m.rekinek
268.6K

SENSACYJNE WYNIKI SEKCJI ZWŁOK 8 OSÓB, KTÓRE ZMARŁY PO SZCZEPIENIU NA COVID19

W instytucie patologicznym w Reutlingen w poniedziałek 20 września 2021 r. zostały przedstawione wyniki sekcji zwłok ośmiu osób, które zmarły po szczepieniu COVID19. Analizy tkanek przeprowadził patolog prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang wykonał. Wyniki potwierdzają wypowiedź prof. dr. Peter Schirmacher, że w ponad 40 zwłokach poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu COVID-19, około jedna trzecia zmarła przyczynowo po szczepieniu. W ramach transmitowanej na żywo konferencji prasowej pokazane zostały mikroskopowe szczegóły zmian w tkankach. Prof. Dr. Werner Bergholz informuje o aktualnych parametrach statystycznej rejestracji zdarzeń szczepień.

Na konferencji prasowej zaprezentowany został również wynik analizy próbek szczepionek COVID-19 przez austriacką grupę badawczą, co koresponduje z ustaleniami naukowców z Japonii i USA. W szczepionce znaleziono niezadeklarowane składniki zawierające metal. Elementy szczepionki uderzają wizualnie ze względu na swój nietypowy kształt.

Wyniki śledztwa skutkują żądaniami prawnymi i politycznymi, na przykład, aby władze niezwłocznie zebrały informacje, aby móc ocenić zagrożenie dla zdrowia, jakie stwarza ludność ze względu na szczepionkę COVID-109. Na przykład, patrząc na rejestr IVF, można sprawdzić wczesne sygnały zmniejszonej płodności zaszczepionych. Rejestr nowotworów może być wykorzystany do zdobycia wiedzy na temat rozwoju nowotworu w wyniku modyfikacji genetycznych RNA wirusa. Należy rozważyć zawieszenie szczepień przeciwko COVID-19.


LINK DO VIDEO :

Odysee:


odysee.com/…deklarierte-Bestandteile-der-COVID-19-Impfstoffe:b

Prof. Dr. Arne Burkhardt

Prof. Dr. Arne Burkhardt wspomina wieloletnie nauczanie na uniwersytetach w Hamburgu, Bernie i Tybindze oraz profesury wizytujące / wizyty studyjne w Japonii (Nihon University), USA (Brookhaven National Institute), Korei, Szwecji, Malezji i Turcji. Przez 18 lat kierował Instytutem Patologii w Reutlingen, a następnie pracował jako patolog rezydent. Prof. Burkhardt opublikował ponad 150 artykułów w czasopismach specjalistycznych oraz jako wkład do podręczników. Posiada również certyfikaty instytutów patologicznych.

Prof. Dr. Walter Lang

Prof. Dr. Walter Lang pracował jako patolog w Hannover Medical School w latach 1968-1985. Następnie przez 25 lat kierował prywatnym instytutem patologii w Hanowerze, który założył, skupiając się na patologii przeszczepów, cytologii pozaginekologicznej, guzach tarczycy oraz patologii płuc/opłucnej. Prowadził diagnostykę konsultacyjną dla 12 dużych poradni pulmonologicznych oraz przeprowadzał badania patologii wątroby dla wielu poradni. W latach 1985-2020 prowadził badania konsultacyjne dla oddziału patologii kliniki płuc w Herner.


Prof. Dr. Werner Bergholz

Prof. Dr. Werner Bergholz jest byłym profesorem elektrotechniki specjalizującym się w zarządzaniu jakością i ryzykiem na Uniwersytecie Jakobsa w Bremie. Przed powołaniem prof. Bergholz przez 17 lat pracował w zarządzaniu produkcją chipów w firmie Siemens.

FILM ZOSTAŁ USUNIĘTY Z YOUTUBA W CIĄGU KILKU GODZIN.

pathologie-konferenz.de
m.rekinek
>> Analizy histologiczne zmarłych!
>> + Analiza szczepionek eksperymentalnych!
>> Sekcja zwłok 40 osób: jedna trzecia zmarła w wyniku szczepienia!
>> Mikroskopowe szczegóły i zmiany w tkankach
>> 12 zgonów w wyniku szczepień z Austrii!
>> Części metalowe w szczepionkach
>> MEGA ogniska zapalne, oderwanie komórek,
>> Choroby autoimmunologiczne
>> Prof. Burkhardt: "Amok limfocytowy we wszystkich …More
>> Analizy histologiczne zmarłych!
>> + Analiza szczepionek eksperymentalnych!
>> Sekcja zwłok 40 osób: jedna trzecia zmarła w wyniku szczepienia!
>> Mikroskopowe szczegóły i zmiany w tkankach
>> 12 zgonów w wyniku szczepień z Austrii!
>> Części metalowe w szczepionkach
>> MEGA ogniska zapalne, oderwanie komórek,
>> Choroby autoimmunologiczne
>> Prof. Burkhardt: "Amok limfocytowy we wszystkich tkankach i narządach"
LIVE-STREAM zaprezentowany przez OVALmedia:
Ten film z Youtube nie jest już dostępny.Wochenblick

-Magazin donosi w formie scenariusza:

ODWAŻNI BADACZE PISĄ HISTORIĘ

patrz wyżej, punkt 2
Bez wsparcia mediów głównego nurtu, bez milionów rządowych funduszy: Odważni badacze piszą tutaj a dziś Story!

TWÓJ RAPORT W SKRYPCIE

Trudności w patologii związanej ze szczepionką CoV:

krewni często zapobiegają autopsji wstydu , szczepienia są czasami przeprowadzane potajemnie i nie są zgłaszane, nowe obrazy kliniczne szczepionek CoV często nie są rozpoznawane przez patologów.

Zgodnie z zaleceniem STIKO: Pierwsze zgony dzieci zgłaszał
prof. dr hab. Bergholz wyjaśnia, że pierwsze zgony dzieci zostały zgłoszone od czasu ostatnich zaleceń STIKO dotyczących szczepień dla dzieci w wieku 12-17 lat.
W Instytucie Paula Ehrlicha zgłoszono jeden zgon i dużą liczbę poważnych skutków ubocznych szczepionek – w EMA jest ich jeszcze więcej. Bergholz spodziewa się około dziesięciu razy więcej poważnych skutków ubocznych szczepionek niż w przypadku konwencjonalnych szczepionek.

Oceniono 10 przypadków zgonów poszczepiennych - prof. dr hab. Burkhardt

Dwa przypadki pochodzą z Austrii:

zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie naczyń, choroby autoimmunologiczne, Hashimoto... Wyniki są poparte przez dwóch doświadczonych patologów. Dwa przypadki pochodzą z Austrii.

Ekscytujące: Serce należy zbadać w 15 000 przekrojach w celu wykrycia zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego).

Zapalenie mięśnia sercowego : limfocyty naciekają tkankę
W przypadku 1 nie ma zbyt wielu limfocytów. Po szczepieniu często tworzą ogniska zapalne, które uszkadzają tkankę. Profesor wyjaśnia: „Oni tam nie pasują”.

Ciemne plamy to limfocyty:

Również w przypadku 3 w sercu występują ogniska zapalne:

Oderwane komórki śródbłonka prawie we wszystkich przypadkach!
Mówi się, że jest to bardzo niezwykłe - ale w przypadku zgonów spowodowanych szczepionką Covid naukowcy znaleźli oderwane komórki śródbłonka w prawie wszystkich próbkach.

Tutaj odłączyły się komórki śródbłonka w mózgu w przypadku 6:

Podejrzane skutki uboczne z autopsji:

Zjawiska autoimmunologiczne zapewniają, że organizm sam siebie atakuje: „atak z samego siebie”. Patolodzy wykazali również wyraźne oznaki obniżonej zdolności immunologicznej („niektóre obrazy kliniczne przypominają osoby cierpiące na AIDS”). Ponadto przyspieszony jest wzrost raka. Uszkodzenie naczyń objawiło się zapaleniem śródbłonka (obrzęk z powodu „przeciążenia limfocytów”), zapaleniem naczyń (zapalenie naczyń) i zapaleniem okołonaczyniowym. Ponadto grudki erytrocytów.

„Amok limfocytowy we wszystkich tkankach i narządach”
„Amok limfocytowy we wszystkich tkankach i narządach” przyszło mi na myśl, gdy profesor Burkhardt dokonał swoich okropnych obserwacji podczas sekcji zwłok.

Bardzo rzadka choroba – Tak wygląda stan zapalny wywołany chorobą autoimmunologiczną „zespół Sjögrena” w gruczole ślinowym:

Analiza szczepionki: Dziwne części
metalowe Najdziwniejsze części metalowe zostały znalezione podczas analizy szczepionek.

Prof. Dr. Burkhardt przedstawia metalowe znaleziska w wirusie:

Metal w szczepionce. Analiza części metalowych: Mają różne kształty.

Metal w zwłokach. Brązowe ślady w tkance powinny być metalowymi ciałami:

Wstępne CV:
Szczepienia jako „rosyjska ruletka”

Naukowcy podkreślają, że są to wstępne wyniki. Ale ponieważ są one już tak szokujące, należy je rozprzestrzenić - ludzie wstrząśnięci. Ponieważ wstępny wynik jest druzgocący. Porównują szczepienia z „rosyjską ruletką”. Burkhardt ostrzega, że każdy, kto straci włókna mięśniowe w wieku 21 lat, nie będzie miał ich do końca życia. Przede wszystkim sportowcom wyczynowym brakowało oderwanych włókien mięśniowych.
henryk33 shares this
112
SENSACYJNE WYNIKI SEKCJI ZWŁOK 8 OSÓB, KTÓRE ZMARŁY PO SZCZEPIENIU NA COVID19
Jan Zbigniew wojan
Tacy "naukowcy" służą diabłu i należy ich odizolować od społeczeństwa !
Tymoteusz
Diabelski (czyli Adam Niedzielski) czy będzie wisiał czy też nie, znajdzie się, prędzej czy później, w piekle (lepiej więc dla niego, żeby go powieszono za jego niegodziwości, gdyż może moment przed śmiercią przyszła by mu zbawienna dla niego skrucha):
Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich …More
Diabelski (czyli Adam Niedzielski) czy będzie wisiał czy też nie, znajdzie się, prędzej czy później, w piekle (lepiej więc dla niego, żeby go powieszono za jego niegodziwości, gdyż może moment przed śmiercią przyszła by mu zbawienna dla niego skrucha):

Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości, i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego. Kto ma uszy, niechaj słucha!” (Mt 13, 41-43).
olek19801
Minister zdrowia Adam Niedzielski od jakiegoś czasu donosi, że zakażenia i zgony na COVID-19 dotyczą w około 98-99 proc. ludzi niezaszczepionych. To ordynarna i bezczelna manipulacja. Wyjaśniamy, wyłącznie na podstawie oficjalnych rządowych statystyk, jak jest naprawdę. A statystyki te mogą być, delikatnie mówiąc, bardzo niedokładne.
nczas.com/…sob-w-pelni-zaszczepionych-wsrod-zakazen-i-zgonow/
marekbogdan shares this
2.8K
Bos016
BeatkaS
Dokładnie tak to wygląda w rzeczywistości! Kiedy będzie odpowiedni moment?