Clicks822

WY KOCHANE BOŻE DZIECI WIECIE, ŻE JA DBAM O SWOJE STWORZENIE I DĄŻĘ CAŁY CZAS DO NAWRACANIA WSZYSTKICH MOICH DZIECI. JESTEM BOGIEM MIŁOŚCI WIELKIEJ I MIŁOSIERNEJ I NIE CHCĘ UTRACIĆ ŻADNEJ MOJEJ DUSZY.

Przekaz do Małgorzaty
15 października, 2021 r.

POSŁAŁEM CIĘ NA KRETĘ JAK JONASZA DO NINIWY ABY MOJA CÓRKA GRECJA SIĘ NAWRÓCIŁA.

MOJE DZIECKO! DOBRZE ŻE JUŻ WYSŁAŁAŚ TEN LIST I NIE MARTW SIĘ, ŻE NIE DOJDZIE BO TAKIE LISTY SĄ ZAWSZE W MOJEJ OSOBISTEJ OPIECE.

TE DWA TRZĘSIENIA ZIEMI CO BYŁY TO NA RAZIE BYŁY OSTRZEŻENIEM DLA MOICH DZIECI W GRECJI.

WY KOCHANE BOŻE DZIECI WIECIE, ŻE JA DBAM O SWOJE STWORZENIE I DĄŻĘ CAŁY CZAS DO NAWRACANIA WSZYSTKICH MOICH DZIECI. JESTEM BOGIEM MIŁOŚCI WIELKIEJ I MIŁOSIERNEJ I NIE CHCĘ UTRACIĆ ŻADNEJ MOJEJ DUSZY. WALCZĘ O KAŻDĄ ISTOTĘ LUDZKĄ DO OSTATNIEGO MOJEGO PRZYZWOLENIA, KTÓRE DAJE MI BÓG OJCIEC A WASZ STWÓRCA NIEBA I ZIEMI. ZAKŁADAM KAŻDEGO DNIA SIECI DO POŁOWU ALE TERAZ MOJE POŁOWY SĄ CORAZ MNIEJSZE. JESTEM RYBAKIEM WASZYCH UTRACONYCH SERC I DLATEGO DZIECKO WOŁAM PRZEZ CIEBIE.


DZIECI NAWRACAJCIE SIĘ NA JEDYNA PRAWDZIWĄ WIARĘ BO TYLKO PRZEZE MNIE MOŻECIE TRAFIĆ DO ŻYCIA WIECZNEGO.

MOJA MAMA GDY STAŁA POD KRZYŻEM BYŁA POCIESZANA PRZEZ DWIE KOBIETY (Maria żona Kleofasa i Maria Magdalena) I MOJEGO JEDYNEGO UCZNIA JANA. ONI ZOSTALI PRZY MNIE DO OSTATNIEGO MOJEGO TCHNIENIA

ALE JA WAS NIE ZOSTAWIŁEM SAMYCH. ZOSTAWIŁEM W TAMTYM DNIU MOJĄ MATKĘ ABY WAS POCIESZAŁA. MACIE WIĘC POCIESZYCIELKĘ NA TE CZASY I MATKA MOJA JEST NAJPEWNIEJSZĄ DROGĄ DOJŚCIA DO MNIE. DLATEGO TAK BARDZO JEST WAM POTRZEBNA W TYCH CZASACH GDY ZŁO WYLAŁO SIĘ W WIELKIEJ SWOJEJ OGROMNOŚCI NA TEN ŚWIAT.

TEN SYNOD KTÓRY SIĘ ROZPOCZĄŁ NIE PRZYNIESIE OWOCÓW ROZKWITU MOJEGO KOŚCIOŁA NA ZIEMI LECZ POGRĄŻY MÓJ KOŚCIÓŁ W WIELKIM UPADKU. ALE PAMIĘTAJCIE, ŻE BRAMY PIEKIELNE KOŚCIOŁA NIE PRZEMOGĄ I MOJA RESZTA KOŚCIOŁA ZOSTANIE OCALONA DO KOŃCA.

WYTRWAJCIE WIĘC W WIERZE I NIE ZAŁAMUJCIE RĄK KIEDY WIDZICIE TĄ BEZRADNOŚĆ, KTÓRA WAS OTACZA NA KAŻDYM KROKU. PAMIĘTAJCIE WASZA WALKA O WASZE ZBAWIENIE MUSI PRZEWYŻSZAĆ WALKĘ O WŁASNE ZDROWIE. OCZYWIŚCIE MUSICIE O NIE DBAĆ ALE NIE ZA WSZELKĄ MIARĘ SPRZEDANIA WŁASNEJ DUSZY.

JAK NAJCZĘŚCIEJ SPOŻYWAJCIE MNIE W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE, KTÓREGO JESZCZE TERAZ WASZ KAPŁAN WAM GO UDZIELA. ALE JUŻ NIE DŁUGO BEDĄ Z TYM WIELKIE OGRANICZENIA BO JUŻ PRZYMIERZAJĄ SIĘ ABY JEDYNIE TE DZIECI CO POSIADAJĄ CERTYFIKAT SZCZEPIONKOWY MOGŁY PRZEKROCZYĆ MURY ŚWIĄTYŃ. JA TE ŚWIĄTYNIE WSZYSTKIE ZBURZĘ ABY NIE ONI DECYDOWALI O TYM KTO DO NICH WEJDZIE I TYLKO JA BÓG SPRAWIEDLIWY BĘDĘ WYROCZNIĄ DLA NICH.TAK ZARZĄDZAJĄCY ZOSTANĄ BEZ ŚWIĄTYŃ A WY DZIECI BOŻE W 3 DNI ZBUDUJECIE NOWĄ ŚWIĄTYNIĘ – BO BÓG – JA JEZUS CHRYSTUS WAM JĄ ODBUDUJĘ.

BĘDZIE JEDEN PASTERZ I JEDEN KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY NA ZIEMI I TO WAM OBIECUJĘ, ŻE NIE ZOSTANIECIE SAMI SOBIE POZOSTAWIENI LECZ MÓJ PIOTR Z NIEBA WAMI SIĘ ZAOPIEKUJE, KIEDY PALEC BOŻY ZATRZYMA TEN PLAN ANTYCHRYSTA. IDŹCIE PEWNĄ DROGĄ I NIE ZBACZAJCIE Z TEJ JEDNEJ MARYJNEJ PROWADZĄCEJ DO MNIE.


TO JEST WASZA ARKA PRZYMIERZA- ARKA WASZEGO OCALENIA I DUMNIE Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ WCHODŹCIE DO NIEJ BO TAM ZOSTANIECIE SCHRONIENI NA DNI KTÓRE NADCHODZĄ.

MUSICIE MI W DALSZYM CIĄGU PRZYPROWADZAĆ ZAGUBIONE OWCE, KTÓRE GDZIEŚ PO DRODZE SIĘ ZAGUBIŁY I NAWET NIE WIEDZĄ ŻE TERAZ SĄ OSZUKIWANI NAWET PRZEZ SWOICH KAPŁANÓW.

TO JEST DLA MNIE I DLA WAS DZIECI WIELKA ROZPACZ KIEDY KAPŁANI NIE MAJĄ ROZEZNANIA TYLKO SŁUCHAJĄ MOŻNYCH TEGO ŚWIATA
. MOJE DZIECIĄTKA NIE NARODZONE UŻYTE DO PRODUKCJI SZCZEPIONEK NIE PRZESZKADZAJĄ IM ABY WSTRZYKIWAĆ JE DO SWOJEGO ORGANIZMU. TAK BARDZO TROSZCZĄ SIĘ O SWOJE ZDROWIE ŻE POD PRZYKRYWKA NIBY „DOBRA” DLA LUDZKOŚCI ZAPOMINAJĄ O PRZELANEJ KRWI MOJEGO MALEŃKIEGO STWORZENIA.

TERAZ STARSI LUDZIE RÓWNIEŻ BARDZO CIERPIĄ W WASZYCH NARODACH BO NIE MAJĄ WYSTARCZAJĄCEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ I CZĘSTO UMIERAJĄ W SAMOTNOŚCI. TO WIELKA OFIARA UMIERAĆ W SAMOTNOŚCI BO JA CHOCIAŻ TAK BARDZO CIERPIAŁEM TO MIAŁEM PRZY SOBIE DO KOŃCA 4 NAJDROŻSZE OSOBY.

WSZYSCY CI KTÓRZY TERAZ W TEN SPOSÓB UMIERAJĄ A SĄ OCHRZCZENI I ZWRACAJĄ SIĘ DO MNIE O PRZEBACZENIE GRZECHÓW I ŻAŁUJĄ ZA NIE ORAZ DEKLARUJĄ WIARĘ WE MNIE TO SĄ WASI MĘCZENNICY, KTÓRZY JUŻ PO POGRZEBIE SĄ Z NAMI W NIEBIE.

PAN BÓG JEST BARDZO LITOŚCIWY DLA SWOJEGO STWORZENIA I KOCHA BARDZO KAŻDEGO Z WAS, KTÓRZY BOICIE SIĘ TERAZ PÓJŚĆ DO SZPITALA.
ZAPRAWDĘ, ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM, ŻE CI KTÓRZY WAM TO UCZYNILI NIE ZAZNAJĄ U BOGA LITOŚCI
BO MAMONA DOPROWADZIŁA ICH DO WŁASNEJ ZGUBY. ICH STANOWISKA I WŁADZA SĄ WAŻNIEJSZE DZIECI OD WAS I MYŚLĄ TYLKO O TYM ABY JAK NAJWIĘCEJ NAGROMADZIĆ BOGACTWA DLA SIEBIE I SWOJEGO POTOMSTWA.

DZIECI! JA JESTEM PEŁEN GNIEWU NA TYCH KTÓRZY WAS TAK KRZYWDZĄ I JEŚLI SIĘ NIE OPAMIĘTAJĄ ZEŚLĘ NA ICH POTOMSTWO KARĘ ZA TO CO WAM CZYNIĄ.

PAN BÓG JEST MIŁOSIERNY ALE MUSICIE WIEDZIEĆ, ŻE POCHYLA SIĘ KAŻDEGO DNIA NAD WASZĄ KRZYWDĄ – NAD BIEDNYMI, CHORYMI, STRAPIONYMI, BEZRADNYMI I TYMI NAWET TAK BARDZO CZĘSTO OSZUKANYMI.

WIELU JEST, KTÓRZY ULEGLI BŁĘDOM BO ZAUFALI SWOIM KAPŁANOM A NIEKTÓRZY Z NICH SĄ PODSTĘPNI JAK WĘŻE A TE DZIECI POSŁUSZNE I ZAŚLEPIONE CZĘSTO IM BEZGRANICZNIE ZAUFAŁY. JEST WIELU LUDZI, KTÓRZY NIE MAJĄ DOSTĘPU DO INTERNETU I NIE MIELI MOŻLIWOŚCI POZNANIA TEGO CO WAM PODAROWAŁEM.

ZA WSZELKĄ CENĘ PRZYPROWADŹCIE MI TE DZIECI – O TO JA WAS PROSZĘ WASZ NAUCZYCIEL I KOCHAJĄCY WAS JEZUS CHRYSTUS.

BĘDZIE TERAZ CORAZ CIĘŻEJ ALE MUSICIE TO WYTRZYMAĆ BO W APOKALIPSIE BÓG JANOWI NIE POKAZAŁ ŁATWYCH DNI LECZ DNI OCZYSZCZENIA.

KOCHAM WAS I BŁOGOSŁAWIĘ CI POLSKO! ORAZ INNYM DZIECIOM Z INNYCH NARODÓW BO JAK CI POKAZAŁEM NIE MAM WZGLĘDU NA KRAJ BO WYSŁAŁEM CIĘ DO GREKÓW.

BO CZY ŻYD CZY POLAK CZY GREK TO W OCZACH PANA BOGA JEGO KOCHANE DZIECKO.


TERAZ DZIECI OTRZYMACIE DUŻO DARÓW ŁASKI SPECJALNEJ OCHRONY. ODCZUJECIE TO JUŻ NIEBAWEM. O SWOJE DZIECI BOŻE DBAM BO CZYŻ MOGĘ WAS ZOSTAWIĆ BEZ NICZEGO?

ZAWSZE TAK BYŁO W DZIEJACH ŚWIATA ŻE PAN BÓG OPIEKOWAŁ SIĘ SWOIM PLEMIENIEM ABRAHAMA, IZAAKA ….JÓZEFA.
JEZUS, KTÓRY PŁACZE NA TYM JAK WY MUSICIE CIERPIEĆ RAZEM ZE MNĄ.
ALE ZWYCIĘSTWO NALEŻY DO DZIECI CHRYSTUSOWYCH ZANURZONYCH W MIŁOŚCI DO NIEBIESKIEJ PANI – A MOJEJ MATKI - MARYI.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Nie znam źródła dostałam ten przekaz na WhatsAppa.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,TO JEST DLA MNIE I DLA WAS DZIECI WIELKA ROZPACZ KIEDY KAPŁANI NIE MAJĄ ROZEZNANIA TYLKO SŁUCHAJĄ MOŻNYCH TEGO ŚWIATA. MOJE DZIECIĄTKA NIE NARODZONE UŻYTE DO PRODUKCJI SZCZEPIONEK NIE PRZESZKADZAJĄ IM ABY WSTRZYKIWAĆ JE DO SWOJEGO ORGANIZMU. TAK BARDZO TROSZCZĄ SIĘ O SWOJE ZDROWIE ŻE POD PRZYKRYWKA NIBY „DOBRA” DLA LUDZKOŚCI ZAPOMINAJĄ O PRZELANEJ …More
,,TO JEST DLA MNIE I DLA WAS DZIECI WIELKA ROZPACZ KIEDY KAPŁANI NIE MAJĄ ROZEZNANIA TYLKO SŁUCHAJĄ MOŻNYCH TEGO ŚWIATA. MOJE DZIECIĄTKA NIE NARODZONE UŻYTE DO PRODUKCJI SZCZEPIONEK NIE PRZESZKADZAJĄ IM ABY WSTRZYKIWAĆ JE DO SWOJEGO ORGANIZMU. TAK BARDZO TROSZCZĄ SIĘ O SWOJE ZDROWIE ŻE POD PRZYKRYWKA NIBY „DOBRA” DLA LUDZKOŚCI ZAPOMINAJĄ O PRZELANEJ KRWI MOJEGO MALEŃKIEGO STWORZENIA.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tutti frutti
,,Wyznacznikiem, najdroższa, są Moje przykazania i pełnienie woli Ojca. Oczywiście można udawać religijnych i rozkochanych w Bożym Prawie, ale wszystko do czasu. Powiesz Moja mała uczennico, że się powtarzam, ale przyjrzawszy się jednemu z największych Papieży w historii świata, waszemu rodakowi, a Mojemu oddanemu słudze Janowi Pawłowi II, czy nie dostrzeżesz w nim i jego całym …More
Tutti frutti
,,Wyznacznikiem, najdroższa, są Moje przykazania i pełnienie woli Ojca. Oczywiście można udawać religijnych i rozkochanych w Bożym Prawie, ale wszystko do czasu. Powiesz Moja mała uczennico, że się powtarzam, ale przyjrzawszy się jednemu z największych Papieży w historii świata, waszemu rodakowi, a Mojemu oddanemu słudze Janowi Pawłowi II, czy nie dostrzeżesz w nim i jego całym życiu otwartej i bezinteresownej miłości, złączonej z Moim Krzyżem?
Pan Jezus(06.2021)
Rozpoznać wilka w owczej skórze – to dopiero zadanie!” Jan Paweł II jeden z największych papieży w historii świata *+* W kaplicy usłyszałam: „Ojcze mój ukochany, Ojcze! – Najdroższa, tak właśnie …''
------
Nie rozumiem, twego poparcia dla Świętości Jana Pawła II ???
Czyżbyś podstępnie szykował jakąś intrygę?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tuti fruti
,,Podam tobie przykład:
Kobieta ubrana bezwstydnie wchodzi do kościoła na modlitwę. Kto z was spojrzy na nią z życzliwością? Ach, prawda, powinna szanować miejsce święte i znaleźć sobie inny strój; wówczas jej zawód nie rzucałby się wam w oczy i nie budził negatywnych emocji. A jeśli ona nie ma innych strojów?
Tymczasem Duch, który wieje, gdzie chce, owładnął jej sercem i przyszła do …More
Tuti fruti
,,Podam tobie przykład:
Kobieta ubrana bezwstydnie wchodzi do kościoła na modlitwę. Kto z was spojrzy na nią z życzliwością? Ach, prawda, powinna szanować miejsce święte i znaleźć sobie inny strój; wówczas jej zawód nie rzucałby się wam w oczy i nie budził negatywnych emocji. A jeśli ona nie ma innych strojów?
Tymczasem Duch, który wieje, gdzie chce, owładnął jej sercem i przyszła do Mnie. Czy od razu musi odbierać duchową chłostę w myślach tych, co mają siebie samych za sprawiedliwych i pobożnych?
Obłudniku! Zobacz, że belka tkwi właśnie w twoim oku,

a Ja jestem daleki od wygnania tej niewiasty z Mego Domu
.''
------
Niesamowite Tuti fruti zagorzały tradycjonalista, nagle zapłonął wielką miłością do kobiet bezwstydnie ubranych, przychodzących do Kościoła i jest gotów bronić je własną piersią.

Czyli ojciec Pio i Papież Pius XI, byli obłudnikami?! Jak O. Pio śmiał wyrzucać niewiasty z Kościoła, nawet od Konfesjonału, w takim stroju , który się uważa obecnie za godny!? Czyli spódnica do kolan, dekolt, krótki rękawek, głowa odsłonięta. Nie był więc to strój prostytutki, a jednak, zastały usunięte i przegonione z Kościoła!
I Pan Jezus też nie powinien wyrzucać profanatorów ze Świątyni? Jak Pan Jezus śmiał ich wyrzucić i to jeszcze batem smagać po głowach? Czyli Pan Jezus też Był nielitościwy, niemiłosierny?

Pan Jezus O. Pio i Papież Pius XI, powinni spojrzeć na tych, biednych grzeszników z miłością i ich przytulić, a nie przeganiać! Niech sobie przyłażą jak chcą, może są biedni i nie maja w co się ubrać to niech przyjdą w jakichkolwiek łachmanach , albo najlepiej na golasa tak jak ich Pan Bóg stworzył.
-------
Jezus cię kocha wiec rób co chcesz, profanuj i biczuj Jezusa,

Jezus i tak cie nie przestanie kochać, ale nie znaczy to , że nie poniesiesz kary. Oby nie wiecznej!

"Przyjacielu, jakże tu wszedłeś, nie mając stroju weselnego? (…) Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności!" (Mt 22, 12–13).
przeciwherezjom
Parę uwag co do powyższego źródła. 98% jest jakby ok, jednak ze dwa malutkie wątki mnie zaniepokoiły... Nie rozwijam tematu, bo zupełnie nie wiem co o tym myśleć, polecam ostrożność. Jest wyżej podane proroctwo - coś, co już się wypełnia po małej części - sprawa blokady kościołów dla niezaszczepionych. Proponuję poczekać do wypełnienia się tego proroctwa - to będzie duże światło dla rozeznania …More
Parę uwag co do powyższego źródła. 98% jest jakby ok, jednak ze dwa malutkie wątki mnie zaniepokoiły... Nie rozwijam tematu, bo zupełnie nie wiem co o tym myśleć, polecam ostrożność. Jest wyżej podane proroctwo - coś, co już się wypełnia po małej części - sprawa blokady kościołów dla niezaszczepionych. Proponuję poczekać do wypełnienia się tego proroctwa - to będzie duże światło dla rozeznania powyższych orędzi (prawdziwe czy nie) - jeśli się wypełni. Rozumiem przez to proroctwo, że sytuacja będzie drastycznie wyglądać w Grecji i Polsce ( o Polsce też napomknęła w kontekście). Więc poczekajmy na spełnienie lub nie proroctwa!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Przeciwherezjom ''...Jest wyżej podane proroctwo - coś, co już się wypełnia po małej części - sprawa blokady kościołów dla niezaszczepionych. Proponuję poczekać do wypełnienia się tego proroctwa - to będzie duże światło dla rozeznania powyższych orędzi (prawdziwe czy nie) - jeśli się wypełni. Rozumiem przez to proroctwo, że sytuacja będzie drastycznie wyglądać w Grecji i Polsce ( o Polsce też …More
Przeciwherezjom ''...Jest wyżej podane proroctwo - coś, co już się wypełnia po małej części - sprawa blokady kościołów dla niezaszczepionych. Proponuję poczekać do wypełnienia się tego proroctwa - to będzie duże światło dla rozeznania powyższych orędzi (prawdziwe czy nie) - jeśli się wypełni. Rozumiem przez to proroctwo, że sytuacja będzie drastycznie wyglądać w Grecji i Polsce ( o Polsce też napomknęła w kontekście). Więc poczekajmy na spełnienie lub nie proroctwa!''
------
Pismo Święte mówi też o ohydzie spustoszenia, czyli, że w Kościele już nie będzie Jezusa Eucharystycznego! Wtedy należy już opuścić tę nierządnicę, bo jeśli będziemy w tym uczestniczyć to będziemy mieli udział w tym nierządzie!
Quas Primas
Dawno nie było mnie na Glorii, ale widzę, że NIC się nie zmieniło!!!!
Rzygać się chce, widząc jakie BREDNIE są wstawiane.
Medalikowa - tymi bredniami (także złorzeczeniem) i komentarzami szkodzisz swojej duszy.....
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tuti fruti,,'' to wreszcie uwierzyłeś w te Orędzia czy przyjmujesz je wybiórczo?
Bóg jest naprawdę niezmienny, jeśli chodzi o wybór i Miłość” + „Nie kocham „za", kocham zawsze”! *+* „Niewiele trzeba, Moja Anetko, aby kochać i odkrywać w sobie tajemnicę bycia kochanym. Moja miłoś…''
-------
„Bóg jest naprawdę niezmienny...'' i nas kocha w sposób niepojęty, ale to nie znaczy,że możemy Bogu wejść …More
Tuti fruti,,'' to wreszcie uwierzyłeś w te Orędzia czy przyjmujesz je wybiórczo?
Bóg jest naprawdę niezmienny, jeśli chodzi o wybór i Miłość” + „Nie kocham „za", kocham zawsze”! *+* „Niewiele trzeba, Moja Anetko, aby kochać i odkrywać w sobie tajemnicę bycia kochanym. Moja miłoś…''
-------
„Bóg jest naprawdę niezmienny...'' i nas kocha w sposób niepojęty, ale to nie znaczy,że możemy Bogu wejść na Głowę. Nie możemy lekceważyć Boga i profanować Świątyni, tylko dlatego ,że Bóg nas kocha.
Słowo Boże jest niezmienne i wszystkie Orędzia i przekazy powinny być sprawdzane pod w tym względem z Pismem Świętym. Skoro Księga Powtórzonego Prawa mów, że kobieta przebierająca się za faceta jest obrzydliwością dla Boga, to znaczy ,że tak jest. Bóg nie może powiedzieć w innych objawieniach, że to jest nieprawda. Ponieważ by sam sobie zaprzeczał. A wiemy, że Bóg Jest Prawdą!:,, 5 Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego1.22,5''

Koniec. Kropka nie ma, żadnego, ale!!!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''WIELU JEST, KTÓRZY ULEGLI BŁĘDOM BO ZAUFALI SWOIM KAPŁANOM A NIEKTÓRZY Z NICH SĄ PODSTĘPNI JAK WĘŻE A TE DZIECI POSŁUSZNE I ZAŚLEPIONE CZĘSTO IM BEZGRANICZNIE ZAUFAŁY. JEST WIELU LUDZI, KTÓRZY NIE MAJĄ DOSTĘPU DO INTERNETU I NIE MIELI MOŻLIWOŚCI POZNANIA TEGO CO WAM PODAROWAŁEM.''
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''BO CZY ŻYD CZY POLAK CZY GREK TO W OCZACH PANA BOGA JEGO KOCHANE DZIECKO.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,ALE ZWYCIĘSTWO NALEŻY DO DZIECI CHRYSTUSOWYCH ZANURZONYCH W MIŁOŚCI DO NIEBIESKIEJ PANI – A MOJEJ MATKI - MARYI.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,BĘDZIE TERAZ CORAZ CIĘŻEJ ALE MUSICIE TO WYTRZYMAĆ BO W APOKALIPSIE BÓG JANOWI NIE POKAZAŁ ŁATWYCH DNI LECZ DNI OCZYSZCZENIA.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,BĘDZIE JEDEN PASTERZ I JEDEN KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY NA ZIEMI I TO WAM OBIECUJĘ, ŻE NIE ZOSTANIECIE SAMI SOBIE POZOSTAWIENI LECZ MÓJ PIOTR Z NIEBA WAMI SIĘ ZAOPIEKUJE, KIEDY PALEC BOŻY ZATRZYMA TEN PLAN ANTYCHRYSTA''
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,MUSICIE MI W DALSZYM CIĄGU PRZYPROWADZAĆ ZAGUBIONE OWCE, KTÓRE GDZIEŚ PO DRODZE SIĘ ZAGUBIŁY I NAWET NIE WIEDZĄ ŻE TERAZ SĄ OSZUKIWANI NAWET PRZEZ SWOICH KAPŁANÓW.''
Koza Nutria
Do bycia dobrym katolikiem,kochania Boga i szczerej wiary nie trzeba żadnych orędzi. Czy prawdziwe czy nie co za różnica. Mamy pelne objawienie po co nam cokolwiek innego?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Koza Nutria

I co z tego ,że mamy pełne Objawienia, jak ludzie ich nie znają i nie chcą znać? Jezus widząc co się dzieje i jak ludzie idą drogą zatracenia, daje nam kolejne Orędzia, abyśmy się opamiętali i zawrócili, ze złej drogi.
Koza Nutria
Pelne objawienie a nie pelne objawienia. Pelne objawienie ma Kosciol katolicki. Nie trzeba nam oredzi zadnych a szczegolnie niezatwierdzonych.