Edward7
661

Zabójczy projekt celowo sfabrykowanej inflacji. Mogą drukować pieniądze, ale nie mogą drukować żywności

Gary D. Barnett
„Interwencjonizm nieuchronnie prowadzi do socjalizmu, bankowość centralna nieuchronnie prowadzi do hiperinflacji, całkowity brak gotówki nieuchronnie prowadzi do całkowitego nadzoru, a „dochód gwarantowany” nieuchronnie prowadzi do gwarantowanego zniewolenia. Śmiertelna trucizna pozostaje śmiertelną trucizną, nawet jeśli jest spożywana stopniowo”. ~ Jakub Bożydar Wiśniewski

Gra inflacyjna prowadzona przez zły rząd Stanów Zjednoczonych i resztę Zachodu jest bardziej niebezpieczna, niż większość Amerykanów mogłaby sobie kiedykolwiek wyobrazić. Ma implikacje sięgające sedna próby stworzenia „nowego porządku światowego”, do tego stopnia, że może być ostatnim gwoździem do trumny wolności. Ta taktyka jest częścią planowanej destrukcji gospodarek, eliminacji gotówki, która ma wpłynąć na społeczeństwo bezgotówkowe na rzecz cyfrowej monetarnej potworności. Doprowadzi to do rozległego systemu punktacji kredytów społecznych opartego na modelu chińskim; wspierane, finansowane i budowane z pełnym współudziałem Stanów Zjednoczonych z biegiem czasu. Drukowanie pieniędzy przez banki centralne było podstawą tej pułapki i nadal postępuje pełną parą, ponieważ ceny żywności, towarów i usług wciąż rosną poza najśmielsze wyobrażenia.

Po ponad dwóch ostatnich latach blokad, kwarantanny, mandatów, gróźb, fałszywych testów, zastrzyków z broni biologicznej, niszczenia rodzin, piekła gospodarczego i państwowego morderstwa, spisek o dominacji nad światem jest dalej rozwijany przez jedną rzekomą wojnę między Rosją a Ukrainą. gdzie wydaje się, że wszyscy gracze pracują razem, aby rozpocząć nową erę głodu i pieniężnego Armagedonu. To oczywiście nie jest przypadkowe, ale zostało przyjęte jako wiarygodne przez większość świata, zwłaszcza przez nieświadomą i obojętną amerykańską opinię publiczną. Reszta rzezi, która nieustannie odbywa się na całym świecie z rąk USA, NATO i innych, jest praktycznie ignorowana na rzecz wspierania jedynie Ukrainy, państwa w pełni kontrolowanego przez USA. Zapomnij o Jemenie, Syrii, Afryce i jakichkolwiek dalszych zbrodniach wojennych w Iraku i Afganistanie, czy o dzikim ataku Izraela na Palestynę, brutalne sankcje przeciwko wielu suwerennym krajom, głównie z rąk USA i NATO, oraz wszystkie inne okrucieństwa nakładane na miliony niewinnych ludzi na całym świecie.

Obecnie modne jest wspieranie Ukrainy tylko w wydarzeniu pod fałszywą flagą USA, zwanym wojną rosyjsko-ukraińską; konflikt celowo i świadomie skonstruowany jako sposób na osłabienie Rosji, będąc jednocześnie narzędziem służącym do zagłodzenia świata, przez pozbawienie żywności i energii.
To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, gdy nadchodzą ciągłe „stany nadzwyczajne”, wojny i wojny zastępcze, wyludnianie, deprawacja, trujące zastrzyki, bardziej deklarowane ataki „wirusowe”, masowa inflacja, manipulacje liniami zaopatrzenia i chaos monetarny. Możesz być tego pewien, ponieważ niekończący się atak na ludzkość trwa bez przerwy. Są tacy, którzy twierdzą, że „pandemia” się skończyła i wolność powróciła, ale jak może powrócić wolność, skoro jej nie było, zwłaszcza w tym środowisku ogromnej kontroli?
Monumentalne przekształcanie się w tyranię stało się oczywiste; wszechogarniające i haniebne, w ciągu ostatnich dwóch i pół roku, ale nasza wolność była atakowana na długo przed fałszywym oszustwem „wirusowym”. Nasza historia została wyrzeźbiona tak, aby pasowała do konkretnej narracji, zniszczona na naszych oczach i przepisana na nowo, podczas gdy prawdziwa historia została wymazana z pamięci. Walka o wolność trwa od początku i w rzeczywistości wolność zawsze była nie tylko nieuchwytna, ale nie istniała z żadnego punktu widzenia, zrozumienia prawdziwej wolności. Powrót „do normalności”, jak przed 2020 rokiem, wcale nie jest normalny, jest to idiotyczne i pogmatwane przekonanie, że wolność nagle się skończyła w tym czasie, podczas gdy w rzeczywistości skończyła się dawno temu, ponieważ ta populacja pozwoliła na to interes zbiorowego szaleństwa, konsumpcji, tchórzostwa.

Czy ktoś w ogóle pamięta atak pod fałszywą flagą o nazwie „11 września”, dla pewności wewnętrzne zadanie; Patriot Act, likwidacja prywatności, masowa inwigilacja i cenzura rządowa, okaleczanie, tortury, brutalne, mordercze wojny na niewinnych, a w tym czasie najbardziej agresywny jak dotąd atak rządu na wolność? Cofając się o kolejne sto lat, co z utworzeniem odrażającej Rezerwy Federalnej USA i znacjonalizowanej bankowości centralnej, I wojny światowej, Wielkiego Kryzysu, II wojny światowej, Korei, Wietnamu, „Wojny z terroryzmem”, amerykańskiej rzezi ludzi na całym świecie , celowo wywołany kryzys bankowy i pakiety ratunkowe z 2008 r. oraz trwająca dewastacja społeczeństwa przez klasę polityczną i jej egzekutorów? Moglibyśmy też cofnąć się znacznie dalej, ale zwrócono uwagę, że utrata wolności następowała nieprzerwanie w czasie (utrata wolności w znaczeniu też duchowym , gdyż świat ogarnia coraz bardziej odrażające zło które jest promowane , aby zagubić dusze ludzi dopow.)

Tutaj dyskutujemy dzisiaj o ostatniej rzezi na nas wszystkich z rąk rządowych pionków, którym ludzie (zahipnotyzowani przez okultyzm mediów, dla "wolności" popełniania grzechu dopow.) dobrowolnie przekazali władzę, i po raz kolejny zdezorientowane zbiorowe stado błaga o jakąś bardzo szaloną formę „normalności”. ' Czy to ślepe i niepiśmienne błaganie o wolność nigdy się nie skończy? Czy wielu kiedykolwiek zrozumie, że zdobycie wolności i utrzymanie jej można osiągnąć jedynie działając jako odpowiedzialne jednostki i zabierając własną wolność; nigdy nie prosząc o pozwolenie fałszywych mistrzów?

Możliwe, że ostatnim elementem układanki do osiągnięcia światowego systemu rządzącego nastawionego na całkowitą kontrolę za pomocą drakońskich i technokratycznych środków autorytarnych jest zniszczenie tego systemu gospodarczego i wdrożenie całkowicie zdigitalizowanych procesów monetarnych. Innymi słowy, scentralizowana kontrola wszystkich pieniędzy na całym świecie w społeczeństwie bezgotówkowym. Sfabrykując masową inflację, wszyscy „normalni” ludzie, większość społeczeństwa, mogą zostać wyeliminowani z istnienia do takiego stopnia, że stracą jakąkolwiek zdolność do przetrwania bez całkowitej kontroli przez najwyższy poziom władzy; wszystko wymuszone przez polityczną władzę poprzez inżynierię społeczną i punktację ze względu na poziom posłuszeństwa każdej jednostki. To jest to, czego pragną rządzące „elity” i to jest coraz bliższe realizacji. (AP 13.16)

Większość osób nie wie, że inflacja jest w całości spowodowana drukowaniem pieniędzy przez centralny system bankowy z powietrza. Podczas gdy inne czynniki, w tym przypadku konflikt Ukraina/Rosja, mają trwały wpływ na ceny z powodu manipulacji przez klasę polityczną, najważniejsze jest to, że drukowanie pieniędzy jest sprawcą inflacji. W Stanach Zjednoczonych Rezerwa Federalna jest podstawową przyczyną wszelkiej inflacji monetarnej. Rezultatem są oczywiście wyższe ceny, a przy zmowie i manipulacji ceny mogą zostać jeszcze bardziej podniesione z powodu politycznych wstrząsów w sferze celowego wymuszania przez politykę ograniczania lub eliminowania podaży. Wezwania do zakończenia "Fed" były na miejscu, ale całkowite zniesienie i porzucenie "Fed" jest obowiązkowe, aby zatrzymać stałą machinę inflacyjną.

Inflacja jest zdecydowanie narzędziem tyranów, ponieważ kontrola nad pieniędzmi oznacza kontrolę nad ludźmi. Znajdujemy się w samym środku najwyższej realnej inflacji w historii tego kraju, a biorąc pod uwagę, że będzie się to znacznie pogarszać, jakie są tego konsekwencje? Rząd poprzez swoją biurokrację i faszystowskich partnerów w zakresie bankowości inwestycyjnej jest już właścicielem praktycznie każdego kredytu hipotecznego w kraju. Obecnie kupują w zmowie z rządem ogromną liczbę prywatnych domów w całych Stanach Zjednoczonych. Przy znacznie wyższych cenach, masy będą głodować i będą pozbawione życiodajnych dóbr. Utracą swoją własność na rzecz państwa, w tym swoje domy, a gdy systemy walut cyfrowych staną się „nową normalnością”, kontrola nad mieszkaniami i dostępnym kapitałem do życia będzie tylko w rękach państwa.

Fed oświadczył, że drastycznie eskaluje termin i kwoty podwyżek stóp procentowych począwszy od tego miesiąca, aby naprawić to, co celowo stworzył. W rzeczywistości spowoduje to awarię systemu. Pamiętajcie, planowane jest całkowite zniszczenie tej i innych gospodarek, więc nie da się tego naprawić środkami politycznymi. Zależność od wybranych panów jest celem, a kontrola nad pieniędzmi poprzez inflację i inne metody doprowadzi jedynie do pomyślnego stworzenia społeczeństwa zależnego. Fed chce upadku gospodarek i społeczeństw, więc nie spodziewaj się, że wszystko się dobrze skończy. Nie będzie. Ceny będą nadal rosły w trakcie i tak już absurdalnych wzrostów, ponieważ gospodarka pogrąża się w prawdopodobnie głębokiej depresji. Nie martw się jednak, ponieważ nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy, jak mówią ci zaakceptowani przez ciebie mistrzowie!

„Na początku masy błędnie zinterpretowały to jako skandaliczny wzrost cen. Dopiero później, pod nazwą inflacji, proces ten został słusznie rozumiany jako upadek pieniądza”.

Konrad Heiden, 1944

Referencje i linki źródłowe:
Historyczna recesja nieuchronna wraz z gwałtownym wzrostem inflacji
„Fed Powella” chce się rozwijać i podnosić stopy procentowe
Stulecie zniewolenia: historia Rezerwy Federalnej
Fałszywa flaga o nazwie 9/11
John Williams o tym, gdzie naprawdę jest dzisiaj inflacja w porównaniu z fałszywymi danymi rządowymi
Nadchodzący przegląd monetarny Fed i cyfryzacja pieniądza
Gary D. Barnett

Mogą drukować pieniądze, ale nie mogą drukować żywności

Michael Snyder za pośrednictwem TheMostImportantNews.com,
Ilekroć dochodzi do jakiegoś poważnego kryzysu, nasi politycy zwykle próbują go rozwiązać wydając pieniądze. Ale w tym przypadku to nie zadziała. Nasi przywódcy mogą próbować rzucić miliardy, a nawet biliony dolarów na globalny kryzys żywnościowy, a nawet mogą przekonać samych siebie, że robią różnicę. Jednak prawda jest taka, że po prostu nie mogą tworzyć żywności z powietrza. Jak wspomniałem w zeszłym tygodniu, mamy do czynienia z ogólnoświatowym koszmarem o niesamowitych rozmiarach . Ceny nawozów skoczyły do absurdalnych poziomów, niezwykle dziwaczne wzorce pogodowe sieją spustoszenie w produkcji roślinnej na całej planecie, a wojna na Ukrainie spowodowała narastający kryzys podaży, który nie zostanie rozwiązany w najbliższym czasie. Po prostu nie ma „magicznej różdżki”, którą nasi politycy mogą machać, aby ten problem zniknął.

Jeszcze przed nadejściem 2022 r. światowe dostawy żywności szły naprawdę dobrze. W rzeczywistości, według doniesień, ponad 800 milionów ludzi nie miało wystarczającej ilości jedzenia w 2020 roku… Świat był już pełen głodu, zanim "Covid-19 uderzył". W 2020 roku aż 811 milionów ludzi – prawie co dziesiąta osoba – nie miało wystarczającej ilości jedzenia. A teraz świat pędzi w kierunku bezprecedensowego kryzysu głodowego...

A z każdym mijającym dniem ten narastający kryzys wydaje się pogłębiać. W zeszłym miesiącu napisałem długi artykuł o serii tajemniczych pożarów, które mają miejsce w zakładach przemysłu spożywczego w całych Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu było więcej pożarów , w tym pożar, który miał miejsce w zakładzie Perdue Farms w Wirginii w sobotni wieczór

W sobotę wieczorem w zakładzie Perdue Farms w rejonie South Norfolk w Chesapeake wybuchł pożar.
Straż pożarna w Chesapeake pracuje obecnie nad pożarem przemysłowym w zakładzie przetwarzania i przechowywania zboża.
Strażacy otrzymali telefon na 501 Barnes Road o 20:41 po tym, jak operator zakładu w Perdue potwierdził i zweryfikował pożar w tym miejscu. Wszyscy pracownicy z okolicy zostali ewakuowani.


Dlaczego tak wiele ważnych zakładów przetwórstwa żywności nagle staje w płomieniach?
Myślę, że każdy z nas chciałby odpowiedzi na to pytanie. Tymczasem warunki pogodowe nadal przyprawiają o ból głowy rolników w środku kraju. W piątek ogromne tornado przeszło przez ważny obszar wiejskiego Kansas…

Po niszczycielskim tornadzie, które rozbiło się w Andover w stanie Kansas, 40 milionów Amerykanów jest poważnie zagrożonych burzą, ponieważ dwa oddzielne systemy pogodowe poruszają się w kilkunastu stanach.
W piątek przez Kansas przeszło niszczycielskie tornado, które opuściło miasto Andover z rozległymi zniszczeniami, gdy zrównało z ziemią wiele domów i uszkodziło Capital Federal Amphitheater i lokalny YMCA, w których zawalił się dach, podała KWCH.
Po drugiej stronie globu ekstremalne upały są obecnie głównym problemem. W Indiach bezprecedensowa fala upałów grozi znacznym ograniczeniem produkcji pszenicy

Niezwykle wczesna, rekordowa fala upałów w Indiach zmniejszyła plony pszenicy, rodząc pytania o to, jak kraj zrównoważy swoje potrzeby wewnętrzne z ambicjami zwiększenia eksportu i uzupełnienia niedoborów spowodowanych wojną na Ukrainie.
Od początku "pandemii" cena pszenicy wzrosła ponad dwukrotnie , a wielu ekspertów przewiduje, że od tego momentu będzie znacznie wyższa. Oczywiście ceny nawozów rosną jeszcze szybciej. Niektóre ceny nawozów wzrosły ponad trzykrotnie, w wyniku czego na całym świecie w tym sezonie wegetacyjnym będzie zużywane znacznie mniej nawozów. W Brazylii jedna z największych firm rolniczych ogłosiła właśnie , że w 2022 r. znacznie zmniejszy ilość stosowanego nawozu…

Według Bloomberga , rosnące ceny nawozów przemysłowych zmusiły jednego z największych rolników w Brazylii do rozpoczęcia planów ograniczenia rozprzestrzeniania się składników odżywczych na polach o co najmniej jedną czwartą w latach 2022-23 .

SLC Agricola SA, która zarządza polami soi, kukurydzy i bawełny na obszarze większym niż stan Delaware, zmniejszy zużycie nawozów o 20% i 25%, powiedział dyrektor generalny Aurelio Pavinato.

Nie trzeba dodawać, że podobne rzeczy dzieją się na całej planecie. Po prostu sprawdź te przykłady

Oczekuje się, że hodowcy kawy w Brazylii, Nikaragui, Gwatemali i Kostaryce, jednych z największych krajów produkujących kawę, będą rozsiewać mniej nawozów z powodu wysokich kosztów i niedoborów. Spółdzielnia kawowa reprezentująca 1200 rolników w Kostaryce przewiduje, że produkcja kawy może spaść o 15% w przyszłym roku z powodu rosnących kosztów nawozów.

Międzynarodowe Centrum Rozwoju Nawozów (IFDC) ostrzegło, że ograniczenie stosowania nawozów zmniejszy plony ryżu i kukurydzy w okresie żniw. Rolnicy w Chinach, Indiach, Bangladeszu, Indonezji i Wietnamie – największych krajach produkujących ryż – rozsiewają mniej nawozów i mogą skutkować zmniejszeniem produkcji o 10%, co odpowiada około 36 milionom ton ryżu lub wystarczającej ilości żywności do wykarmienia pół miliarda ludzi.

Gdy stosuje się więcej nawozów, plony są wyższe i produkuje się więcej żywności. Gdy stosuje się mniej nawozu, plony są mniejsze i produkuje się mniej żywności. W 2022 r. globalna produkcja żywności będzie znacznie poniżej pierwotnych oczekiwań . Innymi słowy, nie wystarczy jedzenia dla wszystkich. Światowy głód , o którym od lat ostrzegałem , nadszedł ...więcej theburningplatform.com/2022/05/03/they-cant-print-food/

Ukraina- depopulacji ciąg dalszy... Wojna na Ukrainie to ustawka zorganizowana przez te same siły, które przez 2 lata gnębiły nas "pandemią"
Argumenty przemawiające na potwierdzenie tej tezy są tak oczywiste, że tylko dzięki zmasowanej propagandzie ludzie tego nie dostrzegają, tak jak i nie dostrzegali, że tak zwana "pandemia" była światowym oszustwem wykreowanym przez chazarskie media. O co więc chodzi z tak zwaną wojną na Ukrainie? O to samo co w przypadku "pandemii"! Jest to drugi akt tej samej tragi komedii pod tytułem "depopulacja ludności świata". Pisałem o tym wielokrotnie, przypomnę po raz kolejny posiłkując się dobrą analizą innego autora (Zarard) Poniżej fragment artykułu, zachęcam do przeczytania całości, tutaj: Zorard Wojna na Ukrainie – III Wojna czy Symulacja?

Wszystko co obserwujemy jest ściemą, podobną w konstrukcji propagandowo-psychologicznej do ściemy pt. „Covid-19”. Cele operacji o skali ogólnoświatowej pozostają niezmienione – obniżenie konsumpcji zasobów przez populację, obniżenie zużycia energii, zmniejszenie samej populacji, zmiana systemu z kapitalizmu – czy ściślej – post-kapitalizmu w coś nowego, o czym nie wiemy za wiele poza tym, że będzie cyfrowe, totalitarne i mało przyjemne. W tym scenariuszu kierownictwo rosyjskie gra rolę mu wyznaczoną a nawet wcześniej uzgodnioną w ramach „podziału pracy” światowych elit. Dodatkowym bonusem będzie „wypalenie” rosyjskiego patriotyzmu i niechęci wobec programu globalistycznego, co zapewne nastąpi jeśli Rosja tą wojnę przegra (a wszystko poza likwidacją państwa ukraińskiego i jego obecnych władz będzie dla Rosji klęską). I zobaczmy co udaje się osiągnąć:

już na umownego „Putina” zrzucono odpowiedzialność za rosnącą inflację, co dotyka nie tylko Polski ale także USA i strefy Euro oraz właściwie wszystkich powiązanych z nimi pomniejszych walut, mimo kłamliwych statystyk i ukrywania danych o podaży pieniądze szydło wyłazi z worka bo obywatele widzą rosnące ceny – no to mamy wyjaśnienie, to przez Putina,

podobnież winą „Putina” i Straszliwej Wojny na Ukrainie są zaburzenia w logistyce skutkujące brakami różnych towarów od półprzewodników poprzez samochody po olej rzepakowy, chociaż nikt tak naprawdę nie zbadał jakie są rzeczywiste przyczyny tych braków (na ile np. sankcje nałożone na Rosję mają podobny skutek do lockdown-ów i innych „auto-sankcji” nakładany na siebie same przez kraje podczas Globalnej Strasznej Pandemii czyli ściemy pt. Covid-19), już zapowiadane na jesień braki żywności to także wina „Putina”,

no i to przez „Putina” musimy czym prędzej przestać korzystać z węgla, ropy i gazu ziemnego przechodząc na „zieloną energię” a przede wszystkim… mniej zużywając, a więc mając niedogrzane domy, szkoły i urzędy, nie korzystając z klimatyzacji, z samochodów – a jesli już to tylko jadąc bardzo wolno, choć najlepiej w ogóle nigdzie nie jeździć i wszystko załatwiać „zdalnie”. Stosowne
wytyczne International Energy Agency – przygotowane we współpracy z UE – są tu wystarczająco czytelne.

Dodatkowo, lokalny polski fenomen to praktycznie dziejące się na naszych oczach przygotowania do przejęcia Polski przez żydowskich oligarchów pod hasłem „Unii” czy „Konfederacji Polsko-Ukraińskiej” – te wszystkie flagi ukrainy wszędzie, to brzmiące wszędzie w Polsce banderowskie hasło „Sława Ukrainie, gierojam sława”, ten język ukraiński na wszystkich serwsiach internetowych (co jest dodatkowo groteskowe, bo większość przesiedleńców z Ukrainy języka tego nie zna) i tak dalej, te przywileje dla przesiedleńców zachęcające ich by pozostali w Polsce i nie jechali dalej na Zachód itp. itd. W ten sposób globaliści likwidują jedno z nielicznych pozostałych na świecie etnicznie czystych państw białego człowieka.
I „wisienka na torcie” z dnia dzisiejszego – „Konferencja w sprawie przyszłości Europy” zatwierdza radykalne reformy EU: koniec jednomyślności, likwidacja veta [krajowego], uruchomienie wspólnego europejskiego wojska, ponadnarodowe bezpośrednie wybory do parlamentu EU itp. Czyli ten globalistyczny, masoński projekt przerobienia Europy na jedno super-państwo rusza pełną parą do przodu – i oczywiście pretekstem będzie znowu „zagrożenie rosyjskie” i Straszliwa Wojna na Ukrainie. Dokładnie tak samo, jak uprzednio fałszywa... "Straszliwa Pandemia" była pretekstem nie tylko do wstrzyknięcia milionom szkodliwych substancji, ale także do wprowadzenia ograniczeń w poruszaniu i przyzwyczajeniu „obywateli” EU do cyfrowych certyfikatów, które trzeba okazywać na każdym niemal kroku. W gruncie rzeczy zatem kwestia sprowadza się do tego czy Putin (i grupa kierownicza Rosji, która stoi za nim [lub nim kieruje.. MD]) a także Xi (i grupa kierownicza Chin, która stoi za nim [lub nim kieruje.. MD]) grają w jednej drużynie z kontrolerami Schwaba, Bidena, polityków EU itp. – czy też przeciwko nim.

Innymi słowy: Czy Putin, Xi i ich ekipy też uczestniczą w budowie NWO (Nowy Porządek Świata), czy próbują go zatrzymać? Na tą chwilę – nie będąc członkiem międzynarodowej elity lub wysoko postawionym funkcjonariuszem służb jednego z dużych krajów – nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Może być przecież tak, że sprzeciw Rosji i jej walka o suwerenność jest autentyczny a globaliści jedynie wykorzystują to, by piec dalej swoją pieczeń (innymi słowy dzięki Rosji nie muszą sięgać po kolejną, jeszcze gorszą pandemię czy powiedzmy najeźdźców z kosmosu by zastraszyć populację tak, by przyjęła program Wielkiego Resetu czyli „nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy”). Mimo to należy brać pod uwagę i taką możliwość, że niestety władze Rosji grają tak naprawdę do tej samej bramki. To zaś oznaczałoby, że faktycznie nastały dni ostatnie...."

Komentarz: Jest rzeczą zdumiewającą z jaka łatwością chazarskie media po raz drugi okłamały światową opinię publiczną (po raz pierwszy o "śmiertelnej" pandemii" ) przedstawiając ustawkę depopulacyjną na Ukrainie, jako "wojnę" na śmierć i życie. Na ten kłamliwy numer dały się nabrać całe tabuny tak zwanych "niezależnych" dziennikarzy i blogerów, którzy dzień i noc młócą słomę o "wojnie"nieświadomi tego, że służą za tubę propagandową wzmacniającą przekaż chazarskich mediów! Anthony Ivanowitz 02.05.2022r. pospoliteruszenie.org/ukraina.html