterdzieści kolejnych aborcji planowych z powodu wirusa różyczki, chociaż
RA273 był szczepem, który znalazł się w ostatecznym preparacie szczepionki.


Acker powiedział, że wykorzystanie linii komórek płodowych po aborcji w badaniach medycznych na każdym poziomie „napędza rosnącą akceptację wykorzystywania dzieci po aborcji w innych rodzajach badań medycznych”.
„Ten problem jest niezależny od pierwotnej liczby aborcji przeprowadzonych w celu uzyskania linii komórkowej i zostanie zaostrzony dopiero po przyjęciu szczepionek przeciwko COVID na bazie HEK-293” - dodała.

" Nowy ruch w obronie życia ''
Kazachski biskup Athanasius Schneider, podczas swojej prezentacji na dzisiejszej konferencji na temat szczepionek, wezwał do utworzenia „nowego ruchu w obronie życia”, który nie chce mieć nic wspólnego z lekami lub szczepionkami pochodzącymi w taki czy inny sposób z abortowanych dzieci.
Schneider powiedział, że do tej pory ruch w obronie życia był „bardzo zasłużony” w podnoszeniu zjednoczonego głosu przeciwko aborcji. „Ale myślę, że teraz nadchodzi nowy czas, nowa faza, nowy okres wszystkich ruchów w obronie życia, aby w jasny i jednoznaczny sposób protestować przeciwko skażonym aborcją lekom, przeciwko wykorzystywaniu części ciała nienarodzonych”

Podczas gdy wytyczne Kościoła katolickiego na rok 2020 zezwalają katolikom na otrzymywanie szczepionek skażonych aborcją, biskup powiedział, że chrześcijanie nie mogą „po prostu pogodzić się” z faktem, że produkcja różnych leków jest związana z ubojem wcześniaków, które są wykorzystywane do ich części ciała .
„Głos krwi nienarodzonych dzieci woła do Boga ze względu na szczepionki skażone aborcją, leki skażone aborcją” - powiedział. „Ten głos płacze na całym świecie i musimy się obudzić”.
„Nikt, kto jest naprawdę głęboko zainteresowany obroną życia i prawa moralnego, nie może milczeć ani milczeć i zrezygnować z tej sytuacji” - dodał.


lifesitenews.com/…ed-in-some-vaccines-researcher
przez - choosing-him.blogspot.com/…babies-were-aborted-alive.html

DOWÓD: Wiele dzieci poddanych aborcji jest wykorzystywanych do tworzenia szczepionek
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
Wieczne Odpoczywanie Amen and one more user link to this post
jac505
Jeżeli jeszcze ktoś uważa, ze ten świat jest piękny, dzięki nauce i technice to chociaż ze względu na horror dzieci, niech lepiej modli się aby jak najszybciej się skończył ! Panie Jezu przyjdź !
MalgorzataNK
Jezu Chryste! To koszmarne...
jac505
Wiele na to wskazuje, że to PRAWDA. Panie Jezu przyjdź !