Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
CÓRKA MARYI
1684

JEZUS: Moi wyświęceni słudzy, którzy pozostaną Mi wierni, będą musieli odprawiać Msze potajemnie albo zostaną uwięzieni

JESUS: My sacred servants who remain loyal to me will have to hold secret Masses or face imprisonment

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

niedziela, 8 lipca 2012 roku, godz. 17.17

Moja szczerze umiłowana córko, wielkie odstępstwo, o którym mówiłem, nabiera teraz tempa na całym świecie. Tym razem rozciąga się jak zasłona nad Moim świętym Kościołem na ziemi i jak gęsta mgła zaciemnia jego zdolność widzenia.

To jest czas wielkiego podziału Mojego Kościoła na dwa obozy. Po jednej stronie będą Moi umiłowani wierni wyświęceni słudzy, którzy podążają za Moim Nauczaniem i którzy nigdy nie odeszli od niego. Po drugiej stronie są ci księża i inni przywódcy w Moich kościołach chrześcijańskich, którzy są pod wpływem współczesnego życia i którzy będą bezcześcić Moje Prawa. Ulegną oni presji ze strony ludzi, którzy domagają się od nich, aby okazali tolerancję w Imię Boga, zmieniając Boże Prawa, aby zaspokoić ludzkie żądania.

Oni są pełni pychy, wyniosłości i światowych ambicji. Nie będzie to miało dla nich znaczenia, jeśli zmienią święte sakramenty, aby pasowały do ich grzesznych planów. Będą oni teraz ułatwiać popełnianie aktów obrzydliwości w kościołach Mojego Ojca, a wszystko to w imię praw obywatelskich i tolerancji. Będą zezwalać na grzech i znieważać Mnie, obnosząc się z takimi grzechami przed Moimi świętymi Tabernakulami, oczekując, że przełknę takie ohydne czyny.

Wkrótce zniosą sakramenty, by przypodobać się wszystkim. W ich miejsce będą się odbywać uroczyste przyjęcia i inne formy rozrywki. Stanie się to nowym światowym kościołem, który będzie się chlubił imponującym budynkiem w Rzymie, ale który nie będzie czcił Boga. Zostanie on zbudowany z tajemnymi symbolami satanistycznymi, widocznymi dla wszystkich, i będzie ubóstwiał bestię. Każdy grzech, odrażający dla Mojego umiłowanego Ojca, będzie publicznie czczony, a miliony ludzi uzna ich niemoralne prawa za wartościowe w Oczach Boga.

Moi wyświęceni słudzy, którzy pozostaną Mi wierni, będą musieli odprawiać Msze potajemnie albo zostaną uwięzieni. Nabiorą siły i napełnieni Duchem Świętym będą nadal karmić dzieci Boże Pokarmem Życia. Muszą zapewnić, aby ci wszyscy, których prowadzą, otrzymali ochronę Pieczęci Boga Żywego.

Czas, aby została wybudowana ta nowa świątynia na cześć bestii, jest już bardzo bliski. Zostanie wybudowana pod dyktaturą antychrysta, który wkrótce wkroczy na scenę światową jako człowiek pokoju.

Zbierzcie się razem wszyscy Moi wyznawcy tak szybko, jak możecie. Moi kapłani, którzy rozpoznajecie Mój Głos, musicie rozpocząć przygotowania dla zagwarantowania, by Mój Kościół na ziemi mógł mężnie znieść nadchodzące prześladowania. Miejsca schronienia będą gotowe na czas do użycia przez was, bo już od pewnego czasu pouczam Moich wyznawców, by dopilnowali, żeby nadawały się do tego celu. To prześladowanie będzie krótkie i przejdziecie przez nie, choć będzie ono bolesne.

Ostrzegam was. Nowa światowa religia będzie się wydawać na zewnątrz dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia. Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przeinaczać każdy grzech, tak aby się wydawało, że stał się do przyjęcia w Oczach Boga. Ale musicie wiedzieć, że taka obrzydliwość wywołuje we Mnie wstręt i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia. Grzech zawsze będzie grzechem w Moich Oczach. Czas tego nie zmieni. Nowe zasady, aby zaspokoić ludzkie zachcianki grzesznych rozrywek, nigdy nie zostaną przeze Mnie uznane.

Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, bo nastąpi ono bardzo szybko.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…a-i-swieta-organizacja-pelna-milosci-i-wspolczucia
CÓRKA MARYI
"Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, bo nastąpi ono bardzo szybko."